Reklama

Reklama

Playback

všechny plakáty
Trailer

Harlan Diehl zavraždí celou svou rodinu aniž by k tomu měl jediný důvod, a vše natočí na kameru. Po 15 letech skupina studentů náhodně narazí na tento děsivý případ. Nechtěně však uvolní zlého ducha, který ničí své oběti přehráním pásky. Zloduch se nezastaví, dokud nenalezne svého opravdového následníka. (LIVINGDEAD)

Videa (3)

Trailer

Recenze (18)

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Musel som sa premáhať, aby som tie dve hviezdy vôbec dal. Mohlo z toho niečo byť, ale tvorcovia znudili čo sa dalo a prepchali film toľkými hluchými miestami a nezaujímavými dialógmi, že som sa mal problém koncentrovať na dej - skôr som pozeral na hodinky, kedy táto blbosť skončí. Ale akoby náročky to naťahovali ako žuvačku. A pritom ten scenár bol úplne primitívny, proste jeden blbeček posadnutý tragickou minulosťou (a nie len tou) začal vraždiť. Sem tam podarený mordík, ktorý okorenil tú zbytočnú zdĺhavosť, ale bolo toho minimum. Táto vyvražďovačka skončí v zabudnutí veľmi rýchlo. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

No, já nevím. Nijak mě to neoslnilo. Nějak mi to přišlo hrozně nedomyšlený. Nikdo nic nevysvětlil. Bylo to jako teda divné, ale čekal bych alespoň nějaké přiblížení toho, co se vlastně děje... Nic. OK, víme, kdo byl kdo, ale víc ne. Spousta mrtvých, ale k ničemu. 2* za solidní neokoukané tváře a teda hodně krásní holky. Zvláště ta, co nabalila Ch. Slatera - jméno nedám už dohromady.... ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Další zbytečná blbost napodobující Kruh a dalších milion jinejch hororů. Tenhle film mi přišel fakt neuvěřitelně zbytečnej. A vůbec nechápu proč se pod to podepsal Slater, příběh je nulovej a atmosféra nijaká, jediný co to drží nad vodou jsou sem tam krvavé scény není jich moc ale aspon něco. Sakra já si ten film pustil v noci abych se bál ale nebál jsem se ani jednou. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nic, z čeho by mi oční bulvy chtěly spáchat sebevraždu, ale součaně far away from dobrá hororová zábava. Přesně takovej ten typ filmu, kterej se u nás nedostane do kina, prošumí na DVD, pak ho za levno koupí televize Nova a bude lákat na nový horor s megahvězdou Christianem Slaterem. Ale nechci si hrát na Libuši. 4/10 ()

MrBaker 

všechny recenze uživatele

Byl jsem mile překvapen, film mě zaujal, děj je slušný a krev tam rozhodně nechyběla. Někteří z Vás si řeknou, že se jedná o strašný film, ale možná jste jen moc nároční. Další takové horory bych rád přivítal. A vsadím se, že někteří kteří film hodnotili ani film nezkoukli a kazí tomu celkové hodnocení. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama