Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesor Lovegrove ukradol vajce tvorovi s telom anakondy a hlavou pirane – tzv. piraňakonde. Rád by vajce predal a niečo zarobil, avšak mierne sa prerátal. Sám sa totiž dostáva do maléru, keď sa, podobne ako členovia filmového štábu natáčajúceho na tom istom ostrove, stáva zajatcom skupiny ľudí požadujúcej za jeho život mastné výkupné. A navyše, v ich stopách sa zakráda plaz rozhnevaný profesorovou trúfalou krádežou, ktorý okolo seba šíri skazu a smrť... (beso74)

(více)

Recenze (29)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Som zvedavý, či po zdrvujúcej (v trápnom slova zmysle) kritike zo strany csfd na fajnovú Piranhu 3DD si užívatelia podajú aj tento kúsok... Ale nepredpokladám to (aspoň nie v takom hojnom počte), keďže Piranhaconda pláva trochu pod radarom a v spojení svojho názvu + pojmov Jim Wynorski a SyFy Channel prakticky žiadne očakávania nevyvoláva. Ja som sa však celkom dobre bavil; pokiaľ to beriem ako uchádzajúcu, letnú monster-horror pohodovku / paródiu s lacnými, ale zábavnými efektmi, prehrávajúcim hereckým osadenstvom a trochu zbytočným Michaelom Madsenom. Toto nie je ani B-čko, toto je proste haluz. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Zrovna dvakrat mne to nechytlo trikove uz jdou Wynorskiho filmy totalne do sracek holt casy Povstani stroju nebo Varan vs cobra kde to jeste vypadalo docela dobre jsou definitivne pryc uz i ty napady zacinaji dochazet a tak nebyt v jinak slabem roce 2011 pecky jmenem Camel spiders veril bych tomu ze to z velkym Jimem zacina jit lehce z kopce a uz by se na tyto zvireci horory mel vysrat a mozna nejsem tak daleko od pravdy zacina to bejt lehce ohrany ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Jo je skutečně pravda, že Wynorski opět nezklamal. Natočil další céčkovou „monster“ podívanou, kterou když neuvidíte, tak o nic nepřijdete. Já mám podobné laciné kousky docela rád, přestože mnohé mi dokáží zkazit zbytek dne. Tohle sice není ten případ, ale zrovna dvakrát nadšený jsem z toho taky nebyl. Přehlídka digitálního nevkusu a úsměvných gore efektů samozřejmě nesmí chybět ani tady, ovšem tentokrát se Jim vytáhl a přizval celou řadu zajímavých tváří. Madsen a Rachel Hunter už jsou dávno za zenitem, tak potřebují vydělat pár dolarů, kde se dá. Zato bývalá Miss USA Finnessey se ve filmu teprve rozkoukává. Víc ji to ovšem slušelo, když toho na sobě při focení pro „PETA“ moc neměla. Asi nejvíc mě však zaujala jiná dáma a to Terri Ivens. Celkem se divím, že do toho vůbec šla. No a jak už to tak u tohoto režiséra bývá, tak i zde si pro nás připravil celou řadu „překvapení“, které jsou mu ve většině komentářů na netu vytýkány. On se však nikdy nezmění...(více na: http://solo-solosworldofhorror.blogspot.cz/2014/01/piranhaconda-2012.html ) ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Wynorski nezklamal, aspoň mě. Po příšernosti Jersey shore shark attack jsem šel okamžitě do něčeho do čeho jsem věděl že jdu. Nakonec padla tahle blbůstka od klasika Wynorského kterého můžu. Sice už má za sebou daleko lepší kousky, ale tohle nebylo špatné. Už úvodní titulky měly sakra chytlavej theme takže jsem se bavil od začátku do konce. Jo jasně je to béčko na který si za pár dní nikdo nevzpomene ale kde jinde uvidíte zmutovanou pirani s anakondou? Krve je poměrně dost a efekty nejsou nejhorší. Bohužel ale největší výtka jde k Madsenovy který je tu strašně postranní a je dost často mimo záběr. Ale jinak výborná zábava. ()

Skejpr 

všechny recenze uživatele

V rámci žánru (rozuměj v rámci žánru ultralevných televizních monsterbéček) v podstatě průměrný kousek, který sbírá body za relativně solidní triky (a technickou stránku obecně - v porovnání s Asylum) a v neposlední řadě také za několik poměrně vydařených glos, prací se schématy apod. Jinak samozřejmě zoufalá věc, kde postavy exponujeme v rámci též scény, kde je zabijeme a veškeré jednání nepobralo příliš logiky. Hvězdička navíc za ultimátní akční trikoví sekvence, na něž již však nezbyly peníze a tak v nich ústřední digitální monstrum úplně chybí... :))) ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Rachel Hunter (Talia) je jedinou osobou vo filme, ktorá nazve monštrum menom "Piranhaconda". (beso74)

Reklama

Reklama