Film podle skutečné události, která 14. ledna 2007 otřásla celou Amerikou. 14letá Megan Stewart tohoto dne náhle beze stopy zmizela a o tři týdny později i její 13letá nejlepší kamnarádka Amy Herman. Film je sestaven z videí, záznamů z chatu, webcamerových záběrů, domácích video nahrávek a všech záznamů, které bezprostředně zachycují dobu před Meganiným zmizením. (Dlee)

tXtX

Dosť autenticky poňatý found footage, mixnutý s pseudo dokumentom, opierajúci sa o skutočné udalosti so znepokojivým a deprimujúcim koncom. 80% ()

pyromantik

Ty vole! Toto nie je žiadna priblblá agitka. Každý otec 13-14 ročnej dcéry (ja tiež) musí toto absolvovať. Ideálne by bolo, keby som sa nebál pozrieť si to s dcérou. Ešte o tom pouvažujem. Možno pozrieme neskôr. Komentáre nevyzretých cynikov, ako sú napr. Hitman_47 neberte vážne, lebo sú úplne neadekvátne. Nezvyknem dávať lacným a béčkovým filmom plný počet, ale toto je výnimka, kde inak nemôžem. Takéto veci by mali byť povinné, ako boli kedysi povinné čitateľské denníky. ()

Martin29

Tohle je jeden z filmů,který jsem viděl jednou a naposledy (poslední půlhodina na mě hodně zapůsobila). Ze začátku sledujeme Megan,která je hodně oblíbená jak chodí na různé párty (při té jedné párty jsem si vzpomněl na diskotéku Tropik v Uherském Brodě byla tam podobná ´´zábava,,) chlastá,hulí cigarety,bere drogy a kouří penisy na počkání. Její kámoška je úplný opak nikdo se s ní nebaví a je to obyčejná holka. Jednoho dne Megan zmizí a nikdo ji nemůže najít její kámoška, ale hledání nevzdává a tak únosce Megan unese i ji. Závěrečná půlhodina je hodně kvalitní za tu dávám minimálně 3 hvězdy. ()

sadsammy

Vidím a čtu spoustu negativních recenzi a proto bych chtěla říct i svůj osobní názor, protože tenhle snímek na mě velmi zapůsobil. Takovou hrůzu od filmu jsem neměla několik let. A to ted nekecám. Od začátku moc nevěříš, že z toho něco dobrého vzroste, ale ke konci jsem si uvědomila, že to stálo za podivanou. Vemte si to, že je to film 2011 roku a hlavně pojednává o zneužití děti na internetu, je to začalo ještě v tu dobu, kdy každá rodina si mohla zařídit počítač a nechat ho pro děti. Rodiči tehdy ještě nevěděli, že děti tam nejenom hrajou hry, ale seznamují se a používají nějaké webcamy pro své účely. Co se delo s těma dvěma holkama to je fakt děsný, jen když to ukazovali ve filmu a bylo tam těch pár fotek s jednou holkou...to je mi tak strašně líto... takoví zmetci chodí po ulicích a nekteří mají takovou fantazii, že raději smrt než toto. ()

M.Fish

Tento film mám velice rád. Založený na skutečných událostech. Výborně sestříhané "found footage" záběry z kamery nalezené v koši policíí a skype videohovorů. Rozpočet byl malý a film se chvíli vůbec nedistribuoval, protože ho nikdo nechtěl. Je dobře, že nakonec spatřil světlo světa a viděl mých 5 hvězd :) Scéna znásilnění je výborná. Byl jsem z ní nadšen. ()

mdf

Inspirace vzatá sice ze skutečné události,první hodina tak nějak o ničem,je všechno nahrané,aby to vypadalo jako skutečné,10 minut koukání na lopatu,mě taky moc nenadchlo Takže,kdyby se to sestříhalo na 30 min,asi by se nic nestalo.Chápu,že to mělo upozornit,na to se se ted bohužel děje a je teď trendy.ale mě to ničím do kolen nedostalo.... ()

Mily

Film, který se po 9 letech spíše proslavil kvůli sociální síti jménem ''Tik Tok''. Jakožto milovníkem hororových filmů jsem tohle nesměl přehlídnout. dal jsem tomu šanci, když většina byla po zhlédnutí tohohle filmu v šoku či v úzkém stavu... No, herecké výkony jsou opravdu nic moc, některé scény jsou zbytečné a nakonec 10 minut nudného čumění na psychouše, který kope hrob pro slečnu. 2 hvězdy dávám za 2 fotografie v mučírně nacházejicí se ve filmu, z kterých mi běhal mráz po zádech, toť asi vše.... ()

TrixxCZ

Začátek celkem nudný a zdlouhavý, od chvíle únosu megan mi to přišlo stupidní a hlavně když amy nahlásila to že si megan našla partnera na internetu, to opravdu žádného policistu nenapadlo prozkoumat meganin počítat třeba a nebo to že jí josh vyhrožoval? konec byl zdrcující, nebudu lhát ukápla mi slza ()

Kloboucek75

What parts of Megan Is Missing real?     Does it tell a real story? No. While Goi based his film on real-life child abductions, Megan Is Missing is itself not a real story or based on one specific tale. But viewers wouldn't be faulted for thinking the events in the film really happened, as it marketed itself as based on true events.15. 11. 2020 -------------------------------------- Takže žádná Megan neexistuje . ()

mcac88

Chápu, že to má mít asi jakýsi psychologický dopad na mladý holky, stejně jako měl u nás film V síti, dobrá message, jen bohužel tyhle věci většinou nefungujou a ty mladý lidi to berou jen jako fikci a prostej "horor". Největší horor na tom je, že tohle a mnohem horší věci se děli, dějí a dít budou i v reálném světě ()

TOMjohanik

Megan is missing není dobrej film. To že se vám film líbil má podle mě tři možná vysvětlení:  1 . Máte špatnej vkus 2. Váš zdroj kinematografické zábavy jsou odpadové filmy, kterým se můžete povýšeně smát (můj případ) 3. Film vás "přitahuje" a pak vám z mnoha důvodů doporučuji vyhledat odbornou pomoc (případ mnoha recenzentů, podle toho co tady píšou)  Dialogy vážně předpotopní a když chybí i důstojnější budget a schopní herci, tak by to na úrovni nezrežíroval ani Zinnemann. Tvrzení lidí, kteří mi tohle "dílo" doporučili, že neviděli něco více znepokojivého mi přijde úplně mimo a extrémním fanouškům kteří vyznávají věci jako Srbský film nebo Lidskou stonožku spíše doporučím jakejkoli true crime podcast (nebudete se u toho muset smát tomu jak nedůvěryhodně to celé vypadá). Film je nanejvýš dvouhvězdičkovej. Já jsem se vlastně asi bavil, tak jsem se pokusil z úcty ke Goiovy, jež se režijně podílel na tvorbě mého srdcového American horror story, vycucat z prstu nějaké bodíky navíc. Hvězdu přidávám za živých posledních 20 minut, kterým nemůžu nepřipsat překvapivou grafičnost a za z většiny fejkové real footage zpracování, které na mě vždycky fungovalo a asi i vždycky bude. Jo a sorry, ale těm holkám prostě nemůže bejt třináct a čtrnáct, fakt ne. ()