Hrůza v lese

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiální text distributora)

AlistairMir

Tak Hrůza v lese nebyla taková hrůza jak ukazuje zdejší hodnocení a film jsem chtěl vidět už proto že tu na něj každej nadával a jak všichni na něco nadávají tak mně se to většinou líbí. Stejně tak i toto. Jasný žádnej zázrak to nebyl ale koukatelné to bylo minimálně pár věcí každej asi fakt nečekal. Film je originální tím že samotnej zabiják tu hraje druhé housle docela dlouho. Jinak jsem si vzpomněl na nemoc šílených krav jelikož zabiják měl slintavku, hlavní hrdinka na konci solidní kulhavku a ségra přítele hlavní hrdinky byla fakt šílená...no však víte to zvířátko co maká pro tu čokoládovnu. Že mi bude nejvíce sympatickej Tristan kterej tu byl bez Isoldy ale za to měl jiné plusy a mínusy to jsem fakt nečekal každopádně během filmu ukáže že je mnohem víc než jen namyšlený sebestředný nevrlý sobec. Konec byl veselej a hravej a potěší každého fanouška happy endu. Jako večerní jednohubka je to cajk ()

rakovnik odpad!

Hrůza na obrazovce. S tolika nesympatickými herci jsem se snad v žádném jiném filmu nesetkal. Nevím jak vám, ale mě připadali mnozí z nich jako pornoherci, ať již vzhledem či jen tím, jak "hráli". Stupidní scénář, stupidní postavy, ubohé dialogy, tragická, spíš k smíchu nutící atmosféra filmu. Jako učitele mě zaujala scéna, kdy studenti v lese (kde řádí sériový vrah, ale liliputání směšný venkovský policajt má vše pod kontrolou) malují krajinu a jedna naprosto v pohodě maluje rozřezané kusy těla na stromě, dokud jí to učitelka nezakáže :D No a scéna, kdy zraněný napadený člověk ztratí mnoho krve a proto se nevolá sanitka, natož policie, mě také naprosto fascinovala...a takových tam bylo. Tragikomedie. ()

Rodriguez

Až na pár amatérskejch zbrklostí sem se celkem pobavil. Na to, že je to britský film, znám daleko horší snímky. 40% ()

Nach odpad!

A je to tady po čase zase. Pro odpolední siestu jsem si zvolil pohodový hororový filmeček. A po dvou minutách mi došlo, že z pohodové podívané se stává béčkový podprůměr, který se po deseti minutách propadl kamsi do sklepení Asylum filmů. Nechápu odvahu tvůrců tohoto filmu, kteří se tento příběh snaží s maxiální vážností prosadit u diváků. Nefunguje zde totiž vůbec nic. Postavy, logika, speciální efekty, líčení, sliny v puse. Blonďatá otevíračka dveří vrahům vypadá dle svého vzhledu, že si pro ni režisér zašel do márnice. Hlavní záporák, jenž je úspěšným vrahem, má problém zavřít ústa, aby mu slina s jeho DNA neukápla na zem a jediný policista to s herectvím zabalil již někde v Uhrách. Tomuhle se přátelé vyhněte obloukem, nebo tomu dejte šanci, ale jen v případě, že jste zkouření pod obraz. 1% ()

petikacka

A mě se to trochu líbilo...Bylo tam náhodou pár dobrých nápadů...A ačkoliv jsem to viděla velice dávno, tak mi to uvízlo v hlavě...Hlavně ty housenky co vypadávaj z očí do skleničky Fuuuuj...Za mě 65% ()

Heroine odpad!

Otravný, nezajímavý, nudný, nelogický, neoriginální. Co to jako bylo, s tím červem v oku? Jako by to najednou byla scéna z nějaké absurdní komedie! Za takové trapné porušování pravidel logiky, si nezaslouží nic jiného než odpad! ()

animario odpad!

Český překlad názvu filmu je naprosto trefný,je to vážně hrůza...a v lese. Scénaristickej hnůj, oškliví toporní herci, dement...počkejte si ..vážně DE-MENT-NÍ dialogy. Zpočátku byly některý situace tak absurdní a debilní,že jsem se musel podívat na info o filmu, jestli to náhodou není špatná parodie. Britové by měli zůstat u sitcomů a Kelly Smith v domácím vězení a na doživotí. ()

BeranSon odpad!

Pro jednou tady máme něco doopravdy originálního, doposud nového a nikdo nikdy žádnou takovouhle krávovinku nenatočil! Tohle už je prostě odmlčené klišé, které se ještě několikrát ukáže... - 0/10 - ()

Joppo88 odpad!

Hodnotenie odpad je úplne vystižné... Ide o niečo tak otrasné, že si nezaslúži už ani jedno písmenko hodnostenia navyše - ODPAD!!!!!! ()

Ygnor

Vedle jiných ultra hovadin,přestože tohle nebyla žádná perla, je imho neprávem odsunuta do septiku. Líbila se mi nejdnoznačnost charakterů a asi anglické ksichty, že jsem se na to dodíval. ()

Crazynka odpad!

Tak toto se nepovedlo. Nejsem z těch, co se nechají varovat zdejším nízkým hodnocením /včera ještě 25%/ a vzhledem k tomu, že k hororům mám fakt blízko, šla jsem do toho. Bohužel, tentokrát jsem šlápla do hodně velkého ho***. Kde vyhrabali herce? Tlupa komediantů, kde jsem celý film vyčkávala, kdy už konečně zařvou a každá vražda byla malou oslavou. Na britský film mi kamera přišla až moc německá, dialogy nelogické, zmatené a trapné a herce nekomentuji, ten kdo je vybral by se měl jít schovat. Atmosféra nulová, hudba místy sice "vhodná" ale v konečném důsledku nula od nuly pošla. Brak, a ztracených 76 minut života. Nikdy více. ()