Horká noc, hořké ráno

• USA Body Shots

Páteční večer v kalifornském LA: čtyři ženy se připravují na schůzku se čtyřmi muži - obvyklé přípravy jako oblékání a líčení doplňuje rozebírání sexu, co má která ráda a co která očekává od dnešního večera. Muži se připravují podobně. Setkání probíhá v klubu, ne všichni se tam ale zdrží. A jak už předurčil počet zástupců obou pohlaví, vytvářejí se páry. Noc může začít. Ne pro všechny však noc skončila tak, jak si představovali. Ráno se z vyprávění samotných aktérů dozvídáme, kdo kde s kým skončil a co dělali. Jen osud jedné dvojice je nejasný, objevují se dvě verze toho, co se stalo, ale která je ta pravá?

Film Body Shots je "bez obalu o sexu". V Česku je tento film znám pod názvem HOŘKÁ NOC, HORKÉ RÁNO a jeho heslo jej vystihuje dokonale: dnešek je na sex, zítřek na realitu. (haushinkaa)

F.Sucre

Velice zvláštní dramat, v němž se naprosto nesmyslně prolévají sekvence dokumentu o sexuálních praktikách a názorech mladých lidí. Špatné. Ty kozičky urvali alespoň dvě hvězdy :) ()

Olík

Čtyři ženy, čtyři muži. Rezignovali na lásku a zodpovědnost. Jejich hnacím motorem je plytká zábava a nezávazný sex. Má to jeden háček – po horké noci, následuje hořké ráno. Dramatická sonda do životů lehkovážných mladých lidí. ()

Rockerman

Pozoruhodný film, který je dost nezvykle natočený. Je to vlastně o tom, jak naše společnost ztrácí pojem o tom, co je to morálka. Nezdrženlivé pití alkoholu a náhodný sex, bez kousku citu, kdy se jde s každým, kdo je zrovna po ruce. Právě ta absence lásky ve vztazích, kdy se ukájejí jen ty pudy, vede i ke konfliktu, který je obsahem tohoto fimu. Mladý muž je obviněn, že znásilnil dívku. Ale stalo se to vůbec? Oba nezřízeně pili a příliš moc si toho nepamatují. Téměř celý film je prokládán takovými reportážními vstupy všech hlavních aktérů, převážně právě na téma sexu bez lásky. Na závěr nám tvůrci dávají přece jen jiskru naděje. Slušný film o závažných věcech. ()

cerbygerby

Docela dobré drama, ale co k tomu chybělo bylo vyřešení toho případu... když už to byla hlavní zápletka, tak to tam mohli ukázat jak to dopadlo... Jinak si všichni dobře ten večer užili, takže celkové hodnocení je průměr... i když přemýšlím dát o jednu hvězdu víc za Taru Reid.. a asi jí i dám, takže 4* ()

Ceberus

"Vždycky jsou dveře, které nechceš otevřít. Místo, kam nechceš jít. Otázka, na kterou nechceš odpovědět. Nebo jedno slovo, který nechceš slyšet. Protože když ho uslyšíš, tak víš, že se navždy změníš." Překvapivě zajímavé společenské drama s výbornými herci (vzdáleně připomnělo Crash). ()

Heyyy

Docela zvláštní mišmaš, ze začátku získáte pocit, že jde všem jen o sex a o nic jinýho a na konci filmu docela dost romantických scén s romantickou hudbou a řečmi o lásce. Ve filmu mi ani moc neseděly ty "dokumentární" části. 2,5* ()

ta*jemna*

....zase jsem asi viděla něco jinýho než většina hodnotících. Tenhle film totiž n e n í jen o sexu, i když to tak na první pohled může vypadat... ()

Stingray

Až na tu zápletku se znásilněním,podle mě sonda do skutečné "sobotní noci" ! Připadal sem si jako když si s kamarádama vyprávíme historky.Takhle to fakt vypadá a dopadá! Znám několik "Trentů" ...:-) ()

Senátor

Přítomnost známých seriálových tváří může sice diváka nalákat, ale nakonec dostane to, v co nedoufal – další seriál. Je tady od všeho trochu – intriky z Melrose Place, „závažná témata“ z Beverly Hills 90210, hluboké řeči o vztazích ze Sexu ve městě a intimní scény z Californication. Zbytečnost tohoto rádoby chytrého snímku byla ještě očividnější poté, co jsem následně shlédl syrově dánský film „Umění plakat“. ()

Lonelybiker

Od začátku to vypadá, že budeme sledovat klasickou rádoby srandovní průměrnou americkou komedii, ale postupně se z toho vyklube velmi dobrá zápletka a ten námět se mi taky rozhodně líbí. První třetina filmu je celkem normální, pak se z toho rozvine docela slušné drama o tom, co se vlastně v noci stalo a kdo má pravdu. Jak to tak bývá, pravda bude někde uprostřed (a advokát s advokátkou mají po kamarádství). Trochu mi vadí, že všichni mluví na kameru a sdělují svoje pocity jako v dokumentárním filmu. Líbí se mi ale, jak to celé všichni zahráli. ()