poster

Tom Sawyer

 • Česko

  Nová dobrodružství Toma Sawyera

 • Německo

  Tom Sawyer

 • Slovensko

  Tom Sawyer

Dobrodružný / Rodinný

Německo, 2011, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • huhuhu783
  ***

  Já dávám 3 hvězdy proto,že sem to mohl pustit klukovi když to měl v čejáku ve 4 třídě a měl dělat refoš. Mohl to zkouknout a vyrobit ho. Klasický německý zpracování,ale dík za to třeba jak za Děcka z Bullerbynu a podobně.Nedá se očekávat tříhodinový drámo,ale člověk pochopí vo co go a já si cením že to někdo dělá(10.1.2015)

 • oli009
  *

  Uff, ještě že to mám za sebou. Ne vážně přežít tenhle film a prokousat se k jeho konci byl téměř nadlidský úkol. Zlaté české zpracování. Sice se nedrží přesně Twainovi verze, což mu ale ve finále jen prospívá. V té naší verzi jsou totiž herci, kteří hrají a hrají výborně. Navíc mají scénář a režii na rozdíl od tohoto filmu, kde hlavní postavy vypadají jako ztuhlé figuríny a jejich mluva se podobá nadprůměrně inteligentnímu šimpanzovi. Snad jediným světlým bodem v téhle temnotě je krajina. I když upřímně i ta se mi něčím zprotivila. Možná tím jak mi přijde kýčovitá nebo tím jak si hraje na americký západ... No nevím, prostě česká verze je oproti tomuto snímku bravurně zvládnutá.(31.12.2014)

 • topr harley
  ***

  Další filmová adaptace klasického díla. Nemůžu si nijak stěžovat, pro starší publikum to už prostě není, ale pochybuji, že se najde malý kluk, kterého by to nebavilo, nebo by nechtěl zažívat dobrodružství Tomem a Huckem, takže pro mladé ok, ale co se týče kvalit filmu, tak jasný průměr.(1.4.2015)

 • KapitanKuraz
  ****

  Trochu BDSM pre deti s trstenicov a na Slovensku to ma 12+ vdaka ceskemu dabingu. Co viak k tomu povedat, asi len ze je to slabsie ako ine Te-eSka ci Ha-eFka, ale nie zle a obrazovo pekne, aj na 576i cez satelit na ktorom je hniezdo. PS. Idem zhodit to hniezdo, info pre ochrancov, ftacike tam nie su, zjedol ich kocur a toho pes. Edit: nedavno sa do dediny vratily "obcania" povodom z Indie resp. z Indie 13steho storocia. Pre osvetlenie- neda sa ich spocitat aa chodia so sudom po susedoch lebo do studne nahadzali smeti a ako vieme (a uz aj oni) studna nie je bezodna a cez 27 metrov odpadu sa tazko dostanu k vode. Co je vsak pointa psa uz na dvor pustame len pod dohladom, nech to nedopane tak ze -> psa zjedola cierna spina.(6.12.2015)

 • Tommassi3
  ***

  " Ať umřu a shniju, jestli jsem někdy měl nějakou jinou !!" ;)(26.10.2015)