poster

Lukostřelci

 • Jižní Korea

  Choejongbyeongki hwal

 • Jižní Korea

  최종병기 활

 • anglický

  Arrow: The Ultimate Weapon

 • Velká Británie

  War of the Arrows

Akční / Historický

Jižní Korea, 2011, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  *****

  Asie nám přinesla jeden Perfektní akční Blockbuster,který vás kopne, kde to bolí nejvíc ! Osamělý, vytrénovaný střelec spoléhající se na svou špičkovou zbraň, aby složil nepřítele dříve, aniž by o něm věděli je naháněn v lesích Elitními lučištníky s šípy vážící čtvrt kila.. Neskutečně napínavý Survival, akční, intenzivní, nezastavitelný, vyrážející dech, je plný emocí,zvratů,nápadů, prostě naprostá vizuální paráda, která nemůže nikoho nechat chladným ! Takhle si představuji dobře odvedenou práci za slušné prachy ! U mně 120 %(26.3.2013)

 • Ozo
  ***

  Historický akční film na korejský způsob. Sice je v něm spousta nelogičností, které kolikrát vysloveně bijí do očí - viz v komentáři uživatele Beastmaster4 zmiňovaný renonc se psy nebo nezabití nepřítele ve chvíli, kdy ho lze zabít a vyhnout se tak pozdějším problémům. Také mne dost vadila scéna s tygrem, ale co už, jedná se o korejský film a na takovéhle výstřelky bych si už mohl zvyknout. Každopádně, jde o velmi dobrý film volně inspirovaný korejskou historií.(3.3.2012)

 • ywo666
  ****

  Prvá polka ma vôbec nebavila. Niektoré postavy sú dosť otravné. Invázia na mesto je slabá. Ale Nájazdnícu sú zas celkom drsný. Vytrhnúť dieťa žene a hodiť ho do studne. Drsné (pripomenulo mi to Tróju). Od kedy Nam-Yi začné ostreľovať armádu film sa výrazne zlepšuje. A duel v lese ktorý zvedie so skupinou Číňanov je fakt bomba. Aj keď na Legolasa sa to ešte nechytá, ale zábava ukrutná. Regulérne lukostrelecké prestrelky. Škoda prvej časti. 70%. slabšie 4*.(28.4.2014)

 • blackJag
  ***

  Jako by tu někdo kopíroval (konceptuálně) Gibsonovo APOCALYPTO - ta filmařina není sice tak precizní, ale jinak to myslím sedí... Musím říct, že mě to bavilo, kostýmy a výprava celkově mají úroveň, jen bych si to představoval trochu dotaženější. Asi jsem se moc těšil. Film u nás dokonce oficiálně vyšel na dvd, jen na něj distributor zapomněl přidat CZ titulky - přitom originální zvuková stopa nechybí (dobré WTF) 65%(12.2.2014)

 • Sklepkan
  ****

  Jen by mě zajímalo, jestli na konci v titulcích bežela i hláška "během natáčení nebylo zraněno ani nepřišlo úhoně žádné zvíře", protože kluci šikmoocí během filmu pozabíjeli snad půlku zoo :)..Vlastně sem byl překvapen, na jak moc stravitelný asijský film se vlastně dívám. Děj je jasný, přímočarý a bez nějakých výraznějších zákrutů či zvratů, jak je tomu docela často u asijské produkce. Boje jsou pěkné, dynamické a co víc, i záporné postavy nejsou ve střílení úplné lopaty, jak tomu bývá v západní produkci, kde všichni krom hlavního hrdiny mají při střílení alespoň trojku v žíle. Když se dostanete přes pomalejší úvod (cca. 30 minut), dostanete pravej akčnák z pro nás velmi aktraktivního prostředí. U poslední třetiny filmu nebudete ani dýchat, jen aby jste se taky nestali potravou pro šípy :).. 80%(5.2.2013)