poster

Gladiátoři

 • Itálie

  Gladiatori di Roma

 • Slovensko

  Gladiátori

 • USA

  Gladiators of Rome

 • USA

  Not Born to Be Gladiators

  (neoficiální název)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Itálie, 2012, 93 min

Režie:

Iginio Straffi
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *

  Rozpočet $40miliónovTržby Celosvetovo $9,864,000▐ veľmi chabé, dokonca na taký slušný rozpočet ide aj o dosť slabú animáciu, ktorá svojou úrovňou klopíta o samé dno a z konkurenciou sa ani len z ďaleka nedá porovnať, toto by animačne bolo zaujímavé ešte začiatkom 90rokov nie dnes, k tomu báchorkový príbeh, nudné postavy a homor ide dosť mimo, zlý otravný pokus /20%/(20.2.2014)

 • Mrkvič
  *

  Laciné a hloupé. Humor zaperlí jen zřídka. Po většinu času je strašně debilní. Animace žádná sláva a to jsem si ze začátku říkal, že by mohl působit svěže. Hodně ubohé jsou třeba i písničky, kdy jsou nastrčeny co největší fláky, protože nějakou kvalitní "nonamy" by nemusely zabrat. Pustil bych to klidně pětiletému děcku, ale starším už ani ne.(21.4.2014)

 • neoBlast
  *

  Jak řiká František Fuka - svého diváka si to najde. Jsem si jist, že pár dětí chce vidět spoustu zakopnutí a v akci pár roztomilých zvířátek. Pár? Ono je jich vlastně plnej dvorek. [SPOILER s kompletním výčtem] Králíček, kočička, koníček, holoubek, žabička, prasátko, ptáček, rýsek (?), medvídek, netopýřečcí, muška, minotauřík, švábeček, sovičky. [KONEC] Tak to je všechna zvěřena, neuvěřitelný animální fetiš tvůrci prokázali to ano. A nebojte všechno dostane dostatek prostoru k legračnímu pádu či ultravtipnému klovnutí do hlavního hrdiny. Ten je ve filmu chvíli dominou voděn na řemínku a čtveřice malých zlých (!) děcek (vypadajících úplně jako minimutantíci z Akiry) pomáhají ultrazáporákovi. Ti Italové jsou tedy ale zvrhlíci. 20 %(1.6.2013)

 • misterz
  ***

  Som trocha sklamaný. Mám rád antiku, mám rád gladiátorov, ale toto akosi nevyšlo podľa mojich predstáv. Čakal som viac. Dejovo mi to pripomínalo kríženca Kickboxera (1989) s Asterixom a Olympijskými hrami (2008). Navyše sa hudba k tomuto animáku vonkoncom nehodila, ba skôr mu len uškodila. Bola ako päsť na oko. Celkovo, nie je tu nič také, čo by stálo za to si zapamätať. Ani moje baby tento animák moc nezaujal. Takže s odretými ušami, s privretými očami a sánkami, slabučký priemer ako letný vánok pod tonovým závažím. 50/100(11.3.2014)

 • JJ.Gibson
  **

  Na Gladiátory jsem narazil úplnou náhodou a ani toho nelituji. Je to milý animák, kterému k dokonalsti, ale chybí tolik, že se to ani prstech 30ti rukou nedá spočítat. Příbeh moc netáhne, humor se moc neobjevuje, tak jediné na co se dá dívat je animace, tak se mi hodně líbila a také se mi líbily jednotlivé postavy, které měli vždy něco navíc, než by člověk čekal. Ale ani prěsto to v celkovém vyznení filmu není tak významné, jak by jsme si přáli. Sečteno podtrženo, dvě hvědy zaslouženo...(16.2.2014)