poster

Let 534 v ohrožení (TV film)

 • USA

  Rough Air: Danger On Flight 534

 • Německo

  Die Sturmfront - Katastrophe über den Wolken

 • Německo

  Flug 534 – Tod über den Wolken

 • Slovensko

  Let 534 v ohrození

Thriller / Akční

USA / Německo, 2001, 87 min

 • Hal_Moore
  *

  Po shlédnutí filmu jsem nabyl přesvědčení, že dokážu přežít bez úhony sledování čehokoli. Film lze shrnout třemi slovy: bylo to hrozný. Nedokážu pochopit, že jsem se přinutil dívat se až do konce. Je zde přehlídka klišé a jestliže jste viděli alespoň jeden katastrofickoletecký film, budete si jen říkat "ne, ne, už ne!". I když je zde pár zvratů, nebo překvapivých scén, které v žádném jiném letadlopadajícím filmu nebyly, překvapeni nebudete, neboť jste na scénu upozorněni pět minut předem. Scénárista samozřejmě neopomenul ani romantickou zápletku, která v podobných filmech nesmí chybět. Chtělo to ještě více křiku, nebo silnější atmosféru co film potřeboval alespoň ke dvěma hvězdičkám. Nakonec film nedoporučuji ke shlédnutí, je to toriž jeden z filmů typu "Co dávají o víkendu v televizi? Nemám nic naplánováno, a nevím co budu dělat. Asi se odpoledne podívám na nějaký film, co jsem ještě neviděl." Prostě další z řady špatných katastrofických filmů.(18.7.2005)

 • liborzel
  ***

  Nebyl to zase tak špatný film-určitě jsem viděl dost horších katastrofických filmů z leteckého prostředí.Tady nechybělo napětí a docela reálná dějová linie.A hlavně-letadlo neodřídil nějaký náhodný cestující který 2x v životě letěl v práškovacím letadle a se slovy "vždyť je to úplně stejné" by nakonec bravurně přistál bez sebemenšího zakolísání letadla.Kamera taky byla dobrá.Takže lepší průměr.(15.11.2011)

 • Adman
  ***

  Ucházející a náležitě (občas :) napínavé. Ale je to stále o tom samém. Let letadlem: Ou šit kapitane máme trouble! Po půl hodině si zase sednou do kabiny jako že je všechno vyřešeno a ... Ou šit kapitane máme trouble! To už tu jendou bylo? O tom je cely film.(19.9.2004)

 • 5150
  **

  Další béčko s Ericem Robertsem, které není vůbec špatné! Příběh je sice plný žánrových klišé (to připouštím), ale díky svižnému tempu se na něj tak fajn koukalo a pobavil jsem se.(26.6.2006)

 • Wacoslav1
  **

  Padouch se mění v hrdinu a další podobný klišoidní vychytávky v tomhle hodně podprůměrným televizním snímku od Jona Cassara jinak režiséra mega vtipnýho Stínovýho komanda. Nicméně jeho ostatní snímky ukazují, že se jednalo spíš o výjimku a tenhle to potvrzuje. Tuctový bezkrevný letecký rádoby drama.25%(20.5.2016)