Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Další sitcom Ivana Mládka. Tentokrát z nemocničního pokoje, kde pacienty z jejich poklidu nikdo a nic nevyvede. Ani lékaři, ani sestry, ani návštěvy, občas si zanadávají, občas se škrtí... (oficiální text distributora)

Recenze (32)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

TV Barrandov je ta nejsmutnější skládka kdysi obdivovaných komických,moderátorských a hereckých es naší republiky.Televize která razí heslo,haló,haló,máme studia,máme kamery,máme lidi co se učili pekařem,kadeřníkem a včelařem,ale díky príma internetovým rychlo kurzům jsou z nich nyní dramaturgové,režiséři,kameramani a střihači..tak všichni,staří dobří známý,kteří jste v letech 1980-1998 byly hvězdami různých tv show,estrád a pořadů..přiďte k nám,u nás můžete zase točit.Je jedno že již nemáte žádné dobré nápady,je jedno že váš čas již dávno minul..vaše tvář a nostalgické vzpomínky udělají mnógo...ánó mnógo tedy udělají a hodně lidem zle od žaludku.Zoufalý pokus party zoufalých komiků,kteří se pitvoří pro pár mizerných korun v této odpadní stoce televizního průmyslu TV Barrandov.Sběrna pro chudáky,kteří nedokážou se vztyčenou hlavou odejít z TV a zůstat v myšlenkách diváků těmi zábavnými komiky,kterými kdysi byly.Luxusní odpad ale z nějakého prach bídného respektu a úcty k Ivanu Mládkovi tomu jednu hvězdu dávám,i když po schlédnutí příštího dílu ji nejspíš nekopromisně smáznu.Brutální trapárna.5%. ()

igi B. odpad!

všechny recenze uživatele

Prdel 22... %-o . . . To jsme se ale zase nasmáli, pane Senilek. Až se z toho igitátor jeden zakuckal... Větší sranda jsou offšem ty osoby a obsazení, na tom pražskym vršičku to zase musí všecko hýkat blahem, že... Tak zdvihnout nohu a pochcat gatě... °-[.. Howgh. - - - - - (Ze studijních důvodů okuknuto na >tývjó blablandoff< , hovnocení 26., kuckmentář zde zaku(c)kaný jako třetí - 8.9.2011) ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Nějaký typicky mládkovský (a tedy dobrý) vtip se občas urodil a nedělalo mi potíže se jednou za čas podívat na další díl, nicméně žádná sláva to není, humor je mnohdy dost chatrný a o scénáři prakticky nemůže být řeč - vždy se nějakých dvacet minut tlachá o čemkoliv a teprve pak se ke slovu dostane "zápletka", podle níž se ten který díl jmenuje. Cyranův ostrov byl lepší - jistě také proto, že v něm hrál Ivo Pešák (který se tady objevil jen v prvním dílu a očividně mu moc dobře nebylo). ()

Phobia 

všechny recenze uživatele

Čím dál stejný a přece čím dál horší, takový je humor Ivana Mládka. U čeho jsem nadšeně hýkala jako děcko za komančů a krátce po revoluci, to už mi dnes přijde laciné jak jetá záchodová štětka v sekáčovém výprodeji. Občas se nějaký vtípek povede, ale sledování tohohle pořadu bych přirovnala k hrabání holou rukou v nespláchnutém hajzlu, protože existuje možnost, že do té mísy někdo třeba vysral spolknutý diamant. To musí být člověk hodně otrlý, aby se z toho zážitku nezgrcal, jakkoliv občas (velmi zřídka) na nějaký lesklejší střípek narazí. Z nostalgie 25%. ()

WANDRWALL 

všechny recenze uživatele

Výborné postřehy ze současného stavu společnosti, satira jak má být. Satira je kritika smíchem, a tu zvládá Ivan Mládek bravúrně. Díky za zábavu, i ponaučení, které jsi mi Ivane Mládku poskytl. Není moc lidí, co umí dělat vkusnou zábavu, a mezi ty, které v CR působí, tak Ivan Mládek patří...Sice jsem dlouho nebyl jeho obdivovatelem, ale dneska ho oceňuji o to víc, neb vím, jak málo lidí je schopno někoho pobavit, a jak je to obtížné. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama