VOD (1)

Na Cenu Akademie® nominovaný scenárista Stuart Blumberg (Děcka jsou v pohodě, 2010) uvádí svůj režijní debut plný ostrého vtipu a dojemných momentů. Mark Ruffalo, držitel Oscara® Tim Robbins a Josh Gad (muzikál "The Book of Mormon") vévodí hvězdnému obsazení fi lmu o třech mužích, které spojuje na první pohled neviditelná, o to ale nepříjemnější diagnóza – závislost na sexu. (Bontonfilm)

Trailer 1

Spooner

Hodně divný patvar sondy do života lidí trpících sexuální závislostí s komedií toho nejtrapnějšího střihu. Kromě vztahu Marka Ruffala se sexy Gwyneth Paltrow zde ale vlastně nefunguje vůbec nic. Postavy jsou divákovi spíše nesympatické, jejich vývoj vůbec nefunguje a humor zde balancuje na hraně trapnosti, vlastně ji i několikrát překročí. Postava Joshe Gada by zasloužila vykastrovat. ()

Aljak

Nič prevratné, ale celkom zaujímavé a rozhodne som sa nenudil, aj keď ako komédia mi to v zásade určite neprišlo - možno až na pár ironických a sarkastických hlášok, ktoré často situáciu vystihli. Námet o závislosti na sexe je však na zamyslenie, aj keď mi to prišlo trochu moc prehnané, že by sa niekto až tak strašne nedokázal ovládať. Avšak bol to zároveň aj film o priateľstve, vzájomnej opore a spolupatričnosti, no a veľmi sa mi páčilo ako tu bolo vyjadrené, že človek sám o sebe si často pomôcť nevie, no s morálnou podporou ľudí (hoci s rovnakým problémom) sa hneď čelí všetkému ľahšie. Napodiv ma Mark Ruffalo až tak nebavil, zato Josh Gad veľmi milo prekvapil. No a pri pohľade na Dede som sa divil, že ako strašne sa podobá na Pink - a napokon to predsa len bola ona. Takže celkom fajn, aj keď ten zlom v deji mohol byť podľa mňa aj oveľa skôr a zároveň mi to potom prišlo také nedotiahnuté. ()

Morholt

Zase ta americká potřeba léčit něco, co je absolutně normální. Ale já je chápu. Kdyby to nedělali, měli by v tu ránu 90% psychiatrů, psychoanalytiků, psychologů a dalších psychovědců na ulici. Tentokrát jde o závislost na sexu a celé je to podáno tak, že se člověk sám sebe musí ptát, jestli to hlavní hrdinové a filmaři myslí vážně. Za pozornost stojí jen Gwyneth Paltrow, která je sexy. Jinak je všechno špatně, což korunuje Pink, která nejen že produkuje mizernou muziku, ale navíc je i příšerná herečka. Moje nová noční můra je, že by se mohla sejít v jednom filmu s dalším "hrajícím hudebníkem" Curtisem Padesátihalířem. Další mizerná americká (ne)komedie. 15% ()

kaylin

Stalo se mi to několikrát během sledování filmu, že byla scéna useknuta ve chvíli, kdy by mohlo být celkem zajímavé, jak by to pokračovalo a hlavně jak by to herci zvládli. A oni by to zvládli skvěle, protože tohle jsou všechno výborní herci. Jak je někde Mark Ruffalo, jsem si jistý, že mě to bude bavit. Navíc sexuální závislost je téma, které mě samotného zajímá a poslední dobou je toho docela dost (z posledních dnů mě napadá "Don Jon"). Některé scény výborné, jako celek je to celkem průměrné drama, kterému chybí jen málo, aby se stalo výborným, stejně jako špatným. Škoda závěr, který vyznívá až trochu moc do ztracena. ()

DEXTER099

Z Thanks for sharing jsem myslel,že se vyklube komedie o závislosti na sexu,ale tak tomu není,Je to film o různých závislostech a komedie to taky úplně není.Dnešní svět je plný závislostí,úchylek atd.a je těžké s tím jak žít tak přijímat reakce okolí.Nejvíc emoční pro mě byl příběh Tima Robbinse,který bojuje už pěknou řádku let s alkoholem a zároveň tí,že jeho syn je feťák ,ale jednoho dne syn přijde s tím,že se ze všeho dostal,ale důvěra jaksi chybí a navíc hluboké rány způsobené v alkoholovém opojení bohužel syna bolí dodnes....i příběh Marka Ruffala a jeho závislosti na sexu stojí za to.Celkově tedy hodnotím film na 75 % a čtyři hvězdy. ()