poster

Další, prosím! (TV pořad)

Talk-show / Komedie

Česko, 2000

Komentáře uživatelů k TV pořadu (4)

 • SOLOM.
  ***

  Jeden by řekl, že s politiky snad prdel ani být nemůže – protože většinu lidí dokáží leda tak pěkně nasrat, ale je fakt, že když se dostaly pod ruce (nebo spíš) před Krause – začali se potit i oni, jako to prase na rožni. Přišlo mi, že byl na ně občas až moc měkký. Škoda, že zůstalo jen u několika dílů, protože kdyby to jelo dodnes – asi bychom se nestačili divit…(23.11.2018)

 • Paity
  ***

  Mě se líbilo oboje skoro stejně, na to Primě jsem si musel ale dost zvykat. Nějak mi tam neštymovala ta dekorace.(12.6.2013)

 • topi80
  *****

  Před nevtipně křečovitým pořadem "Uvolněte se prosím" dělal Jan Kraus stejný formát na Primě. A světě div se, tenkrát to šlo. Pořad záměrně nevyvážený a nekorektní, člověk se smál už při položení otázky a hosté nevěděli, co se s nimi v tomto pořadu vůbec děje. A k tomu zlatý hřeb v podobě pantomimických scének Borise Hybnera a Milana Šimáčka, při kterých jsem se nejednou málem udusil smíchy. Je s podivem, že následovníci tohoto pořadu (Uvolněte se prosím a Show Jana Krause) jsou už jenom nudou zanechávající dost nesympatickou pachuť.(18.3.2013)

 • tsatsiki
  *****

  nejlepší z pořadů Jana Krause.(1.7.2013)