In Their Skin

• angličtina Replicas (festivalový název) (více)

Po tragické smrti své šestileté dcerky se snaží rodina Hughesových uniknout před každodenním shonem předměstského života a zamíří strávit nějaký čas na odlehlou chatu. Večer s přátelskými sousedy přeruší hádka, která eskaluje až k násilným útokům. Obě rodiny jsou nuceny zajít dál, než si kdy dokázaly představit, jen aby přežily. (hajdano)

mikessc

Home invasion, urcite nie najhorsia, ale ani ma to nejak neohurilo. Zena, muz a ich decko - trojica psychopatov a taka ista zostava tych ktory sa stali obetami. ()

Rodriguess

Velmi mam rad tieto tipy psycho thrillerov, cely cas som sa citil neprijemne az skliesnene, takto ma vyzerat skutocne dobre zahrate napatie a neisota. 100%. ()

Snakefinger

Paralela k Funny Games je určitě na místě. Každopádně tady je spíše fascinující psychologické drama, které se pomaličku ale s jistotou chirurgického řezu pomaličku rozjíždí. Kdo čeká explotation, je zklamán, kdo čeká napětí do poslední minuty bude nadšen. ()

uletov

Psychopatická rodinka se vetře do domu tupé rodince.Pak je začne šikanovat a prohlašovat,že oni jsou tam vlastně doma.Rodinku bych já vyřídil do 5 minut,ale tupá rodinka to nudně protahovala..scénář psal asi taky psychopat.Potěšily snad jen lentilky na letišti od Selmy,jinak nuda! ()