Reklama

Reklama

Horká noc, hořké ráno

  • USA Body Shots
Trailer

Obsahy(1)

Páteční večer v kalifornském LA: čtyři ženy se připravují na schůzku se čtyřmi muži - obvyklé přípravy jako oblékání a líčení doplňuje rozebírání sexu, co má která ráda a co která očekává od dnešního večera. Muži se připravují podobně. Setkání probíhá v klubu, ne všichni se tam ale zdrží. A jak už předurčil počet zástupců obou pohlaví, vytvářejí se páry. Noc může začít. Ne pro všechny však noc skončila tak, jak si představovali. Ráno se z vyprávění samotných aktérů dozvídáme, kdo kde s kým skončil a co dělali. Jen osud jedné dvojice je nejasný, objevují se dvě verze toho, co se stalo, ale která je ta pravá?

Film Body Shots je "bez obalu o sexu". V Česku je tento film znám pod názvem HOŘKÁ NOC, HORKÉ RÁNO a jeho heslo jej vystihuje dokonale: dnešek je na sex, zítřek na realitu. (haushinkaa)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (33)

Slarque 

všechny recenze uživatele

Čtveřice žhavých koček + čtveřice mladých frajerů + večírek plný alkoholu = hodně velký průser. Ze začátku to vypadá na trochu divočejší variantu Sexu ve městě, hlavně díky spoustě monologů či dialogů o sexu a bizarních historek kolem. Jenže pak začne jít do tuhého a žhavá noc skončí obviněním ze znásilnění. Líbilo se mi, že šlo o dost netriviální pohled mimo jiné nevylučující, že si ani jeden z aktérů nepamatuje, co se onu noc vlastně stalo. Divák nemrava si užije hlavně díky Taře Reid, já jsem spíš na sexy Amandu Peet. :) ()

Bobik9 

všechny recenze uživatele

Docela zklamání. První půlka není špatná. Jeví se to více jako komedie a docela hezky to ubíhá a baví vás to, ale potom bum! Najednou jakoby film nevěděl do jakého žánru se zařadit. Příběh se sekne a vy vůbec nevíte, jestli je to ten samý film. V podstatě jde o dost debilní zápletku, protože z celého průběhu je jasné, kdo ze dvou hlavních aktérů znásilnění byl v právu a jen dement by to neviděl. Herecky to ale není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jasně, herectví Tary Reid je úsměvné a přiblblé, ale sem to vlastně docela sedělo. Amanda Peet nebyla tak výrazná, jak bych čekal, ale taky ok. Flanery v pohodě. Jerry O'Connell byl naprosto suprácký a Ron Livingston byl totální ozdobou téhle blbosti. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Od tohoto filmu jsem si sliboval mnoho. Popis děje mě totiž dokázal navnadit natolik, že jsem ten film chtěl vidět, a tak jsem tedy v sobotu před půlnocí zapnul televizi a na film se podíval. A tento film skutečně vůbec od začátku neskrýval, o čem to celé bude a že jediným a nosným tématem je sex. Čtyři dívky se připravují na schůzku se čtyřmi muži a všichni od začátku deklarují, že jim nejde o vztah, ale jen a pouze o sex. A ten film skutečně o ničem jiném není. A pokud si z tohoto filmu divák vezme nějaké ponaučení, tak je to fakt, že je raději lepší být při sexu střízlivý, než abyste druhý den ráno nevěděli, jestli jste tu ženu znásilnili nebo jestli to bylo dobrovolné. A kolem toho se vlastně točí poslední třetina filmu. Ale musím říci, že tu byly i vtipné scénky. Jak už bylo zde v komentářích řečeno, Trent a jeho golfový obleček, ve kterém vyrazil na páteční pařbu, to bylo opravdu úžasně vtipné. A jak spal na silnici u kanálu a potom ho odvážela sanitka, protože si mysleli, že se zranil při autonehodě, prostě super zápletka na odreagování. Takže nakonec ten film nedopadl nikterak špatně, ale bohužel jsem si z něj žádný velký zážitek neodnesl a za čas na něj zcela jistě zapomenu. Avšak tento film neurazil ani nezklamal, a tak volím průměrné hodnocení v podobě tří hvězdiček. ()

Diego 

všechny recenze uživatele

Začíná to jako milá rozprávka typu "After sex (2007)", pak se do toho vloží dramatická linka a ke konci se to obrátí na romantickou, vlastně celý film tápete, co nám chce autor říci, protože nám předkladá názory typické pro určitě osobnosti, o kterých bychom věděli a dokázali předpokládat i bez tohoto filmu. Ale i přesto si vás to nakonci trochu film získá, ale nejspíš jen diky soundtracku. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Velká nuda plná nesympatických postav, povrchních monologů, zdlouhavých opileckých excesů a sexu, která není ani zábavná, ani příliš poutavá a nenabídne ani žádné velké herecké výkony nebo zajímavé momenty. Jediným kladem je otevřená nejednoznačnost toho, co se v noci opravdu stalo. Jenže to je na téměř dvouhodinový film trochu málo. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (1)

  • Původně se měl film jmenovat „Jello Shots“. (Pumiiix)

Reklama

Reklama