Artie a Diane souhlasí, že se postarají o svá tři vnoučata, když musí jejich až přehnaně starostliví rodiče odjet kvůli práci z města. Kolize nastane, když chování dětí z 21. století narazí na metody prarodičů ze staré školy. Dědečkovi Artiemu, který pochází ze staré školy a je zvyklý udílet příkazy, zkříží cestu rovnocenný soupeř. Společně se svou manželkou Diane si vezmou pod svá křídla trojici vnoučat, jejichž rodiče musí odjet pracovně mimo město. Kolize nastane, když chování dětí z 21. století narazí na metody prarodičů ze staré školy, mezi něž patří přísná pravidla, spousta lásky a staromódní hry... A právě umění se přizpůsobit nakonec stmelí celou rodinu dohromady. (HBO Europe)

Trailer 1

Martin741

Reziser Andy Fickman /utek na horu carodejnic/ natocil priemernu US komediu, ktora sa dost vynima  v zaplave podpriemernych umelych US zlatanin.  Bette Midler /Ten co nosi Smulu/ ako - tak na urovni,  a Marisa Tomei /Blazniva Zatracena Laska, Vitejte v Sarajevu/ bola sice vyborna, ale sama to rozhodne nestaci utiahnut, Billy Crystal az zbytocny : 56 % ()

DonBraso

Cílová skupina je rodina a tady to začíná a končí.Buď stále si vzpomenete na Crystala nebo ne,ale není tajemstvím,že s Bette Midler si vždycky spolu dobře notovali a na snímku je to znát.Žádný drásání do přihlouplých skečů,všechno mi přišlo tak nějak naprosto přirozený,jako rodinná komedie naprosto parádní.Jenom ten konec už ztrácel kredit a dostal se tam,kde většina filmů. ()

M.i.k.e

komedie od které jsem vůbec nic nečekal (původně jsem jí ani neměl v plánu),takže moje překvapení snad nemohlo být větší.Velmi příjemná a hlavně vtipná komedie,která si na nic nehraje a i když jí z každé kapsy kouká nějaké to klišátko,nakonec to vůbec nevadí.Kdo by snad čekal víc než rodinnou zábavu na sychravý večer má smůlu,ale za mě úkol splněn...80% ()

Streeper

Hodně jsem se u toho nasmála. Navíc bylo skvělé vidět Bette Midler v jedné z hlavních rolí a přesně takové hyperaktivní mamky jí sednou na tělo. S Billym Crystalem tvořila uvěřitelný par a oba se ve filmu zastoupili o tu největší legraci. Pro mně jsou tyhle filmy krásnou oddechovkou, u které si odpočinu, zasměju se a zapomenu na realitu. Žádné trapné sexuální vtípky, které vídáme v těch pubertálních komediích, v tomhle filmu je humor, který neurazí, ale pobaví a to se mi líbí. ()

dalziel

"Čím som starší tým je tá zem nižšie." :-) Áno z telky sa na nás valí jedno klišé za druhý ,miestami aj trápnosť niektorých scén,ale to asi k rodinným komédiam už tak akosi patrí.Kto chce si pozrie a kto nie, tak vypne.Písať preto nejaké kritické komentáre je tu asi zbytočné.Každopadne v tomto filme je dobre vidieť kam tá dnešná "moderná" výchova detí vedie.Každý zápas detí končí remízou,aby nikto neprehral.Skoro ma vystrelo.Čo má tie decká potom motivovať ,keď neokusia chuť prehry a potupy od víťazov. Tak sme sa hrávali my, keď sme boli deti a nikto z nás neostal postihnutý.OMG. ()

• Červenobílý maják, který je ve filmu vidět, se nachází v Harbour Town na Hilton Head Island v Jižní Kalifornii. (spiderpig)