Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

Milo384

V pohodě vyvražďovačka. Sem tam nahotinka a u konce pár zabíjení. Je zde trochu toho hloupého rozhodování postav, ale není to nic šíleného. Za mně prostě průměr. ()

Miroslav.Zac

Jednoduchý slasher, kde se místo puberťáků ze střední vraždí holky ze sexchatu. Jen se toho dočkáte až v poslední třetině filmu. Zbytek je jen o kozách, vysportovaných tělech a odvěké touze nemuset se živit trapnou prací. Když první dvě třetiny filmu přeskočíte, o nic nepřijdete. ()

Feacher

Horor průměrný, nadprůměrnost budí jen to moderní pojetí s kamerami... klasicky mix Halloweenu (Edit: dokonce jsem si teď v zajímavostech přečetl, že jsem to odhadl přesně :)) s čímkoli v tomto žánru - polovina filmu by se vyřešila, kdyby tou golfovou holí slečna udeřila prostě podruhé a potřetí... as always... Druhá půlka tedy občas hodně pochybná, co se týče nápadu s Girlhousem, všechny nepřesnosti se jakž takž vysvětlili během filmu, takže to je nakonec OK. Nápad zajímavý, herecky v pohodě, má to všechno co to má mít, oddychovka na večer cool s ideální délkou... dal bych 3-4* a každý filmař ví, že když je hezká hlavní hrdinka a nosí toho co nejméně, tak film táhne... no a tady jich je několik :) tak holt přidám i tu čtvrtou. 70 %! ()

pouzivana

I tento film dojel na totální stupiditu scénáře, která se naštěstí ukázala až v poslední půlhodince. Bohužel, ale za to v celé své kráse. A přitom to víc než hodinu vypadalo na opravdové překvapení. Natočené je to dobře, kočičky vypadají ještě líp a rozhodně se nestydí. Záporák v pohodě, vraždění tak akorát, jen oběti zase dělají nesmysli a vrah je chvilku máslo, chvilku genius, prostě jako vždy a přitom by stačilo pohlídat pár scén a byly by to jasné čtyři, takhle klasické tři. Holky pro příště, pokud se vám podaří člověka co zmasakroval všechny vaše kamarádky srazit na zem a do bezvědomí, tak ho prosím doražte, tak jak to za dalších 20 minut stejně uděláte, jen vás mezi tím ještě pár umře. ()

miro162

jeden z originalnejsich slasherov, prijemne prostredie, vrah sa podoba na Leatherface z texaskeho masakru a jeho utoky su akcne a napinave...slasher este zdaleka nepovedal posledne slovo, pretoze tento zaner este ma co ukazat ()

evelouch

Wow. Tohle byl slasher horor, na ktery se jen tak nezapomene. Pochopitelne, ze pánové budou v sedmem nebi, protoze slečinky z Girlhouse ( a to musim uznat i ja) byly vazne velice pritazlive. Už zacatek poukazoval na velmi slibny hororovy kousek.Nicmene pribeh jako takovy byl skvely, stejne tak jako ostre vrazdy. Ja si to moc uzila, vrele doporucuju! ()

nikoleta377

Nemala som veľké nádeje vzhľadom k začiatku a myslela som, že by mala slúžiť ako lacná prostitutka a ukázať viac porna než skutočný horor, ale Ako fanúšička horrorov, môžem povedať, nachádzajú sa tam kvalitné veci! Nachádza sa tam naozaj úhľadný smer deja v niektorých scénach ,ale aj v ďalších filmoch "You are next " kde scéna náhle prechádza do pomaleho pohybu počas akcie, herecké výkony prekvapivo pôsobivé vzhľadom k tomu, tieto herečky museli byť pohodove vykazuje určita koža v rôznych častiach filmu (ktorý zvyčajne má tendenciu priťahovať menej kvalitných herečiek), tam je nejaký pekne napätie.Veľké a vynaliezavé zabitie, a naozaj desivý vrah. Maska a oblečenie sú veľmi dôležité v Horrorovom filme, a toto ma presne dojalo . ()

patho666

Zas tu raz máme moderný slasher so super úvodom, dobrým prostredím a zväčšujúcou sa nudou s každou pribúdajúcou minútou. ()

lineker

Všechno co mají chlapy rádi nastrkáno do jednoho slasheru ala devadesátky. Slaine je lepší hudebník než herec. ()