Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Další sitcom Ivana Mládka. Tentokrát z nemocničního pokoje, kde pacienty z jejich poklidu nikdo a nic nevyvede. Ani lékaři, ani sestry, ani návštěvy, občas si zanadávají, občas se škrtí... (oficiální text distributora)

Recenze (33)

Delfador 

všechny recenze uživatele

Promiň Ivane, jsi vtipný chlapík, ale tady jsem se moc nenasmál. Dalo by se říct, že mi stačil jen ten jeden první díl. Drobně jsem se pousmál pokaždé, když se přihnal Pešák, ale jinak ty vtipy za moc nestály. Kdyby v televizi neběželo nic jiného podívám se na to, ale Nohu 22 asi schválně vyhledávat nebudu, leda bych na to náhodou natrefil. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Díky youtube jsem se mohl podívat na celý tento Mládkův sitcom, který jsem svého času na Barrandově minul bez povšimnutí. Musím souhlasit, že žádná velká sláva to není a kvalita jednotlivých dílů z nemocničního prostředí je hodně různorodá, ale já mám tuto starou partičku okolo Ivana rád - několikrát jsem se i docela zasmál nejen vtípkům a bizarním situacím. Pitkin, Mrázek, Plačková, Libuna, Srstka či Kalamity Jane se snaží Mládka doplňovat a tu a tam skutečně vypotí něco nezapomenutelného. Trojice hlavních postav Moucha, Kouřil a Nepil, stejně jako sestřičky baví hlavně ze začátku, než se okoukají, postupem času šla úroveň dílů spíše dolů. No né… ()

Reklama

Maynard. 

všechny recenze uživatele

Tohle si myslím, že je pod úroveň umělce jménem Ivan Mládek. Takovýhle pořady sou hodný tak "komického" duo Suchánek a ted druhej jeliman. Mládek měl dycky co nabídnout, jeho vtipy a pořady mě dycky bavily a rozesmívaly. Ale tohle už je prostě moc. Je teda pravda, že už ani letos na jevišti (Open Air Trutnov) to nebylo to pravé ořechové. Takže si tak nějak myslím, že prostě Ivan stárne. Netuším, esi potřebuje ještě nahrabat nějaký money na důchod nebo esi je prostě rád, když se může ukázat před lidma. Ale člověk by měl mít svoji hrdost a vědět, kdy je ta nejlepší chvíle přestat nebo alespoň zvolnit a dělat to, co umí nejlíp. No, ale abych nebyl uplně kritickej, tak sem se párkrát zasmál, páč nějaký džouky se prostě sem tam povedou. Navíc je příjemný vidět tuhle téměř komplet partičku pohromadě. Ale do ničeho dalšího bych se už bejt na tvým místě Ivane nepouštěl... ()

Rattlehead 

všechny recenze uživatele

Ze začátku mě to celkem bavilo, ale pak šla úroveň dolů. Občas je vyloženě vidět, jak Mládek vaří z vody a dobrý vtip prostě zoufale chybí. Poslední díl bez jakékoliv závěrečné pointy. Potěšila Libuna - pěkná baba. Oproti americkým sračkám slušné, ale na Mládka celkem slabota. Můj jubilejní tisící komentář. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

TV Barrandov je ta nejsmutnější skládka kdysi obdivovaných komických,moderátorských a hereckých es naší republiky.Televize která razí heslo,haló,haló,máme studia,máme kamery,máme lidi co se učili pekařem,kadeřníkem a včelařem,ale díky príma internetovým rychlo kurzům jsou z nich nyní dramaturgové,režiséři,kameramani a střihači..tak všichni,staří dobří známý,kteří jste v letech 1980-1998 byly hvězdami různých tv show,estrád a pořadů..přiďte k nám,u nás můžete zase točit.Je jedno že již nemáte žádné dobré nápady,je jedno že váš čas již dávno minul..vaše tvář a nostalgické vzpomínky udělají mnógo...ánó mnógo tedy udělají a hodně lidem zle od žaludku.Zoufalý pokus party zoufalých komiků,kteří se pitvoří pro pár mizerných korun v této odpadní stoce televizního průmyslu TV Barrandov.Sběrna pro chudáky,kteří nedokážou se vztyčenou hlavou odejít z TV a zůstat v myšlenkách diváků těmi zábavnými komiky,kterými kdysi byly.Luxusní odpad ale z nějakého prach bídného respektu a úcty k Ivanu Mládkovi tomu jednu hvězdu dávám,i když po schlédnutí příštího dílu ji nejspíš nekopromisně smáznu.Brutální trapárna.5%. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Celý seriál se odehrává pouze v nemocničním pokoji, kromě krátkého záběru na úplném konci třetího dílu. Hrad na záběru je Střekov a město v pozadí Ústí nad Labem. (hrnpol)

Reklama

Reklama