poster

Playback

Horor / Thriller

USA, 2012, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ricci.s
  **

  Musel som sa premáhať, aby som tie dve hviezdy vôbec dal. Mohlo z toho niečo byť, ale tvorcovia znudili čo sa dalo a prepchali film toľkými hluchými miestami a nezaujímavými dialógmi, že som sa mal problém koncentrovať na dej - skôr som pozeral na hodinky, kedy táto blbosť skončí. Ale akoby náročky to naťahovali ako žuvačku. A pritom ten scenár bol úplne primitívny, proste jeden blbeček posadnutý tragickou minulosťou (a nie len tou) začal vraždiť. Sem tam podarený mordík, ktorý okorenil tú zbytočnú zdĺhavosť, ale bolo toho minimum. Táto vyvražďovačka skončí v zabudnutí veľmi rýchlo.(4.2.2012)

 • Šakalík
  *

  Slabota s velkým S. Tyhle teenagerovské „horory“ jsou dneska prostě o ničem a já se rozhodl, že na ně už koukat nebudu, pač to je ztráta času. Co se týče Playbacku, zpočátku to ještě vypadalo docela nadějně. Úvodní napínavé intro bylo docela fajn, ale jakmile se děj přenesl do současnosti, šlo to celé do kytek. Pak taky ústřední motiv o přenášení zlého ducha skrz videonahrávku nejspíše pochází z pera pacienta docenta Chocholouška, protože to je prostě blbost na kvadrát. O již tradičně výborných hereckých výkonech mladistvého ansámblu se tady rozepisovat asi nemá cenu, takže to zkrátím – Playback je zářivý příklad moderního levného hororu "pro mladé" made in USA. Nebrat, nebrat, NEBRAT!(19.5.2012)

 • Campbell
  **

  Další zbytečná blbost napodobující Kruh a dalších milion jinejch hororů. Tenhle film mi přišel fakt neuvěřitelně zbytečnej. A vůbec nechápu proč se pod to podepsal Slater, příběh je nulovej a atmosféra nijaká, jediný co to drží nad vodou jsou sem tam krvavé scény není jich moc ale aspon něco. Sakra já si ten film pustil v noci abych se bál ale nebál jsem se ani jednou.(22.8.2012)

 • MrBaker
  ****

  Byl jsem mile překvapen, film mě zaujal, děj je slušný a krev tam rozhodně nechyběla. Někteří z Vás si řeknou, že se jedná o strašný film, ale možná jste jen moc nároční. Další takové horory bych rád přivítal. A vsadím se, že někteří kteří film hodnotili ani film nezkoukli a kazí tomu celkové hodnocení.(27.5.2012)

 • J*A*S*M
  **

  Nic, z čeho by mi oční bulvy chtěly spáchat sebevraždu, ale součaně far away from dobrá hororová zábava. Přesně takovej ten typ filmu, kterej se u nás nedostane do kina, prošumí na DVD, pak ho za levno koupí televize Nova a bude lákat na nový horor s megahvězdou Christianem Slaterem. Ale nechci si hrát na Libuši. 4/10(4.2.2012)