Posledním krokem americké vlády v boji s kriminalitou a terorismem je vysílání signálu, který znemožňuje vědomé páchání trestných činů. Kariérní kriminálník Graham Bricke (Édgar Ramírez), který zatím velké štěstí neměl, se spojí se synem známého gangstera Kevinem Cashem (Michael Pit) a s hackerkou na černém trhu Shelby Dupree (Anna Brewster). Společně podniknou loupež století a zároveň poslední zločin v dějinách Ameriky před vypnutím signálu. (Netflix)

evita_

V prvom rade, na to ako je tu percentuálne zhejtovaný tento film som čakala absolútnu katastrofu. Ale ono to až taká katastrofa úplne nebola. Čo filmu veľmi uškodilo sú dve veci - 1. dĺžka, tam mali ubrať dobrých 45 minút a 2. nedomyslenosť niektorých scén. Bod 2. sa týka hneď viacerých situácií, napríklad keď sme vedeli že idú kradnúť, ale doteraz vôbec neviem ako, prečo, čo vlastne idú všetko spraviť a čo tým získajú. Proste, chýba tam vysvetlenie. Rovnako mi chýbalo trochu viac nasýtiť diváka informáciami o tom čipovaní, keďže to podľa mňa malo tvoriť základ filmu od ktorého sa všetko ďalej odvíja. Celkovo to ale bol relatívne pozerateľný počin s myšlienkou, ktorej prevedenie sa niekde zaseklo. Nuž nevadí, rozhodne si to však nezaslúži len 32%. ()

pistabaci odpad!

No tak to mi je už logika. Vieme dobre, že Oľo megakokot je kokot, ale proste dámu mu peniaze, dáme mu kurevsky dobrý (i keď B-čkový) námet i slušné herecké obsadenie. Hold a čo urobí on? Nuž pokiaľ si poviete, že dá extra zbesilý strih tak na počudovanie nie. Strih je tu fakt prehľadný, ALE urobiť B-čkový film ktorý má dva a pol hodinu pričom v prvej hodine sa udeje doslova materina piča, tak to je už moc. druhá polka síce už naberie trošku grády ale dementný zvrat a úplne k hovnu záver to opäť pošlú do záchodovej misky. Hnus. ()

horskejvlk odpad!

Ježíš to bylo jak Čekání na Godota, po 20 min jsem to začal přetáčet na konec jestli se to nějak rozjede a už to mě otrávilo tak že jsem to vypnul. ()