Playback

Horor / Thriller

USA, 2012, 98 min

• George Stobbart

Mohla to byť sympatická žánrovka priživujúca sa na úspechu Kruhu, keďže ide o podobnú tematiku, no nejak sa to tvorcom vymklo z rúk. Konkrétne sa mi zdalo, že väčšina scén je zostrihaná a pozliepaná len tak od brucha, bez citu a snahy o hororové vyrozprávanie a tak som ako divák postupne stratil záujem o dianie a o to, ako dopadne finále. Pritom to nebolo natočené úplne zle a ani lacno, ako tu kúsok nižšie drísta od veci Šakalík. Myslím, že je to celkom škoda. A korunu nepodarenosti tomu nasadzuje zbytočná účasť divného Christiana Slatera, ktorý zase raz ukázal, že už 37 rokov hráva s rovnakým výrazom.(22.6.2012)

• Šakalík

Slabota s velkým S. Tyhle teenagerovské „horory“ jsou dneska prostě o ničem a já se rozhodl, že na ně už koukat nebudu, pač to je ztráta času. Co se týče Playbacku, zpočátku to ještě vypadalo docela nadějně. Úvodní napínavé intro bylo docela fajn, ale jakmile se děj přenesl do současnosti, šlo to celé do kytek. Pak taky ústřední motiv o přenášení zlého ducha skrz videonahrávku nejspíše pochází z pera pacienta docenta Chocholouška, protože to je prostě blbost na kvadrát. O již tradičně výborných hereckých výkonech mladistvého ansámblu se tady rozepisovat asi nemá cenu, takže to zkrátím – Playback je zářivý příklad moderního levného hororu "pro mladé" made in USA. Nebrat, nebrat, NEBRAT!(19.5.2012)

• Prochy38

No, já nevím. Nijak mě to neoslnilo. Nějak mi to přišlo hrozně nedomyšlený. Nikdo nic nevysvětlil. Bylo to jako teda divné, ale čekal bych alespoň nějaké přiblížení toho, co se vlastně děje... Nic. OK, víme, kdo byl kdo, ale víc ne. Spousta mrtvých, ale k ničemu. 2* za solidní neokoukané tváře a teda hodně krásní holky. Zvláště ta, co nabalila Ch. Slatera - jméno nedám už dohromady....(31.10.2014)

• J*A*S*M

Nic, z čeho by mi oční bulvy chtěly spáchat sebevraždu, ale součaně far away from dobrá hororová zábava. Přesně takovej ten typ filmu, kterej se u nás nedostane do kina, prošumí na DVD, pak ho za levno koupí televize Nova a bude lákat na nový horor s megahvězdou Christianem Slaterem. Ale nechci si hrát na Libuši. 4/10(4.2.2012)

Byl jsem mile překvapen, film mě zaujal, děj je slušný a krev tam rozhodně nechyběla. Někteří z Vás si řeknou, že se jedná o strašný film, ale možná jste jen moc nároční. Další takové horory bych rád přivítal. A vsadím se, že někteří kteří film hodnotili ani film nezkoukli a kazí tomu celkové hodnocení.(27.5.2012)