Když už musím být zombie, alespoň nechci okusovat ostatní mrtvoly!
Mike Kellerman se probudil po bouračce na silnici. Nebo si to alespoň myslel, když vyděšený a potlučený hledal v lese pomoc. Jenomže všude kolem jsou jen vrávorající postavy se skelným pohledem vrhající se hodovat na živé a možná ještě raději na ty mrtvé. Když Mike potká dalšího neživého, Brenta, který stejně jako on může mluvit a úspěšně používat mozek, rozhodne se vrátit tři roky do doby, kdy ještě žil, a nalézt Ellie, středoškolskou ztracenou lásku svého života. (dopitak)

Milky.

Neskutečná kravina stojící na dobrém nápadu a parádní ústřední trojici. Jak bylo řečeno jde spíš o dvě různé poloviny zombiekomedy/romanceklišédrama s šíleným provedením. Pokud vím, je to režisérova prvotina (co se formátu týče) a jde poznat, že si to náležitě užíval. Jak říkají komenty podemnou: opravdu to není dokonalý film a druhou polovinu si umím představit v televizi. Ale já se skvěle bavil a klidně bych se někdy podíval znovu, takže pro mě příjemný nadprůměr. ()

E´Tonno

DeadHeads je priemerná komédia s prvkami zombie hororu. Problémom tu je, že z komických prvkov som si 2 hodiny po dosledovaní pamätal jediný (scénu "kým dojde benzín") a z tých hororových to tiež nie je o moc lepšie. Ako celok to u mňa vytiahol k ľahko nadpriemernému hodnoteniu (55%) jedine "tichý" spoločník, ktorého si ústredná dvojica prizvala na cestu. ()

LucyD

Ze začátku jsem se hodně bavila, ale v polovině filmu mi to už přišlo trošku nudné. Nicméně, film je to fajn, odlehčení, pěkně natočeno :) 40% ()

markyzgero

s každým dalšým novým zombie filmem očekávam upgrade původní myšlenky, a proto mě deadheads nezklamaly. zombík je průměrnej chlap, má všechno co my, bohužel je mrtvej a těžký ho zabít...snad jen ta nasazovací ruka mi jako hnidopichovi moc nesedla, ale co můžete chtít od filmu, kde nejdůležitější je LÁSKA... a neni to vlastně celý jedna velká parafráze easy rider? roadmovie o dvou solitérech, který projížděj pravou amerikou a setkávaj se s až fatálním nepochopením? ()

djbarrel

Chvílemi hodně vtipná a chvílemi hodně trapná komedie. Naštěstí těch lepších okamžiků bylo víc a tak se dá říct, že se mi film líbil. Škoda jen, že hororová stránka byla víceméně úplně potlačená. 60 % ()

Ondrew

Vobec nejde o zlu zombikovsku komediu, zial, jej zasadny problem spociva vo "vypatlani" vsemoznych vtipnych momentov cca na jednu polovinu filmu. Aj potom stoja niektore fory za to, resp. feeling zo snimky ako takej je vlastne pozitivny, no to, co slape zo zaciatku ako svajciarske hodinky, neskor straca zo sukolia jedno koliecko za druhym. V zasade mame tu cest s trochu netradicnejsou romantickou komediou, ktorej hlavnym lakadlom je fakt, ze (minimalne) dvaja hlavni hrdinovia su "inteligentni zombici", a tym padom vlastne akosi... mrtvi, ehm ;). Z filmu sa vsak dal vytrieskat obrovsky potencial, najma v oblasti cierneho humoru sme sa mohli dockat riadnej nadielky. Miesto toho nam ostal polovicny material, ktory je stale mierne nadpriemerny, ale dieru do sveta neurobi. 60%. ()

Pute

Zajímavý (originální) námět, skvělý začátek, bohužel později jde kvalita rapidně dolů. I tak jsem se ale dobře bavil. Pro fanoušky zombie filmů jednoznačně doporučuji. ()

dalver

Roadtrip Zombedy. Mike a Brent sú inteligentí zombíci, ktorí cestujú za Mikeovou stratenou láskou. Cestou ich naháňa neschopná komanda lovcov zombie. Až na úvodnú štvrťhodinku je to neuveriteľná nuda. Plno klišé, trápnosti a k tomu zopár preafektovaných nudných postáv a viac než zlý koniec. ()

ELDoctorow

Nápad nebol zlý, žiaľ základný problém filmu je scenár a základný problém scenára sú scenáristi a základný problém scenáristov je, že proste, Boh im odpusť, nie sú vtipný. Väčšina vtipov tak mieri do prázdna, prípadne do terču s nápisom "Trápne" (A áno - ten pocit kruto poznám...). Človek i zombie má potom dokonca vďaka tomu aj čas zamýšlať sa nad tým, prečo nesedí ani len vnútorná logika filmu, ako napríklad keď sa temer nikto nečuduje vzhľadu hlavných hrdinov a ak už sa aj čuduje prejde to slovami typu "Dnes nevyzeráš veľmi dobre." Alebo, že Cheese sa nikdy nepokúsi zožrať toho ich šoféra, z čoho sa pritom dalo vytvoriť niekoľko vtipných scén. Takým zombie komédiám ako Fido, Zombieland či nedajbože Shaun of the Dead prosto nesiahajú DeadHeads ani po koniec vyhrezlého čreva. Ak ste však fanúšikom a máte ich už všetky napozerané, v tomto žánri toho nevzniká toľko, aby sme mohli byť veľmi vyberavý, všakže? Takže sa vrhnite aj po tomto filme ako zombie po dobrom mozgu, no nečakajte, že sa po dojedení budete oblizovať alebo dokonca žiadať dupľu. ()

Abbysek

bohapustá blbosť. Režisér sa podľa mňa inšpiroval zombielandom + nejakou španielskou telenovelou. Nebolo to dobré ani ako komédia. ()

DarkAngelus

Dobrá komedie,zombík co na začátku netuší že je zombík :o) Mnoho vtipných momentů a nejlepší je mazlíček zombík SYREČEK :o) Stojí za shlédnutí ()

Kovlad

Podla mna originálny nápad. No vážne koľkokrát ste videli zombíkov v hlavnej úlohe? Ja som sa ani na chvíľu nenudil, nemôžem povedať že by som sa smial ale bavil som sa veľmi dobre. Skvele ujetý zombie road trip. Syreček, odpadávajúca ruka, týpek v okuliaroch drsnejší než Chuck Noriss a Johny Cobra dohromady - Flawless victory! U mňa dobré 4 hviezdy. ()