Is It College Yet? (TV film)

Daria: Is It College Yet?

Animovaný / Komedie

USA / Jižní Korea, 2002, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Srdeční záležitost! Seriál je jadrnější nicméně film příjemně uzavírá celou tuhle story tak nějak důstojně.(2.5.2017)

"But first the word from the village idiots..."(23.8.2013)

Na konci těžká melancholie z konce Darii. Ale přestat by se mělo v tom nejlepším že?(11.1.2009)

Příliš málo vtipné oproti zbytku seriálu.(11.4.2010)

bye bye Daria! ...ešte dobre, že toto vzniklo. finálna epizóda seriálu sa mi zdala akási neukončená. takýto príbeh sa asi nedá spraviť bez toho, aby sa človek vyhol nostalgii. tej je tam veľká dávka, čo miestami ide na úkor humoru. napriek tomu, aj tie trošku obrúsené sarkastické hlášky stále fungujú a Daria si zachováva svoju dôstojnosť geniálnym záverečným prejavom.(26.1.2011)

Možná je tam moc sentimentu na úkor humoru, ale je to přece konec Darie. Sledovat, že se vlastně v poslední episodě postavy dost změnily oproti začátku bylo zvláštní, ale logické vyústění - zvláštní, protože v animácích se tohle běžně nestává. Každopádně Daria mi bude chybět, protože byla sakra vtipná.(23.6.2011)

Daria ve své nejlepší formě!(19.7.2009)