Malé královny krásy (TV pořad)

• Česko

Caparti a čelenky

Toddlers and Tiaras

Malé kráľovné krásy

Reality-TV

USA, 2009, 42 min

• R´Hell

"Když jsem byla těhotná, modlila jsem se, abych měla holčičku. Abych ji mohla dát do soutěže krásy. Taky jsem se modlila, aby měla hezké vlasy." To snad mluví za vše. Je mi líto těch holčiček, co z nich může vyrůst, když slyší, že vše co potřebují je být krásná a umět se prodat. Od batolecího věku. To je zvrácené.(22.8.2012)

• martinkaziki

Viděla jsem náhodou a fakt, že jsem matkou pětileté holčičky mě asi svým způsobem donutil tu zvrácenost dokoukat do konce. Nechápu, že existuje podobný typ soutěže, nechápu, že matky jsou schopné takto nechat "prostituovat" své dcery, nechápu, že otcové tomu přihlížejí nebo dokonce podporují. V díle, který jsem viděla, vystupovala regulérní psychopatka - matka, kterou bych nechala rovnou hospitalizovat, aby už nepáchala více škody na svojí sotva školou povinné dceři, kterou jsem též hodně těžko vydýchávala. Jen doufám, že se pan Zapletal nebude moc nudit...(14.9.2016)

• CptPeroxid

Tak i na nás zvrhlé, inteligentní pedofilní zvrhlíky došlo. Nastal čas, vytáhnout náš malý, chlupatý penis ve tvaru náprsteníku se shnilou předkožkou a u televize doma s manželkou masturbovat u imbecilního pořadu plných 3-7 letých televizních prostitutek. Až to budou dávat na TV NOVA, černoprdelníci to prostě nepoberou a přijde na nebevzetí. Amen pičo(16.1.2015)

• Fantasy

Tlusté, zmalované, matky se zadky o velikosti Austrálie si touhle cestou plní sen stát se supermodelkami. Proto své děti (samozřejmě dobrovolně, protože to ta pětiletá děvčata to chtějí, ne jejich oteklé, prdelaté macechy) přihlašují do takovýchto soutěží, aby nacvičovali tanečky, žonglování, kouzlení, či mažoretkování. Navlékají je do kostýmů, vhodných tak akorát pro barové tanečnice, malují jim obličeje jako na maškarní a zdokonalovávají je, aby byly co nejvíce roztomilé. Bohužel, tohle už není ani hezké a už vůbec ne roztomilé, tohle je smutné. Tipuji, že kdyby jim to lékaři dovolili, tak už by ta šestiletá děvčátka měla silikony velikosti 7, několik liposukcí a o botoxu už radši ani nemluvím. Ony se už v mládí učí malovat jako kdejaké čistidlo, nechají se prodávat jako kusy masa a jsou psychicky deptány stylem, že pokud nevyhrají, jsou malé, hnusné, nešikovné, neschopné a půjdou k adopci. Zakázat, matky pořádně proplesknout a potom poslat na léčení.(24.1.2015)

• hallelluja

Vždy som myslela, že to najhoršie, čo sa môže dieťaťu stať je, keď vyrastá v prostredí náboženského fanatizmu. Omyl. Ešte sa môže narodiť jebnutej kravke v USA, ktorá si svoje dievčatko modeluje pre súťaž krásy Toddlers&Tiaras. Čo bude nasledovať, vy blázni? Reality show na spôsob Nevesty pre milionára, kde prominentný pedofil venuje víťaznej prdelke jej prvé zneužitie?(31.7.2014)

• - Malé královny krásy se během vysílání na amerických obrazovkách nevyhnuly kontroverzi. Vyvolaly ji kostýmy některých soutěžících a názor psychologa, že podobné dětské soutěže krásy nejsou pro jejích účastnice hrou, ale tvrdým tréninkem v co nejvěrnějším napodobování dospělých protějšků. Další odborný názor zněl, že rodiče mají své děti chránit a uvědomit si, že televizi sleduje kde kdo – i pedofilové. (Zdroj: TV Prima)

• - Negativní reakce se snesly také na matku, jež v jedné z epizod Malých královen krásy vycpala hrudníček své dcery tak, aby vypadal jako partie známé country zpěvačky Dolly Parton, nebo její kolegyni, jež po dceři chtěla, aby na soutěžním pódiu kouřila falešné cigarety. (Zdroj: TV Prima)