Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

Eliott

Solidní vybíjená z uzavřeného prostředí odlehlé porno vily. V té se nachází sedm svůdných dívek, občas nějaký ten VIP zákazník a několik security hlídačů. To vše pod drobnohledem kamerových systémů. Ani tak však bezpečí není zaručeno a karty dosti zamíchá zhrzený divák. Ačkoli dílo nebylo špatné a příběh byl dostatečně poutavý, v zásadě mne to nijak neohromilo, ani nešokovalo. Dalo se to se zájmem dosledovat od začátku až do konce, určitě tomu však chybělo něco navíc. Něco co by tento film odlišilo od pouhého průměru. Podobných filmů jsou totiž tucty. Nepomohlo ani, že vraždy nebyly nijak zvlášť nápadité a choulostivé scény probíhaly často mimo záběr. Mimo to mi neštymovaly některé vztahy, které jakoby působily dosti uměle a přehnaně. Nakonec hodnotím spíše nadprůměrně, ale na víc, než tři hvězdy to prostě nemá. 68% ()

kaylin

Rozvíjením děje si film „GirlHouse“ hraje na psychologický horor, ale tím skutečně není. Nakonec je jenom obyčejným slasherem, kde se až moc řeší zrod toho padoucha, který je ale nakonec celkem efektní. Holky jsou tu celkem pěkné, nebýt toho, že jsou některé uměle vylepšené. Celkově jsem ale spíše zklamán, protože z toho se dalo vytřískat o dost víc, než se podařilo. ()

Hrabka

Flasbackový začátek se mi hodně líbil, mělo to pak v první polovině i docela dobrej náběh na solidní thriller/slasher, ale to co se začalo dít v druhé polovině filmu, to bylo na mě až moc stupidní, abych to dokázal hodnotit alespoň průměrně. Čím víc se blížil konec, tím blbější to bylo. Možná ještě před lety bych to hodnotil lépe, ale teď jsem fakt spíš přemýšlel, jestli mi takové filmy ještě vůbec stojí za to. 45% ()

raimi

Hned jak naskočila časomíra a objevil se údaj 01:41:04 jsem pojal zlýho tucha. Ukecanej slasher? Opět další tvůrci, kteří toho mají tolik na srdci? Ou jé. Potom se objevila přehrávající desetiletá (?) holčička s namalovaným obočím. Po prologu se obrazovka zaplnila umělotinovýma pizdama v čele s hlavní hrdinkou, která je pizdou z "ušlechtilých" pohnutek, ale přece pizda. Nechybí samozřejmě nějací ti nagelovanci a nádhernej velkej barák, kde se všechno krásně leskne a je awesome. Dále tu máme neskutečně trapnej, rádoby cool "porno" megachat, z kterýho všichni serou a je plnej odpornejch vytuněnejch kravek, který nezavřou hubu a nesundají podprsenku. A když už jo, není to moc pěknej pohled. :-) Do toho raper Slaine, hrající zaprdlýho devianta, což mě strašně rušilo, protože jsem mu to pro jeho hudební image ani trochu nevěřil. Jak Loverboy/ Slaine vlítne do domu, tak je to celkem zábava. Syrový živočišný mordy, dost dobrý. Ve finále se nebohé děvče samozřejmě změní v malého kutila/ taktika MacGyvera, jak už je u novinek zvykem, chjo. Jo, a nechybí zmínka o Hitchcockovi! No nejsou ti tvůrci tááák úžasně vzdělaní? :-D ()

tron

Trápne, ak nejaký film pojednáva o sexualite (v hocijakej podobe) a pritom má problém ukázať čo i len prsia hlavnej hrdinky. V Girlhouse občas niečo šteklivé nájdete, ale vzhľadom na námet resp. prostredie je to skutočne bieda. Naopak, za plus pokladám relatívne sympatickú hrdinku (ostatné mi pripadali ako nudné barbíny), samotný dom má niečo do seba, gore je na slušnej úrovni a zaujal tiež solídny magor (a detský úvod). Všetko ostatné bieda, vrátane famózne stvárnenej polície, ktorej zavoláte, že ste sa práve stali svedkom vraždy, ale keďže neviete adresu, operátorka sa vám poďakuje za záujem a zloží. ()

• Natáčanie prebiehalo na predmestí kanadskej metropoly Ottawa s názvom Kanata. (Real Tom Hardy)
  • Slaine uviedol, že maska bola značne nepohodlná a nasadzovať a zosadzovať ju mohol len s pomocou druhých, preto ju mával na sebe väčšinu času. (Real Tom Hardy)