William a Kate: Kráľovský príbeh lásky je príbehom milostného vzťahu princa Williama, druhého v rade následníkov britského kráľovského trónu, a Kate Middletonovej, dcéry príslušníkov vyššej strednej vrstvy. William a Kate sa stretávajú na škole svätého Andreja v prvom ročníku uznávanej univerzity v Škótsku, kde bývajú na rovnakom internáte, obaja so zameraním na rovnaké predmety. Kým randili každý s niekým iným, stali sa z nich blízki priatelia, no veci sa začali meniť až na charitatívnej akcii, na ktorej predvádzala Kate priehľadné šaty, Wiliam ostal ohromený a odvtedy ju začal vnímať inými očami. Film opisuje radosti a strasti ich osemročného vzťahu, ktorý bol komplikovaný tlakom spoločnosti a médií. William bol rozhodnutý nespraviť rovnakú chybu ako jeho otec Charles, ktorý sa vzdal ženy, ktorú miloval, Camilly Parker Bowlesovou a oženil sa s Dianou Spencerovou, aristokratkou, ktorú mu vybrala jeho rodina. V rovnakom čase sa Kate Middletonová musela rozhodnúť, či je ochotná vzdať sa slobody a žiť ako princezná pod prísnych drobnohľadom a v intenzívnej, neutíchajúcej publicite, ktorá zničila Diane život. Potom, ako sa k sebe vrátili po vážnom rozchode, oznamujú William a Kate svoje zasnúbenie, ktoré bolo všetkými radostne prijaté. (oficiální text distributora)

rezor

Budeme-li přistupovat k filmu, jakožto romatickému životopisnému filmu, pak mu nemůžeme nic vytknout. Ano, herecké výkony nejsou fascinující, kamera je zcela průměrná a scénář s režijí nikterak netrhají zázraky, ale na druhou stranu ani nikde filmu neubírájí na kvalitě. Zkrátka a dobře, pokud budete od filmu očekávat to čím je, pak nebudete zklamáni. Pokud vás vztah Williama a Kate nijak nezaujal, pak vás ani tento film nezaujme. Naprosto průměrný romantický film, kde mohu ocenit akorát castingové obsazení, které je velmi věrné realitě. S klidným svědomomím uděluji 50% ve vodách průměrnosti. ()

MajloCZ odpad!

Tuhle parodii na film jsem musel shlédnout onehdá se svou bývalou přítelkyní. Mělo to za klad jen jednu věc. Založil jsem si tu účet, abych mohl světu sdělit, o jakou nebeskou blbost se jedná. ()

lenny71

Nemůžu si pomoct, tenhle film se mi prostě nelíbil. A to je, co říct vzhledem k tomu, že zbožňuju Anglii a celou královskou rodinu. Je to hodina a půl naprosto o ničem. Pěkný příběh Williama a Kate je převyprávěný tak nudně, jak to jen jde... víc než dvě hvězdy si rozhodně nevysloužil. ()

Bubugirl odpad!

Nevím co je horší, jestli toto nebo Tisíc a jedna noc. Něco jiného je natočit kvalitní film a nebo sra.ku v tomto podání. Je to absurdní, přeslazené a kolik věcí je tam pravdivých by se dalo též polemizovat, není nad dokumenty o královských svatbách. ()

El_Barto

Musím se přiznat, že tento film byl lepší než jsem vyčetl z recenzí a upoutávek (na upoutávkách byla jediná dobrá věc a sice hudba - Dreamer od Ozzyho Osbourna) Ale neříkám, že byl bez chyby, jediný den, kdy se dá pochopit nasazení do hlavního vysílacího času je (jak už v komentářích bylo párkrát řečeno) právě den královské svatby.Já osobně tam našel chyby dvě: double-deckery jezdily na špatné straně a v jedné scéně, která se odehrávala v roce 2002 jsem objevil Mercedes třídy E který se vyrábí až od roku 2010. Snímek se mi taky zdá -vzhledem k žánru a provedení- dost předražený (stál 81 milionů korun). ()

kritička

Z principu jsem dala tři hvězdičky, když tu tak vidím ten odpad. Tak příšerné to totiž nebylo. Je to film na odreagování, rozhodně to není aspirant na Oscara. Nicméně postavy Kate a Willa se povedly, akorát ten Harry mě teda rozhodil. Ve skutečnosti je jiný, netroufám si tvrdit, že ošklivější či hezčí. Jo a postava otce Kate je téměř identická, to mě docela příjemně překvapilo. :) ()

inhotep

Milí deníčku, dnes jsem na charitativní módní přehlídce nosila skoroprůhledné šaty a na fejsu mi zapísmenkoval vzkázek nějakej William, prý jsem sexy a jednou si mě vezme. jsem tak šťastná, odepsala jsem mu "mňau";-) Toť shrnutí filmu podle Kate, která je ve filmu vylíčena jako totální kráva, nevím jak moc se film inspiroval skutečnou její výsosti vévodkyní z Cambridge, ale doufám, že minimálně. Aneb jak na královské svatbě co nejvíc vydělat, vedle hrnečků, známek, loutek, kondomů a bůhví čeho tady máme film s rozpočtem nula nula nic s mizernými herci a ještě mizernější režií. Jako film je to zklamání, jako reklama na královský sňatek to funguje, ale je to už myslím zbytečné, tuhle událost reklamovat více, než reklamována byla. ()

