poster

Žabák Ribit

 • Malajsie

  Ribbit

 • Slovensko

  Žabiak Ribit

Animovaný / Dobrodružný

Malajsie, 2014, 88 min

Režie:

Chuck Powers
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  **

  Hodnotenie fakt podpriemerné, ale naozaj to nebolo nič extra. Chápem, že Malajzia asi na tom nie je vo filmovej sfére na nejakej skvelej úrovni, ale tá animácia bola hodná tak prelomu tisícročí, a nie roku 2014. Sympatické priateľstvo a spoločné putovanie žabky a veverky vyplnilo celý príbeh, ktorý v podstate ničím nevynikal a dobrodružná atmosféra pôsobila dosť atypicky. Navyše mi v tom chýbal aj ten potrebný dôvtip, bez ktorého sa súčasná animovaná tvorba fakt nezaobíde. Nuž, ale snaha bola.(9.8.2015)

 • blondboss
  **

  Na jednej strane celkom milá rozprávka aj s milými postavičkami, ale na strane druhej neskutočne nezáživne a nudne prevedená s animáciami, ktoré boli cool tak na začiatku milénia, ale teraz je už konkurencia podstatne niekde inde. Od rozprávkového kinohitu očakávam trošku väčší drive, ale aj zásadne menej klišoidnú zápletku. No soudruzi z Malajzie sa ešte majú čo učiť, lebo toto je v mojich očiach len jedna z mnohých podpriemerných rozprávok. 45 %(16.5.2017)

 • marekbecica
  **

  Jako pohádka pro děti to asi může fungovat, animace sice není žádný Dreamworks, ale není to tak hrozné. Co mi vadilo nejvíce byla do očí bijící nerealističnost. Hlavní postavy jsou šípová žába (ve skutečnosti měřící 1-6cm) a poletucha (která je ve skutečnosti minimálně 10x větší), ale ve filmu jsou oba stejně velcí. Žáby se pohybují pomalu, veverky zase velmi rychle, no ve filmu jsou stejně rychlí. A co třeba leopardí mláďata skákající vysoko v korunách stromů? Dále je tu netopýr, co chce sežrat jedovatou žábu, tedy po tom, co si s ní 5 minut povídá. Nebo krokodýl, který má také zálusk na několik cm velkou žábu a samozřejmě svůj útok musí také ohlásit 5 minutovou řečí (režisér asi nikdy neviděl lovit krokodýla). Vypadá to jako kdyby si brali inspiraci z akčních filmů - "já vím, že tě můžu okamžitě zastřelit, ale nejdřív ti vyložím celý můj plán a potom tě nechám utéct". No a aby toho nebylo málo, tak žába a veverka se do sebe zamilují (evidentně je veverka jediné zvíře, kterému nevadí žabí jed).(12.4.2015)

 • kaylin
  **

  Klasický moderní animák, který má celkem hnusnou animaci. Když nic jiného, alespoň se tvůrci snažili o to, aby měli zvířecí postavy zajímavý vizuál a alespoň mluvily s přízvuky různých národností a tím trochu zaujaly. Je to ale takové hop sem, hop tam a nic moc to divákovi nedá. Pro děti jsou zde ale asi celkem zajímavé postavičky. Šílenství z toho ale pravděpodobně nebude.(11.12.2014)

 • tatanapope
  ***

  Dobrý příběh , příjemná , nevtíravá hudba a lehké vtípky . Co vytknout ? Snad grafické zpracování , neboť se na to občas opravdu nedalo koukat . Některé obličeje byli jako po těžké obrně a působilo to jako z nějaké hry s PS 1 , tak zlé to bylo . Rozhodně to mohlo dopadnout i líp , kdyby si s tím někdo dal jen o špetku víc práce . Jinak vcelku povedená pohádka .(4.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace