Reklama

Reklama

Malé královny krásy

(pořad)
  • Česko Caparti a čelenky (více)

Fascinující a poutavá reality show Malé královny krásy nabízí pohled do zákulisí zvláštního světa soutěží krásy zaměřených na dětské účastníky. Každý díl představuje několik velmi mladých soutěžících různého věku, kteří pochází z nejrůznějších prostředí, a seznamuje s jejich náročným životním stylem. Stát se malou královnou krásy totiž není jen tak. Ambiciózní princezny se musí hodně snažit, přizpůsobovat a někdy dokonce i omezovat. Jednotlivé epizody Malých královen krásy zachycují vždy jedno soutěžní klání a kromě samotných soutěžících nabízí pohled také na jejich neméně ambiciózní maminky, tatínky, ale také na prodlužování vlasů, stříkané opálení, líčení a nezbytné třpytky. Kromě toho odhalují modernější přístup k dnešním soutěžím krásy – ať už jde o dívky, které do soutěživého a veskrze konkurenčního prostředí vstupují s menším množstvím make-upu a více přirozeným vzhledem, nebo dokonce akce, kde se mezi dívkami objevují i chlapci. (TV Prima)

(více)

Recenze (89)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Chcete vidět ZLO? Zakomplexované, vygumované ZLO, které by bylo nejlépe ubít lopatou a toutéž ho zakopat, pak posypat dané místo solí a postavit na něm institut genderových studií nebo něco podobného? Tak tohle je pořad přesně pro vás... Jako otec od dcer se divím, že tyhle PEKELNÉ KRÁVY mají nějaké manžele - to musí být unikátní materiál... To volání po pokračování natočeném za deset nebo patnáct let každopádně podporuji, TO by teprve byla show:) No a Tom Hanks je v tom svém parodickém videu naprosto největší boss - což ovšem nic nemění na tom, že TOHLE JE ZLO! 20% - perverzně pobavený odpad bych dal, kdyby tam byl někdo, kdo by všechny ty maminky ironicky fuckoval (případně by došlo na tu lopatu;)), jako to v podstatě dělal Bohdan Bláhovec ve svojí Show!. ()

flanker.27 odpad!

všechny recenze uživatele

Profackovat, nakopat a k lopatě. A ti manželé, že tomu přihlížejí a ty svoje zakomplexovaný krávy co páchají na jejich dětech zločiny proti dětskosti nesrovnají do latě... Jo, stejně jako uživatel AngiS si přeju, aby to mělo pokračování po 10/15 letech... A samozřejmě nezbývá než připomenout parodii od Toma Hankse... ()

Reklama

HoneyBunny 

všechny recenze uživatele

Pořad o malých zrůdičkách. Ne, nemluvím o těch holčičkách. Ty jsou jen otravné a hloupé, tak jako spousta jiných dětí jejich věku. Mluvím o jejich matkách. Malé rozhledem a inteligencí, zkrátka zrůdy, které zneužívají svoje děti buď pro peníze, nebo proto, aby si vykompenzovaly vlastní nenaplněné naděje. Sledovat, jak ony zrůdy prožívají soutěže (které mi velmi připomínají psí soutěže krásy), jak se jejich zmalované dcerušky s falešnými zuby a opálením stejně tak falešně zubí na porotu, je zároveň odpudivé i zvráceně zábavné. Jako přípravu na tenhle pořad doporučuju film Little Miss Sunshine. Ten vám nabídne to, k čemu se tahle reality show neodhodlá - názor na to, jak odporné a idiotské tyhle soutěže krásy a lidé kolem nich jsou. ()

-bad-mad-wolf- odpad!

všechny recenze uživatele

Ne že bych viděl něco špatného na tom, že si maminka chce hezky obléknout dcerušku a nechat v ní pomocí soutěže krásy vyklíčit základy zdravého sebevědomí a soutěživosti... kdyby to ve skutečnosti nebyla odporná maškaráda, v níž mají matky místo zorniček znaky dolaru. Dívat se na minizrůdičky, kterak jsou načesávány důkladněji než chovní pudlové před výstavou, je bezbřeze hnusoidní a zvratkoidní. Pokud se děcka během dospívání nezmátoří, pak doufám, že se všechny ty krávy matky budou za trest dívat na svoje miláčky v katalogu pornoprádla. ()

Crocuta odpad!

všechny recenze uživatele

Týrání a zneužívání dětí v přímém přenosu. Bez výjimky obtloustlé, zakomplexované matky, které celou rodinu (včetně manželů a případných sourozenců soutěžících princezen) podřizují snaze o naplnění vlastních ambic prostřednictvím svých vystresovaných tříletých (této kategorii je věnována stěžejní pozornost - u batolat a starších dětí není zvrhlost celé téhle "zábavy" tak očividná) ratolestí. Divák se dozví například že: "Za soutěže krásy jsme utratili už kolem 200 000 dolarů", nebo (od sice baculaté, přesto velmi pohledné ale jinak mimořádně protivné kreatury): "Víte, manžel je vojenský pilot, tak má jen pevný plat a stále mi kontroluje účty, nemohu si dovolit co bych chtěla" a také je svědkem celé řady scén s různými vizážistkami a "trenérkami modelingu", které jsou z chování dívenek předškolního věku krajně nervózní a jejich počínání pak, ruku v ruce s matkami holčiček, ústí bezmála ve fyzickou inzultaci "malých královen", o jejichž utrpení psychické je postaráno takřka permanentně. Je-li něco podobného těmto patologickým šaškárnám legálně možné provozovat, pak je na tom naše dekadentní civilizace ještě hůř, než jsem se dosud domníval. Jinak doporučuji komentář uživatelky hallelluja, jehož závěrečná věta je dokonalým shrnutím celé této problematiky :-). ()

Galerie (24)

Zajímavosti (3)

  • Malé královny krásy se během vysílání na amerických obrazovkách nevyhnuly kontroverzi. Vyvolaly ji kostýmy některých soutěžících a názor psychologa, že podobné dětské soutěže krásy nejsou pro jejích účastnice hrou, ale tvrdým tréninkem v co nejvěrnějším napodobování dospělých protějšků. Další odborný názor zněl, že rodiče mají své děti chránit a uvědomit si, že televizi sleduje kde kdo – i pedofilové. (Zdroj: TV Prima)
  • Negativní reakce se snesly také na matku, jež v jedné z epizod Malých královen krásy vycpala hrudníček své dcery tak, aby vypadal jako partie známé country zpěvačky Dolly Parton, nebo její kolegyni, jež po dceři chtěla, aby na soutěžním pódiu kouřila falešné cigarety. (Zdroj: TV Prima)

Reklama

Reklama