poster

Hotýlek

 • český

  Nocleh se snídaní

 • anglický

  Bed & Breakfast

Komedie / Romantický

USA, 1991, 89 min

Scénář:

Cindy Myers

Kamera:

Peter Sova

Hudba:

David Shire
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Phobia
  **

  Tři ženy tří generací s obvyklými komunikačními (i jinými) problémy žijí v chátrajícím rodinném penziónu. Jednoho dne najdou na mořském pobřeží Rogera Moorea, poskytnou poloutopenému cizinci ubytování a stravu za údržbářské práce... a vše se v dobré obrátí, jak jinak. Hotýlek začne prosperovat, nejmladší si prosadí svůj sen, její matka prolomí bariéry a získá (jaké překvapení) lásku, babičce se taky zapálí lýtka a zapluje do svého gerontologického ráje. Průměrný film, který ničím nepřekvapí a nenadchne, byla bych ochotná přihodit i třetí hvězdičku, to by ovšem slizkého Rogera Moorea musel nahradit nějaký charismatičtější herec. 49%(29.10.2009)

 • Courtemanche
  ***

  Celkem dobrý film, ale nic extra od toho nečekat. Je málem jako televizní, Mooreho klasický tvář (vtip, atd.) a taky Colleen Dewhurst (Cesta do Avonlea, Anna ze Zelených vršků ) Je to její poslední film. V pohodě film, fanoušky Mooreho anebo Colleena rozhodně potěšit může. 3/5(28.6.2014)

 • Black-star
  **

  Film co nenadchne ale ani neublíží. Jako zdařilý hodnotím nosný příběh. Ale asi bych se 3x rozmýšlela jestli se na něj budu koukat znovu!(29.10.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace