Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Harlan Diehl zavraždí celou svou rodinu aniž by k tomu měl jediný důvod, a vše natočí na kameru. Po 15 letech skupina studentů náhodně narazí na tento děsivý případ. Nechtěně však uvolní zlého ducha, který ničí své oběti přehráním pásky. Zloduch se nezastaví, dokud nenalezne svého opravdového následníka. (LIVINGDEAD)

Videa (3)

Trailer

Recenze (18)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Další zbytečná blbost napodobující Kruh a dalších milion jinejch hororů. Tenhle film mi přišel fakt neuvěřitelně zbytečnej. A vůbec nechápu proč se pod to podepsal Slater, příběh je nulovej a atmosféra nijaká, jediný co to drží nad vodou jsou sem tam krvavé scény není jich moc ale aspon něco. Sakra já si ten film pustil v noci abych se bál ale nebál jsem se ani jednou. ()

Šakalík 

všechny recenze uživatele

Slabota s velkým S. Tyhle teenagerovské „horory“ jsou dneska prostě o ničem a já se rozhodl, že na ně už koukat nebudu, pač to je ztráta času. Co se týče Playbacku, zpočátku to ještě vypadalo docela nadějně. Úvodní napínavé intro bylo docela fajn, ale jakmile se děj přenesl do současnosti, šlo to celé do kytek. Pak taky ústřední motiv o přenášení zlého ducha skrz videonahrávku nejspíše pochází z pera pacienta docenta Chocholouška, protože to je prostě blbost na kvadrát. O již tradičně výborných hereckých výkonech mladistvého ansámblu se tady rozepisovat asi nemá cenu, takže to zkrátím – Playback je zářivý příklad moderního levného hororu "pro mladé" made in USA. Nebrat, nebrat, NEBRAT! ()

Reklama

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Mohla to byť sympatická žánrovka priživujúca sa na úspechu Kruhu, keďže ide o podobnú tematiku, no nejak sa to tvorcom vymklo z rúk. Konkrétne sa mi zdalo, že väčšina scén je zostrihaná a pozliepaná len tak od brucha, bez citu a snahy o hororové vyrozprávanie a tak som ako divák postupne stratil záujem o dianie a o to, ako dopadne finále. Pritom to nebolo natočené úplne zle a ani lacno, ako tu kúsok nižšie drísta od veci Šakalík. Myslím, že je to celkom škoda. A korunu nepodarenosti tomu nasadzuje zbytočná účasť divného Christiana Slatera, ktorý zase raz ukázal, že už 37 rokov hráva s rovnakým výrazom. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Musel som sa premáhať, aby som tie dve hviezdy vôbec dal. Mohlo z toho niečo byť, ale tvorcovia znudili čo sa dalo a prepchali film toľkými hluchými miestami a nezaujímavými dialógmi, že som sa mal problém koncentrovať na dej - skôr som pozeral na hodinky, kedy táto blbosť skončí. Ale akoby náročky to naťahovali ako žuvačku. A pritom ten scenár bol úplne primitívny, proste jeden blbeček posadnutý tragickou minulosťou (a nie len tou) začal vraždiť. Sem tam podarený mordík, ktorý okorenil tú zbytočnú zdĺhavosť, ale bolo toho minimum. Táto vyvražďovačka skončí v zabudnutí veľmi rýchlo. ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Nic, z čeho by mi oční bulvy chtěly spáchat sebevraždu, ale součaně far away from dobrá hororová zábava. Přesně takovej ten typ filmu, kterej se u nás nedostane do kina, prošumí na DVD, pak ho za levno koupí televize Nova a bude lákat na nový horor s megahvězdou Christianem Slaterem. Ale nechci si hrát na Libuši. 4/10 ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama