Reklama

Reklama

Gladiátoři

  • Itálie Gladiatori di Roma (více)
Trailer 1

Je doba starověkého Říma, vládne císař Domicián. Mladý Timo je sirotek, kterého adoptoval generál Chiron a je vychováván v nejslavnější gladiátorské akademii v Římě. Timo však není zrovna gladiátorský materiál. Chce si jen popovídat se svými přáteli Cicciusem a Mauriciem a za každou cenu se vyhnout podivným tréninkům svého nevlastního otce. Když se Timo seznámí s krásnou Lucillou a zamiluje se do ní, rozhodne se změnit svůj život a projevit v sobě odvahu - odvahu, která se nikdy předtím neprojevila. Prostřednictvím kouzel, šílených nájezdů v lesích a zuřivých tréninků se Timo musí proměnit v největšího gladiátora všech dob. A jak se říká, pokud „štěstí přeje odvážným“ v Římě čekají na Tima a gang tvrdé časy. (JOJ Cinema)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (32)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $40miliónovTržby Celosvetovo $9,864,000▐ veľmi chabé, dokonca na taký slušný rozpočet ide aj o dosť slabú animáciu, ktorá svojou úrovňou klopíta o samé dno a z konkurenciou sa ani len z ďaleka nedá porovnať, toto by animačne bolo zaujímavé ešte začiatkom 90rokov nie dnes, k tomu báchorkový príbeh, nudné postavy a homor ide dosť mimo, zlý otravný pokus /20%/ ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Na pohádku to má celkem brutální a smutný začátek. Smutek a strach. CITÁT - Báábi!!!!! Nezabíjej mi kamarády!!!!..... Příběh je hodně praštěný a člověk se musí obrnit některým podivným skutečnostem.. Ale i tak se na to dá koukat a dokonce jsem se několikrát zasmál. Jenže hned jak to skončilo už jsem skoro zapomněl o čem to bylo. CITÁT - Turnaj je zítra......... ()

Reklama

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Na Gladiátory jsem narazil úplnou náhodou a ani toho nelituji. Je to milý animák, kterému k dokonalsti, ale chybí tolik, že se to ani prstech 30ti rukou nedá spočítat. Příbeh moc netáhne, humor se moc neobjevuje, tak jediné na co se dá dívat je animace, tak se mi hodně líbila a také se mi líbily jednotlivé postavy, které měli vždy něco navíc, než by člověk čekal. Ale ani prěsto to v celkovém vyznení filmu není tak významné, jak by jsme si přáli. Sečteno podtrženo, dvě hvědy zaslouženo... ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele

Překrásná pohádka, kde sice od začátku víme, jak to skončí a z části si můžeme domyslet i průběh, ale i tak je tato filmová pohádka velice poutavá a svým způsobem krásná. Lehký vtip, romantický příběh a zejména pointa, která může otevřít oči nejednomu dítěti. Čestnost, odvaha a láska nakonec zvítězí. A i když Lucilla s Dianou jsou jen animované pixely... jsou to *paní co dá za peníze* (kua) pěkné pixely! A Darth Vader style, to mě rozbilo! Mě se to líbilo a kdo tomu dává odpad nemá na ČSFD co dělat. Každému, komu nejde jen o efekty a moře krve musí hodnotit alespoň průměrně. Klidně bych dal i šest hvězd (kvůli nesmyslnému podhodnocení), tahle pohádka si opravdu zaslouží více, než kolik se jí tu dostalo. ()

Daryl.Dixon 

všechny recenze uživatele

Když přehlédnu to, že gladiátoři byli otroci a ne “počestní“ občané z římského obyvatelstva, nebo fakt že u rodinné komedie pro děti by neměla umírat maminka takovým způsobem, tak by se dalo mluvit o zábavném animáči, jenže on až tak zábavný nebyl. Navíc v průběhu filmu mě tam začal prudit všudypřítomný gang škaredých mimin, která nebyla ani trochu roztomilá. Sice věřím, že zrovna to Vaše miminko je to nejkrásnější na světě, ale v tomhle filmu byly jen obludky, které určitě nikomu nepatřily, tak to neberte osobně. ()

Galerie (39)

Reklama

Reklama