Reklama

Reklama

Město nemrtvých

  • USA Battle of the Damned (více)
Trailer 1

Po propuknutí smrtící virové epidemie se žoldák Max Gatling staví do čela přeživších a společně s několika chatrnými roboty bojuje proti ohromné přesile nakažených. (oficiální text distributora)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Ale jo vyjde klid. V Německu to bude jako první, ale až to bude v USA určitě někdo udělá i verzi v Angličtině. Taky bych nechtěl slyšet Dolpha říkat ja wol :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak připojuji svůj názor k traileru. No, vypadá to o dost lépe než jsem čekal, třeba to bude hodně dobré :-) Tak minimálně lepší průměr to bude, uvidíme, ale film chci vidět anglicky !! To mi neříkejte, že to nikdy nevyjde anglicky ! :-)

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

ywo666

Protože to nejdřív výjde v Německu. Jenom se modlim aby se to tady dalo sehnat v originále. Fakt bych se nechtěl dívat na Dolpha namluvenýho nějakým skopčákem :-)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Boha a to je prečo po nemecky. Prišlo my to ako súčastnosť, keby vyhrali vojnu nacisti.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Tak necháme se překvapit. Já právě ty zběsile sestříhaný filmy nemám moc rád, když není pořádně vidět co se ve filmu děje. Tady jsem rozeznal akorát Dolphův ksicht tak nevim. Já se na to určitě taky podívám hlavně kvůli němu, protože i mě láká, že se zase objeví v hlavní roli.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Podľa mňa v tom strihu až taký veľký rozdiel nebude. Na prehľadné útoky zbesilých hord zombií majú len v áčkovej produkcii a navyše Lundgren už tiež nie je najmladší, aby likvidoval zombie po desiatkach v ukážkových záberoch. Je jasné, že to vizuálne bude trochu lepšie, tie zábery budú vo filme predsa len dlhšie, ako v krátkom traileri, ale nejaký čistý strih by som určite nečakal.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

sniper18

Vypadá to na řádnej úlet. Dolph tam vypadal v pohodě. Jenom se mi zdál ten trailer hrozně zběsile sestříhanej a nepřehlednej. Doufám, že takhle nebude vypadat i film.

na příspěvěk reagoval sniper18

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

A už je tu trailer http://www.youtube.com/watch?v=_6w3kjmQWOo Teda nevyzerá to ani zďaleka tak zle, ako som si myslel a hlavne Lundgren tu bude konečne zase borec v hlavnej úlohe, čo je pre mňa najdôležitejšie. Ale myslím, že to aj tak radšej mali nechať len na zombiách, roboti mi tu už prídu trochu mimo, ale čo, aj tak si to pozriem len kvôli Lundgrenovi.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Hlavně jeho herecké výkony a xichty ! :-) Vzpomne na Zásilku : A ted přidáme banán a koktejl proti rakovine, přidáme další přísady ... :-))))

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Jo jo je v kurzu na poli videobéček v současnosti naprosto bez konkurence! K mému velkému potěšení :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Já sem vyčekoval, že nás v srpnu a září čeká Lundgrenománie jak psal Adames začátkem srpna vyjde toto, na konec září je v plánu Rush a Blood off redemption a to čekám každou chvíli Legendary: Tomb off dragon je to super! Dolpha nikdy není dost :-)

na příspěvěk reagoval mzss1

AdamesWWE

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

mzss1

Podla fotiek to nevyzerá zle, Lundgren je štýlový. Ale bojím sa toho aby to nebolo až moc béčkovité, aby aspon tí zombie nevyzerali lacno. každopadne si to rád pozriem :)

na příspěvěk reagoval mzss1

AdamesWWE

AdamesWWE (hodnocení, recenze)

mzss1

To nieje až tak daleko. Na facebooku som sa dočítal že začiatkom augusta v USA, potom tam bolo o Nemecku tak 5. septembra. Dočkáme sa:) 

na příspěvěk reagoval mzss1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

mzss1

Jo jo on má tu vzácnou schopnost povýšit i sračku na koukatelnej film :-) Sem zvědavej jestli to bude i případ tohoto já tipuju teda tak za 2* takže asi jednorázovka na jedno kouknutí, ale možná i překvapí a vyslouží si 3* uvidímeš.

Reklama

Reklama