poster

Lukostřelci

 • Jižní Korea

  Choejongbyeongki hwal

 • Jižní Korea

  최종병기 활

 • anglický

  Arrow: The Ultimate Weapon

 • Velká Británie

  War of the Arrows

Akční / Historický

Jižní Korea, 2011, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ainny
  ****

  Bavil, nenudil. Byl kupodivu svým způsobem "civilní" bez zbytečných příkras, ale... Rozlítaná kamera ze začátku a při akcích mi dost vadila. Nakolik byli realističtí němečtí ovčáci (aspoň mám pocit, že to byli oni) v Koreji 17. století to ani neřeším. Ale to, že vesele minou sledované oběti, to na mě bylo dost silný kafe. Scéna s tygrem... tu snad ajťáci dělali na pravěkém Didacticu, jinak si takový amatérismus neumím vysvětlit. Je to tak za 3,5. Ale jak jsem psala na začátku, nenudila jsem se, takže ty čtyři dám.(23.3.2013)

 • teutates
  ***

  Šikmooký mají taky Legolase, no a ne jen tak kdejakého. Jakési Mandžuské komando co má místo šípu klacky plení krajinu, nasere Legolase a Legolas pak plení Mandžuské komando. Je to takový historický asijský "Rambo", který běhá po lese a vrhá šipky, nic extra, ale min. v rámci možnosti se na to pořád dá dívat. 6/10(18.5.2012)

 • Johnny.ARN
  ***

  A tu môžeme sledovať prapočiatky vzniku sniperov. Prvá hodina čistá nuda, občasný súboj a ani vykreslenie príbehu či deja vás nezdvihne zo sedadiel. Druhá polovica je však o niečom inom. Skvelé súboje, lietajúce šípi, odstreľovanie nepriateľa. Scéna na skalách priam fantastická. Škoda nereálneho digitálneho tigra, ale potešil. Výprava nádherná, herci obstojný. U mňa to trošku zaostáva za japonskou alebo čínskou filmografiou, ale epická "podívaná" to bola. Na štyri však tomu niečo chýbalo. 3 z 5 ale s odporúčaním.(1.12.2012)

 • TomikZlesa
  *****

  Koreinator vs. Specnas meets MegaTiger ! První polovina klasická citová vydíračka se vším špatným i dobrým, ale to co lítá vzduchem v druhé polovině filmu je nájeb toho největšího kalibru, ehm šípu. Tohle netrumfne ani ta kočka z Hunger Games ! jedíná slabší scéna kde sem byl na pochybách bylo skákání přes útes. Nadruhou stranu kulervoucí scéna se zastřeleným koněm (RIP) mě rozsekala, ani nevím proč, asi emo :) Jo abych nezapoměl, kokotovi jménem Beastmaster4 střelit čtvrtkilovku do prdele pro jeho potěšení.(17.3.2012)

 • Ouwen
  ****

  A zase ti Korejci! Nejenže mají nejlepší nápoje (sac sac), nejlepší bojová umění, ale aj bodují originálními nápady. Už pouze stačí ustřelit palici tomu Psovi a jeho skákajícímu "stylu" a budu je uctívat. Samozřejmě, asi nemůžu čekat, že v Hip Hopu budou demolovat USA, jenže ve filmech to tak hold už je. Akce je nasnímaná úplně na pána, je jí tu plno, celé to působí tak mimořádně surově a chválím aj postavy, zejména ty záporné. Nevadil mi ani Český dabing a ta část v lese je určitě nejlepší, k tomu dynamická hudba. Co mi chybí k plnému počtu, no nějakej WOW efekt, něco z čeho by mi slinila huba. I tak se ale jedná o kvalitní pecku se zajímavým námětem.(30.10.2014)