Horká noc, hořké ráno

Mark Isham

Eric A. Sears

Scénografie:

David J. Bomba

Začíná to jako milá rozprávka typu "After sex (2007)", pak se do toho vloží dramatická linka a ke konci se to obrátí na romantickou, vlastně celý film tápete, co nám chce autor říci, protože nám předkladá názory typické pro určitě osobnosti, o kterých bychom věděli a dokázali předpokládat i bez tohoto filmu. Ale i přesto si vás to nakonci trochu film získá, ale nejspíš jen diky soundtracku.(24.5.2009)

• nash.

Velká nuda plná nesympatických postav, povrchních monologů, zdlouhavých opileckých excesů a sexu, která není ani zábavná, ani příliš poutavá a nenabídne ani žádné velké herecké výkony nebo zajímavé momenty. Jediným kladem je otevřená nejednoznačnost toho, co se v noci opravdu stalo. Jenže to je na téměř dvouhodinový film trochu málo.(17.4.2011)

No, hodně velké překvapení pro mě. Moc jsem si o tomto filmu nezjišťoval a lehce zariskoval. Čekal jsem komedii o sexu a nic moc víc. A hle! Vzniklo z toho celkem spolidní dokumentární drama. Všichni jsou ve svých rolích opravdu famózní. Ten dokumentární styl tomu dodává krom originality i solidní váhu a mně se to opravdu líbilo. A. Peet to moc slušelo, T. Reid skvěle hrála a na mě teda hlavně "esteticky" zapůsobila S. Temtchine. Z pánské strany herecky výborný J. O'Connell i S. P. Flanery. Ten závěr byl nadmíru povedený! Fakt dobré! Originální a působivé. Jednop lehké ponaučení - ku**a nepiju nikdy podobraz! To já taky nepiju, protože to nikdy nevěští nic dobrého. A co se týče inkriminovaného případu, moc se k tomu nechci vyjadřovat, ale ať je pravda jakákoliv, ONA s ním nemusela odjet! Díky, bylo mi ctí :).(25.1.2012)

Pozoruhodný film, který je dost nezvykle natočený. Je to vlastně o tom, jak naše společnost ztrácí pojem o tom, co je to morálka. Nezdrženlivé pití alkoholu a náhodný sex, bez kousku citu, kdy se jde s každým, kdo je zrovna po ruce. Právě ta absence lásky ve vztazích, kdy se ukájejí jen ty pudy, vede i ke konfliktu, který je obsahem tohoto fimu. Mladý muž je obviněn, že znásilnil dívku. Ale stalo se to vůbec? Oba nezřízeně pili a příliš moc si toho nepamatují. Téměř celý film je prokládán takovými reportážními vstupy všech hlavních aktérů, převážně právě na téma sexu bez lásky. Na závěr nám tvůrci dávají přece jen jiskru naděje. Slušný film o závažných věcech.(26.4.2012)

• Bobik9

Docela zklamání. První půlka není špatná. Jeví se to více jako komedie a docela hezky to ubíhá a baví vás to, ale potom bum! Najednou jakoby film nevěděl do jakého žánru se zařadit. Příběh se sekne a vy vůbec nevíte, jestli je to ten samý film. V podstatě jde o dost debilní zápletku, protože z celého průběhu je jasné, kdo ze dvou hlavních aktérů znásilnění byl v právu a jen dement by to neviděl. Herecky to ale není tak špatné, jak by se mohlo zdát. Jasně, herectví Tary Reid je úsměvné a přiblblé, ale sem to vlastně docela sedělo. Amanda Peet nebyla tak výrazná, jak bych čekal, ale taky ok. Flanery v pohodě. Jerry O'Connell byl naprosto suprácký a Ron Livingston byl totální ozdobou téhle blbosti.(11.11.2017)

• - Původně se měl film jmenovat „Jello Shots“. (Pumiiix)