Noha 22 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2011, 16x28 min

• Maynard.

Tohle si myslím, že je pod úroveň umělce jménem Ivan Mládek. Takovýhle pořady sou hodný tak "komického" duo Suchánek a ted druhej jeliman. Mládek měl dycky co nabídnout, jeho vtipy a pořady mě dycky bavily a rozesmívaly. Ale tohle už je prostě moc. Je teda pravda, že už ani letos na jevišti (Open Air Trutnov) to nebylo to pravé ořechové. Takže si tak nějak myslím, že prostě Ivan stárne. Netuším, esi potřebuje ještě nahrabat nějaký money na důchod nebo esi je prostě rád, když se může ukázat před lidma. Ale člověk by měl mít svoji hrdost a vědět, kdy je ta nejlepší chvíle přestat nebo alespoň zvolnit a dělat to, co umí nejlíp. No, ale abych nebyl uplně kritickej, tak sem se párkrát zasmál, páč nějaký džouky se prostě sem tam povedou. Navíc je příjemný vidět tuhle téměř komplet partičku pohromadě. Ale do ničeho dalšího bych se už bejt na tvým místě Ivane nepouštěl...(7.10.2011)

• Skunkiee

To je ale debilita! Bohužel se nemám čemu smát.... Smát se snad koktavému člověku, sestrám, která jedna má vadu řeči a druhá vadu zraku? Smát se tisíckrát opakovanému spojení "Pan doktor Noha 22" ? A kde je nějaký skutečný vtip? Nechápu humor tohoto seriálu, pokud nějaký soudobý český sitcom, pak Comeback všema deseti!!!! Ale tohle je totální trapárna!!! Prosím,moc vás priosím, nemohli byste je z nemocnice odvízt konečně DO MÁRNICE?(17.11.2011)

• rt12

Humor Mládka se zde opět dostal na bodu mrazu. Nandáme slepejšké brýle, zakoktáme a zašišláme,přidáme zrůdičku a všichni se musí přece náramně bavit. Ne tak přidáme nějaké to slovní ponižování druhého, to jde Mládkovi skvěle a ,,super zábava" je na světě, hurá! No a kdyby jste náhodou propásli zasmát se v pravou chvilku, tak Vám smích v pozadí napoví HAHAHA.(16.7.2014)

Výborné postřehy ze současného stavu společnosti, satira jak má být. Satira je kritika smíchem, a tu zvládá Ivan Mládek bravúrně. Díky za zábavu, i ponaučení, které jsi mi Ivane Mládku poskytl. Není moc lidí, co umí dělat vkusnou zábavu, a mezi ty, které v CR působí, tak Ivan Mládek patří...Sice jsem dlouho nebyl jeho obdivovatelem, ale dneska ho oceňuji o to víc, neb vím, jak málo lidí je schopno někoho pobavit, a jak je to obtížné.(21.8.2015)

• Delfador

Promiň Ivane, jsi vtipný chlapík, ale tady jsem se moc nenasmál. Dalo by se říct, že mi stačil jen ten jeden první díl. Drobně jsem se pousmál pokaždé, když se přihnal Pešák, ale jinak ty vtipy za moc nestály. Kdyby v televizi neběželo nic jiného podívám se na to, ale Nohu 22 asi schválně vyhledávat nebudu, leda bych na to náhodou natrefil.(17.4.2013)