Znovunalezený život (TV film)

To Live Again

USA, 1998, 90 min

Film si mě získal zejména zvoleným tématem a ústředním hereckým duem Bonnie Bedelia - Annabeth Gish , které jinak hodně televizně zpracovaný snímek povzneslo do vyšší ligy. Zajímavý a citlivě pojatý film , který by si zasloužil větší publicitu. Film: 72%(3.8.2010)

Film, který vás dostane. Včera jak ho dávali v TV, sem ho zaregistroval, chytnul mě a nepustil. Váha těchto malých filmů je velká a mnohdy sou strašně dobře natočené, víc takových filmů bych určitě uvítal. Bonnie Bedelia podává ohromný herecký výkon, opravdu ji uvěříte, že má zájem filmové postavě Karen opravdu pomoc. Moc hezké a ze života.(4.8.2010)

• WANDRWALL

Tohle téma je mnohem vážnější, než se zdá. Statistika říká, že 30 procent žen nemá na to být obstojnou matkou, neb jde o mentálně nezralé osoby...(6.8.2010)

Jakmile se koukám na TV film, tak už samo o sobě to, že mě děj zaujme, považuju za velký plus. A docela si mě ten příběh získal. Takže za 4, protože to fakt nebylo špatný.(4.8.2010)

Důležité téma k lepšímu zpracování a celovečernímu.!!!(17.10.2009)