P/\/EL

aristokracie neni až tak špatná věc, je to lepší, jak burani zbohatlíci, no, skoro pohádka o Popelce nebo tak něco, že jo, no, prostě holt, většina lidí tohle potřebuje, potřebuje idoly, celebrity . . . no, přiznám, že občas mě to zamrzí, že většina lidí je taková - pit*má, ale zase reprezentujou určitý tradice, hodnoty. já nevim, Lady Di mě nechávala dost chladnym, byl jsem ještě docela malý, moc jsem nechápal, proč to spolužáky a okolí tak bralo (přecijen dříve se o ní nepsalo až tolik moc, když už, tak o tom, jak se rozvedla, jak dováděla někde na jachtě, občas nějaká ta charita, ale pochybuju, že většinu lidí u nás až tak zajímala, jenže smrt dokáže divy, když zemře celebrita, tak se okamžitě stane nespočet x slavnější jak života, inu, zajmavá absurdita tohoto světa, ten přístup ke smrti se mi nelíbí.....atd.), no, jeden spolužák v 5. třídě - nebyl nijak zženštilý :) se chlubil tím, jak si musel jít pobrečet na balkón (asi to před holkama se chlubil, co já vim..), když se tu smutnou zprávu dozvěděl. No, víte co, v Evropě je královskejch rodin ještě habaděj, lidi bude pořád fascinovat ta okázalost, asi je dobře, že už jen na parádu, ikdyž to stojí dost peněz, ale běžný lidi to jaksi drží na uzdě :). No, řeknemě, že jsou mi sympatičtější než většina domácích celebrit, která nebudí ani litost, absolutně postrádá eleganci. Jistě, princové a princezny také v podstatě ničim, krom svého titulu a vychování a možností obvykle nevynikají, ale......já nevim.....na světě jsou horší věci, jestliže to dělá spoustě lidem radost, tak...je to ok...jako jasně, svět by moh bejt racionálnější a věnovat pozornost skutečně přínosným....teda spíš, bylo by fajn, kdyby svět byl lepší a lidi byli přemýšlivější a né, jen stádo ovcí, které potřebuje své prince a princezny...bludfus ()

MJSK

Tak ale nebylo to tak hrozny, ne? Ja vim, urcite se William a Kate spolu nebavili timto naskrobenym stylem, ale jako podivana to docela slo. Bylo to mily, usmevny, sem tam vtipny....a kdyz si clovek nakaze byt trochu naivni, tak to nebyl zas takovy prusvih. ()

wendy221

Filmoví William & Kate mi byli mnohem sympatičtější než opravdoví. Film sice trošku nudný, ale co bysme chtěli, když to je podle skutečnosti? :) ()

johnny371990

podla mojho skromneho usudku pekny pohodovy film na lahky romanticky vecer s priatelkou. je potrebne takych filmov viac...vyjadrujem tu len svoj nazor nakolko som sa hororov napozeral viac ako dost. ()

kamilao

Tak tohle byla doopravdy hooodně silná káva i pro mě. Já ráda romantiku, ale co je moc, to je moc. Myslím, že to bylo na hraně s odpadem. Doopravdy se na to moc dívat nedalo. ()

blazenfilmov

Ano, i já jsem podlehl proseb a naléhání ztrápeně a přepracovaně vypadající Markétky Fialové a s jakýmsi nadšením z předešlé zprávy: JE TO KLUK!!!, jsem přepnul na nova cinema a vyděl tohle až nechutně romantické přepracování podle režiséra Rosmana až bezstarostného života prince Williama. Už jenom nesmyslná scén jak je William kdesi v baru se svým nadrženým kamarádem z druhé cenové skupiny, od nějž si nechává radit, jak na holky. Scéna ve které se princ, který je ve skutečnosti stále sledován bulvárem, baví s tímto "frajerem" baví nahlas a bez zábran o tom, že už by měli zasunout je něco, co já nikdy nepochopím ---------------------------------------------------------------------------------------- Závěrem: Doufejme, že tento film nikdy nikdo z královské rodiny neuvidí, protože je to tak hrozné, že by se mohlo stát, že z tohoto filmu by mohl i princ William porodit. ()

mzop

A min podobne herce uz nesehnali?! Jeste budiz William, ale co ten jeho otec? To mel bejt vazne princ Charles? O samotnym filmu mohu jen rict: "nuda, des a jedno velky foux pas. Jednu hvezdicku za to, ze z vlastni nevedomosti nemohu posoudit, do jake miry se film drzel skutecnosti. Ale i ta jedna hvezda je na hrane...! ()

wiking odpad!

Nevím proč bych se měl dívat na to, jak se ti dva seznámili ... kompletně celý tento "nápad" se mi nelíbí a film sám o sobě 10% za to, jak to Kate na molu slušelo. ()