poster

Marvel One-Shot: The Consultant

Krátkometrážní / Sci-Fi

USA, 2011, 4 min

Režie:

Leythum

Scénář:

Eric Pearson

Producenti:

Kevin Feige
(další profese)
 • bartias
  ****

  Užitečný kraťas spojuje Neuvěřitelného Hulka (hlavně tu část v titulcích s Tonym Starkem) s budoucími Mstiteli. Agent Coulson a jeho kolega rozehrají konspiraci, díky které Abomination zůstane ve vězení a Hulk má otevřené dveře. I když jde jenom o suchý dialog nad hrnkem kafe, fanboyovsky to funguje. 7/10(26.11.2011)

 • VanTom
  ***

  Bez kontextu mi (samozřejmě) tato čtyřminutová scénka vůbec nic neřekla; druhé zhlédnutí rovnou po Neuvěřitelném Hulkovi už odhalilo její smysl (umocněný tím, že při závěru filmu mně samotnému přišlo divné, aby nové členy verboval osobně velký Stark - no teď už vím, proč :-)). První vlaštovka obohacující Marvel Cinematic Universe možná v dobách Agentů S.H.I.E.L.D.u vypadá jako chudý příbuzný, ale to ona prosondovala terén.(30.4.2014)

 • Darth Maul
  ****

  Krátky film, ktorý výborne dopĺňa záverečnú scénu z Neuveriteľného Hulka. Prvý Marvel One-Shot poodhalí, čo sa stalo s tým ohavným Emilom Blonskym, objasní okolnosti Bannerovho vstupu do tímu Avengers a ukáže, ako agenti S.H.I.E.L.D. využívajú cenné služby svojho nového konzultanta. /// "Uhm... Pach ocele, piva... A porážky."(17.4.2015)

 • filmmovier
  ****

  Na první pohled jen obyčejná konverzace nad kafem. A na ty další sice taky, jenže to krásně doplňuje scénu se Starkovým cameem v Neuvěřitelném Hulkovi a ještě o něco víc to propojuje s Avengers. Navíc je to zatraceně vtipné (popis záhadného konzultanta) a celá ta konspirace Coulsona a Sitwella je zatraceně zdařilá. Je to sice absolutní zbytečnost, ale je to fajn. Velice, velice fajn.(8.4.2018)

 • Stanmi
  **

  The Consultant je prvním ze série Marvel One-Shot, tedy krátkých filmů, které rozšířují filmové univerzum Marvelu. Tento kraťas je o tom, jak chtějí agenti Coulson (Clark Gregg) a Sitwell (Maximiliano Hernández) zamezit tomu, aby se známý padouch stal členem Avengers...No musím se příznat, že první one-shot je pro mne spíše zklámáním, protože jsem očekával originální obsah, ale celá pointa tohoto snímečku je obsažena už v potitulkové scéně v Neuvěřitelném Hulkovi. Nemůžu sice Konzultantovi upřít, že má jistý nápad a vtip, ale příště by to už chtělo snímek se zbrusu novým příběhem.(27.1.2015)

 • - Film se odehrává mezi filmy Thor (2011) a Avengers (2012), kdy se domlouvá seskupení skupiny Avengers. (řánys250)

 • - Film vyšel jako bonus k Blu-ray vydání snímku Thor (2011). (gogos)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace