Playback

všechny plakáty
Trailer

Harlan Diehl zavraždí celou svou rodinu aniž by k tomu měl jediný důvod, a vše natočí na kameru. Po 15 letech skupina studentů náhodně narazí na tento děsivý případ. Nechtěně však uvolní zlého ducha, který ničí své oběti přehráním pásky. Zloduch se nezastaví, dokud nenalezne svého opravdového následníka. (LIVINGDEAD)

Trailer

Prochy38

No, já nevím. Nijak mě to neoslnilo. Nějak mi to přišlo hrozně nedomyšlený. Nikdo nic nevysvětlil. Bylo to jako teda divné, ale čekal bych alespoň nějaké přiblížení toho, co se vlastně děje... Nic. OK, víme, kdo byl kdo, ale víc ne. Spousta mrtvých, ale k ničemu. 2* za solidní neokoukané tváře a teda hodně krásní holky. Zvláště ta, co nabalila Ch. Slatera - jméno nedám už dohromady.... ()

montel

Julian (Johnny Pacar) natáčí se svou kamarádkou Riley (Ambyr Childers) dokument o vraždách, které se před lety odehráli v jejich městečku. Nevědomky však rozpletou dávnou historii videofilmu, jehož duch posedne jejich kamaráda...Zní ten popis jako blbost? Ono to jinak ani napsat nejde, protože když se hodnotí naprostá a ujetá kokotina, nic jiného se ani napsat nedá. Film nemá hlavu ani patu, tvůrci se pokoušali trošku napodobit slavný Kruh a situace se jim naprosto vymkla kontrole. Ten kdo film stříhal by si zasloužil nakopat. 15% ()

Šakalík

Slabota s velkým S. Tyhle teenagerovské „horory“ jsou dneska prostě o ničem a já se rozhodl, že na ně už koukat nebudu, pač to je ztráta času. Co se týče Playbacku, zpočátku to ještě vypadalo docela nadějně. Úvodní napínavé intro bylo docela fajn, ale jakmile se děj přenesl do současnosti, šlo to celé do kytek. Pak taky ústřední motiv o přenášení zlého ducha skrz videonahrávku nejspíše pochází z pera pacienta docenta Chocholouška, protože to je prostě blbost na kvadrát. O již tradičně výborných hereckých výkonech mladistvého ansámblu se tady rozepisovat asi nemá cenu, takže to zkrátím – Playback je zářivý příklad moderního levného hororu "pro mladé" made in USA. Nebrat, nebrat, NEBRAT! ()

Campbell

Další zbytečná blbost napodobující Kruh a dalších milion jinejch hororů. Tenhle film mi přišel fakt neuvěřitelně zbytečnej. A vůbec nechápu proč se pod to podepsal Slater, příběh je nulovej a atmosféra nijaká, jediný co to drží nad vodou jsou sem tam krvavé scény není jich moc ale aspon něco. Sakra já si ten film pustil v noci abych se bál ale nebál jsem se ani jednou. ()

J*A*S*M

Nic, z čeho by mi oční bulvy chtěly spáchat sebevraždu, ale součaně far away from dobrá hororová zábava. Přesně takovej ten typ filmu, kterej se u nás nedostane do kina, prošumí na DVD, pak ho za levno koupí televize Nova a bude lákat na nový horor s megahvězdou Christianem Slaterem. Ale nechci si hrát na Libuši. 4/10 ()