poster

Rodičovský manuál

 • USA

  Parental Guidance

 • Slovensko

  Rodičovský manuál

 • Velká Británie

  Parental Guidance

Komedie

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • yahoo
  ****

  My čo sme už nejakého toho spratka odchovali vieme, že nie je všetko milé čo je malé. Pri niektorých situáciách som si spomenul ako som podobné problémy riešil ja. Nie to film hodný oscara ale ja nie som filmový kritik. A Billy je proste môj obľúbený. Jeho humor nie je pre každého, ale mňna poteší. P.S. po ďalšom zhliadnutí zakazujem pozerať a hodnotiť sopliakom ktorí nemajú aspoň 40. Toto je to čo nám starším vháňa slzy do očí. Tak ako v dobrodruhoch z veľkomesta 1 a 2 Billy nám starším ukazuje, že tu nie sme zbytočne. A aj keď už máme tie najlepšie roky za sebou, vždy je sa na čom zasmiať a na čo sa tešiť. Aj keď je to úder pálkou medzi oriešky . Od niekoho na kom nám záleží je to proste je vyznamenanie. Idem si pozrieť dobrodruhov chcem vidieť čo robí Norman a ako vyzeral jake gyllenhaal keď ma l desať .(24.4.2013)

 • Pavlínka9
  **

  Co si z toho filmu pamatuju: plno amerického patosu, zbytečné bláboly, pro mě už hodně nepříjemnou a nesympatickou Marisu Tomei, kterou jsem dříve zbožňovala a taky malého nazrzlého spratka, kterého bych srazila k zemi jednou ranou :D :D Co pro mě bylo ovšem maximálním překvapením byla Bailee Madison, která je pro mě rok od roku lepší a moje favoritka v tom 5 - Bette Midler, kterou můžu vidět v jakékoliv roli :D :D Jinak je to blbina, na kterou se zvládnete podívat při pečení sušenek :D(14.8.2013)

 • TommyDiamond
  **

  Místy vtipná i když velmi otřelá rodinná komedie….plná těch prapodivných rodinných situací a gagů, které by vás měli bavit…. Film nenudil, ale působil, tak trochu ohraným dojmem. Trestuhodných bylo na filmu osledních patnáct minut. Takhle trapný happyend jsem dlouho neviděl. Ale nebudu jen rýpat..... Mě se například ve filmu Rodičovský manuál líbil humor Byla Crystala. I když zcela jistě pochází ze staré školy, bavičství má zcela jistě v krvi. Víc než na dvě hvězdy to ale nedá....(28.4.2013)

 • Piggsy
  odpad!

  Stupidní americká komedie, plná trapných rádoby vtipných situací, úsměvů od ucha k uchu a řešení pičovin. Opravdu jsem žasnul nad chováním lidí v tomto filmu, obzláště pak nad neustálým rozmazlováním hnusných, drzých a arogantních spratků, kteří by zasloužili dostat pár facek a kopanců do hlavy. Ne, tahle hloupá fraška nemá s komedií opravdu pranic společného, a ač mám velký smysl pro humor, zde jsem se nezasmál snad ani jednou. Při sledování tak okatě hloupého, křečovitého a americky-debilního humoru se člověk prostě jen naštve. Raději si po stopadesáté pustím Kurva hoši GuttenTag a budu se bavit stokrát víc...(22.4.2013)

 • blackrain
  ****

  Příjemný rodinný film. Tu elektronickou věc ve svém domě opravdu nechci. Dvojice prarodičů v podání Billa Crystala a Bette Midler neměla chybu. Pěkni si spolu sedli. Evidentně je to hodně bavilo. Škoda, že to chvilkami bylo jako na houpačce. Mohl také být více zdůrazněn kontrast mezi dvěma generacemi. Ale i takhle vedli zcela odlišný způsob života.(29.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace