Dům u vycházejícího slunce

• Česko Krvavá čest (více)
všechny plakáty

Vzali mu jeho odznak. Svou zbraň si nechal. Bývalý policista Ray byl právě propuštěn z vězení. Pokouší se začít nový život a vyhýbat se problémům. Začne pracovat jako šéf bezpečnosti v nočním klubu, který je znám jako ilegální hráčské doupě místní mafie. Během jedné Rayovy služby je podnik vyloupen a při přestřelce je zabit syn majitele. Policie za iniciátora loupežného přepadení označí Raye. Tomu nezbývá nic jiného, než najít skutečného viníka, získat zpět svou čest a očistit své jméno. (oficiální text distributora)

Lukoboss

Je to hrozná kravina, tady bohužel není dobrej ani příběh, ale ani ti herci. Zejména hlavní postava "hraná" D. Bautistou - wrestler, hora svalů, ale s výrazem v obličeji, jako kdyby se mu furt chtělo brečet. Navíc, když se rozběhne, vypadá to opravdu směšně. Asi je to tou muskulaturou, nicméně to není omluva. Ani nechápu, proč do toho šel D. Trejo, kterej tam pobude pár minut, a tím to hasne. Viděl jsem to jednou a naposledy. ()

AdamesWWE

[6/10] Tento námet je jeden z tých ktoré mám rád a nevadia mi, ked´ ich vidím v rôznych filmoch a s rôznymi hercami. Takmer vždy je to záruka aspoň priemerného snímku a pri tomto filme to naštastie platí, aj ked´ na priemernom hodnotení sa drží House of Rising Sun horko ťažko. V hlavnej úlohe wrestler Batista, silný mocný a tvrdý chlap ktorý zahral svoju rolu dosť dobre, sympatická ženská postava Amy Smart je tiež dosť dobrá, akurát že jej umelo vytvorený románik s Batistom v tomto filme moc nepridá, ale zase ani neuberie. Danny Trejo je na plagáte, ale vo filme sa ukáže v dvoch scénach, takže jeho ako postavu neberiem. Ale zase za zmienku stojí postava policajta - Batistovho bývalého kolegu. Škoda že záporák nebol lepší. Spracovanie tohto filmu je na pomery Grindstone Entertainment Group úplne štandartné - čisto priemerné, ale ved´ je to DVD produkcia takže to aj plne chápem. Musím povedať že zápletka v tomto filme po prepadnutí nieje veľmi predvídateľná ako v iných filmoch, ale ku koncu sa to úplne obráti čo je dosť škoda. Je to akčná kriminálna dráma a možno niekto očakáva väčšiu akciu, ja som očakával tiež. Ale som rád že bolo vo filme iba toto málo. Prečo? Pretože to málo akcie čo tu bolo, tak bolo dosť zlé. Obsahovo ničím výnimočné/slabé, natočené rovnako ťažko podpriemerne, tomu ešte aj veľmi zlý výber hudby a zbytočné spomalovanie priestrelov, takže mizéria. Ručná akcia je ešte horšia ako prestrelky. Tomuto filmu toto málo akcie stačí, pretože je to skôr dialógová forma vyšetrovania s mini likvidáciami a keby tam bolo viacej akcie a bola by takto isto natočená, tak by to zhodilo úroveň celkového filmu u mňa na podpriemer. Aj ked´ som dosť kritizoval, za svojím troj hviezdičkovým hodnotením si stojím, pretože dej tohto filmu mi sadol, postavy sú dosť dobré až na hlavného záporáka a zbytočného Treja nemám problém. Film má aj zaujímavú atmosféru, je krátky - tým pádom nenudí, zaujal ma od začiatku a to mu vydržalo až do konca, takže 3 * sú zaslúžené. Len škoda tej akcie, to je hlavný problém, ale inak s týmto filmom nemám problém, slušne som sa na pri ňom bavil. Ale druhý krát si ho už nepozriem, pretože nemá žiadnu zapamtetania hodnú scénu kvôli ktorej by som si to opäť pozrel, no film u mňa zanechal pomerne kladný dojem a až na akciu som s filmov takmer spokojný. Taká light jednohúbka. ()

Matli

Film jsem chtěl vidět hlavně kvůli Daveu Bautistovi, kterej se proslaví jako ranař ve Strážcích galaxie. Moc toho ale nepředvedl, pro hlavní roli asi stvořenej není. Bylo zajímavé vidět i jiná známá jména, Amy Smart a Dominic Purcell průměr. Danny Trejo jako vždy výbornej, jen škoda, že tam byl tak málo a vlastně ani nikoho nezabil:-) Zpracování filmu je hrůza a scénář taky nic moc, hlavně jsem se těšil na písničku od The Animals a ta nikde, ani v titulkách. 23% ()

drankeryth

Nudny film vo vsetkych ohladoch, kde to skripalo dost v pocetnom mnozstve pocas celeho filmu. Nieco zaujimave sa tam naslo a to hlavne hudba a obcasne zablesky priebehu filmu do zaverecneho finale, ktore vyustilo do nudneho konca. Slaby film, ktory ma ani moc neocaril, ale skor uspaval. ()

bararich8

Další z mnoha braků, naprosto nezajímavé , takový obr jako Bautista a on se pořád valí po zemi jako malé děcko, no nic 1* za non happyend. ()

johnsnow

proste taký priemerný krimi film kde sa občas vypáli pár striel, rozdá pár rán ale ako celok to je dosť mdlé. Ale zase je tu super bautista, Trejo a jeho šteky a pekné baby. Hej a záporák je dosť o ničom. Na jedno pozretie dobré. ()

kenvello11

Zbytočne hlasná hudba a slabo počuteľný text. Hudba hrala prakticky od začiatku až do konca. Dialógy slabé. Hlavný hrdina bol tiež o ničom. ()

Ondrew

Potetovany hromotlk, ktory sice zvlada mlaticky, no pri behu je to s nim uz o cosi horsie. K tomu totalne debilny pribeh, akych sme mali moznost vidiet stovky. Zapletka totalne o nicom, o zavere radsej ani nehovoriac. Nejak mi unika zmysel vzniku tohto becka. Ak to nevuvidite, vobec o nic nepridete. Ak ano, zrejme si budete buchat hlavu o stol, preco ste to vlastne pozerali. Tak si vyberte... 10%. ()