Reklama

Reklama

Artie a Diane souhlasí, že se postarají o svá tři vnoučata, když musí jejich až přehnaně starostliví rodiče odjet kvůli práci z města. Kolize nastane, když chování dětí z 21. století narazí na metody prarodičů ze staré školy. Dědečkovi Artiemu, který pochází ze staré školy a je zvyklý udílet příkazy, zkříží cestu rovnocenný soupeř. Společně se svou manželkou Diane si vezmou pod svá křídla trojici vnoučat, jejichž rodiče musí odjet pracovně mimo město. Kolize nastane, když chování dětí z 21. století narazí na metody prarodičů ze staré školy, mezi něž patří přísná pravidla, spousta lásky a staromódní hry... A právě umění se přizpůsobit nakonec stmelí celou rodinu dohromady. (HBO Europe)

(více)

Videa (19)

Trailer 1

Recenze (81)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Není to dokonalá komedie, ale téma je natolik univerzální, že úplně stačí příjemné obsazení a funguje to. Hlavně Bette Midler a Billy Crystal jsou krásná stárnoucí dvojka. V drobnostech tento Rodičovský manuál sice zastaral (kdo dnes ještě někoho šťouchá na Facebooku?) a je tu celá řada starých klišé, které se dnes už nenosí (zlá učitelka s ruským přízvukem), ale to je jednoduše vývoj. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TÍM JAK VYCHOVÁVÁ SVOJE DĚTI, SE NÁM SMĚJE DO KSICHTU!“ … ,,TO TA JEJICH GENERACE, JDOU NA TO JINAK“..... /// Rodinná blbina, která má na to pobavit všechny ty, jenž se nebojí dětí. Taky je tady nějaký poselství, který bych ale nechal Američanům (naše děti jsou přece jiný!). Billy Crystal je v poho, Marisa Tomei je můj typ (no jasně, dyť to má taky ,,za pár“) a ta tuna klišé hold k rodinnejm kouskům patří. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chystám se mladejm hlídat parchanty. 2.) Obdivuju americkej styl výchovy a miluju malý Američánky. 3.) Je mi u prdele na co čumím, prostě chci jen film, kde se nemluví sprostě a nikdo neumře. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Přišel jsem v pátek z práce a čekal mě doma decentní úklid. Pustil jsem si na to HBO a tam tahle rodinná komedie jak kdyby z Hallmarku vypadla. Hallmark ale už neexistuje, a tak tyhle kousky jdou přímo na HBO. Za těch 100 minut jsem vypulíroval byt tak, jako snad nikdy. Zároveň jsem ale zjistil, že celou dobu mi po boku stál dost nezáživný, nezábavný a děsně nudný film, který nezachrání jinak dobrá Marisa Tomei nebo výrazný Billy Crystal. Tady to je prostě jenom taková plážová pohodovka, která vůbec nic nenabídne, jenom zaplácne čas. A pakliže u toho filmu nebudete nic dělat, budete si řikat, že hůř ten čas už zaplácnout ani nešel. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Zvířata a děcka ve filmech moc nemusím a tady je dětiček hojně, na druhou stranu je tahle komedie ale celkem průměrná (což je tentokrát klad) a perfektně klišovitě jede podle scénáře, který každý, kdo viděl Bláznivou školku, Dvanáct do tuctu atd. atd., dobře zná. Já si u toho po kalorickém obídku dobře oddychla. A Toník Hawkovic si tu pěkně nepěkně natáhl skateboard :) 50% ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby USA $77,267,296Tržby Celosvetovo $120,168,633Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,972,477 //počet predaných kusov 163,359Tržby za predaj DVD v USA $11,095,329 //počet predaných kusov 626,706║ občas padne aj na nejaký ten dobrý vtip ale ináč je ti citeľne na silu schématická komédia bez patričného rázu /40%/ ()

Galerie (17)

Zajímavosti (2)

  • Červenobílý maják, který je ve filmu vidět, se nachází v Harbour Town na Hilton Head Island v Jižní Kalifornii. (spiderpig)

Reklama

Reklama