poster

Rodičovský manuál

 • USA

  Parental Guidance

 • Slovensko

  Rodičovský manuál

 • Velká Británie

  Parental Guidance

Komedie

USA, 2012, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • yahoo
  ****

  My čo sme už nejakého toho spratka odchovali vieme, že nie je všetko milé čo je malé. Pri niektorých situáciách som si spomenul ako som podobné problémy riešil ja. Nie to film hodný oscara ale ja nie som filmový kritik. A Billy je proste môj obľúbený. Jeho humor nie je pre každého, ale mňna poteší. P.S. po ďalšom zhliadnutí zakazujem pozerať a hodnotiť sopliakom ktorí nemajú aspoň 40. Toto je to čo nám starším vháňa slzy do očí. Tak ako v dobrodruhoch z veľkomesta 1 a 2 Billy nám starším ukazuje, že tu nie sme zbytočne. A aj keď už máme tie najlepšie roky za sebou, vždy je sa na čom zasmiať a na čo sa tešiť. Aj keď je to úder pálkou medzi oriešky . Od niekoho na kom nám záleží je to proste je vyznamenanie. Idem si pozrieť dobrodruhov chcem vidieť čo robí Norman a ako vyzeral jake gyllenhaal keď ma l desať .(24.4.2013)

 • nash.
  ****

  Nenáročná, přesto, až na několik zaškobrtnutí, překvapivě zábavná rodinná komedie, kterou táhne zestárlý, k nepoznání oteklý, přesto stále hláškami a vtipem sršící Billy Crystal. A zdatně mu sekunduje Bette Middlerová. Jistě základy jsou klasické a celé je to vystavěné z tradičních klišé, ale přesto, i přes několik trapností, to drží pohromadě. Hlavně díky překvapivě velké hromadě zábavných dialogů a hlášek na téma rodinného života, vztahů a výchovy dětí. A všechno je ochuceno několika více či méně nahořklými momenty, které nejen zvýrazní chuť, ale také pobízí k zamyšlení toho, koho se týká.(3.8.2013)

 • M.i.k.e
  ****

  komedie od které jsem vůbec nic nečekal (původně jsem jí ani neměl v plánu),takže moje překvapení snad nemohlo být větší.Velmi příjemná a hlavně vtipná komedie,která si na nic nehraje a i když jí z každé kapsy kouká nějaké to klišátko,nakonec to vůbec nevadí.Kdo by snad čekal víc než rodinnou zábavu na sychravý večer má smůlu,ale za mě úkol splněn...80%(26.6.2013)

 • capitanflash
  ***

  Vcelku příjemná rodinná komedie, která však nijak výrazně nejde přes průměr. Dokonce jsem se i párkrát hlasitě zasmál což je u téhle kategorie filmů v zásadě úspěch. Pro mě plus i za Marisu Tomei na kterou bych se i s přibývajícími vráskami mohl dívat pořád :-) Každopádně by možná filmu paradoxně pomohlo kdyby přidal nějaké bláznivé scény. Zkrátka slušná komedie pro celou rodinu 3 hvězdy...(28.11.2017)

 • dalziel
  ****

  "Čím som starší tým je tá zem nižšie." :-) Áno z telky sa na nás valí jedno klišé za druhý ,miestami aj trápnosť niektorých scén,ale to asi k rodinným komédiam už tak akosi patrí.Kto chce si pozrie a kto nie, tak vypne.Písať preto nejaké kritické komentáre je tu asi zbytočné.Každopadne v tomto filme je dobre vidieť kam tá dnešná "moderná" výchova detí vedie.Každý zápas detí končí remízou,aby nikto neprehral.Skoro ma vystrelo.Čo má tie decká potom motivovať ,keď neokusia chuť prehry a potupy od víťazov. Tak sme sa hrávali my, keď sme boli deti a nikto z nás neostal postihnutý.OMG.(5.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace