poster

Bílá žába

 • USA

  White Frog

Drama / Rodinný

USA, 2012, 89 min

Režie:

Quentin Lee

Kamera:

Yasu Tanida

Producenti:

Joel Soisson

Střih:

Matthew Rundell

Scénografie:

Ermanno Di Febo-Orsini
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MiGi87
  ****

  Pěkný příběh, slušní herci, hezké nenákladné prostředí, dojemný konec - 4 hvězdy. Přímo před tímhle filmem jsem koukal na toho nového Gatsbyho a hodnotím je teď oba najednou dost ve vztahu mezi sebou. Gatsby vyfasoval jen dvě, protože postavit film na blbé předloze, minimální pointě, zato řadě špičkových herců a desítkách milionů za statisty a prostopášnou scénu, to prostě u mě není film se vším všudy. Oproti tomu tenhle sympatický nízkorozpočťák který u nás skoro nikdo nikdy neuvidí (já se k tomu dostal jen náhodou proto, že tam hraje Posey), to je film jak má být a podle mého gusta, má to spád a zaslouží si to být viděno, více, než bombastické blockbustery, které si na sebe vydělají jen proto, že na ně běží v kinech reklamy půl roku předem.(11.8.2013)

 • rene75
  ***

  SPOILER: Snaha je, ale vše už tu jednou bylo a v lepším balení (autista, homosexualita, coming out). Jediné, co je trochu neotřelé je prostředí čínských imigrantů v USA. Jinak bohužel takové naředěné. 45%(30.4.2012)

 • Chen
  ***

  Pomalu plynoucí sympaticky zahrané drama, které je místy zbytečně sentimentální, ale není to až tak otravné, jak by se na první pohled mohl zdát. Poselství je jasné, ale mohlo by být podáno s větší vervou.(20.9.2013)

 • ..Lucas..
  ***

  Občas mi přišlo v některých scénách, že je to velmi laciný céčkový film, včetně nějakých hereckých výkonů (především představitelé rodičů měli občas hodně špatné chvilky). Ale jinak příjemný rodinný film, kde mě nejvíce překvapil Booboo Stewart, myslím, že Nicka celkem dobře ztvárnil.(17.1.2014)

 • B-Boy1
  ****

  Obsahovo krásne, len ten scenár a herci troška poslabší. Takých 3,5* keby sa dalo, pretože nech chcem akokoľvek veľmi, čisté 4 to byť nemôžu.(1.9.2013)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Santa Clarita, ktoré sa nachádza neďaleko Los Angeles. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace