poster

Hellbenders

Horor / Thriller / Komedie

USA, 2012, 87 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • *CARNIFEX*
  **

  Samostatná skupinka nežiaducich kňazov, exorcistov, z rôznych cirkiev, nazývaná "Hellbounds Saints" čaká najväčšia skúška života. Napriek tomu, že sa čoraz častejšie objavujú prípady "posadnutých", to najhoršie okolitý svet ešte len čaká. Na zem zostupuje jeden z najmocnejších pekelníkov - Surtr. Ten má za úlohu jedinú vec. Otvoriť brány pekelné. Podarí sa vyvrheľom kresťanstva, so svojimi svojskými praktikami, zastaviť blížiacu sa apokalypsu? Starší pán:"Chlapec je mongoloid", kňaz:"Myslíte ako, že pochádza zo severnej Kórei?", starší pán:"nie, myslím mongoloid", kňaz:"Ahaa" ( :D ). Klamal by som, keby som tvrdil, že som sa pár krát naozaj schuti nezasmial. Bohužiaľ, hororových scén a prvkov bolo taktiež poskromne. "Hellbenders" je taká "debilinka", ktorá síce nijak neurazí a nie je problém ju vzhliadnuť až do samotného záveru, no pokiaľ si ju nejaký fanúšik hororu pustí v domnení, že mu ponúkne množstvo premakaných gore scén či mimoriadnu atmosféru, myslím že bude mierne sklamaný - 50%.(30.5.2014)

 • J*A*S*M
  ***

  Kupodivu jsem si to docela užil. Od Pettyho se mi zatím nikdy nic příliš nelíbilo, nepovažuju ho prozatím za tvůrce, jehož nadcházející kousky bych měl s napětím očekávat. S touto lhostejností jsem se stavěl také k Hellbenders, od nichž mě odrazovala i komediální nálepka. Ale nakonec spokojenost. Příjemně nekorektní (ne)křesťanská zábava s démony a značně neortodoxními démonobijci.(24.10.2013)

 • Dellamorte
  ***

  Tak tento náhul ma teda fakticky bavil. Veď posledná večera už úvode napomohla chápať. Zmagorené úpne všetko. Vytraispottingované masky mali plnú hubu NEuveriteľných hlášok a vypatlanie ďábla takto dostal nový mnohonásobne vyzoomovaný rozmer. Kresťanský motív získal neuveriteľne sexi ohoz aj vďaka Clancymu. Bol makabrózne boží a dúfam, že sa postará o kombek podobne ako Majkl Bín, na ktorého sa silne v jeho návratkách radujem. ( ok - ten digi záver urobil ľahko zahojiteľný škrabanec )(24.10.2013)

 • Flaxik
  ***

  Když se během vymítání nějak nedaří, zkuste prostě démona poslat do prdele! Netradiční banda exorcistů čelí neřádovi, který kope pekelnou ligu mistrů, takže postupy dostačující pro vymítačské okresní přebory, maximálně první národní ligu, se jeví jako hrubě nedostatečné. Nevěřili byste, jak se takový démon nasere, když mu vymítač sdělí, že je hulibrk a blbý kokot. Počínaje knihou hříchů a kontrolou plnění, přes sbírku vyzvracených předmětů až po podobu pekelného portálu je to velice nekorektní vymítačská jízda. Bohužel spousta skvělých možností tam zůstává nevyužitých, takže je to venkoncem průměr. Památná věta:: "Ale Otče!" "Já nejsem žádnej tvuj zasranej fotr!"(7.12.2013)

 • spawnxp
  ***

  Celkem srandovní, hodně krve, trávy (koksu) a sexu, prostě tak, jak to chodí u americkejch "cirkevních" exorcistů. Slušná jízda...(4.11.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace