Poté co se Alexovi a Penny narodí dlouho očekávaný potomek, rozhodnou se, že město není vhodné místo k výchově dítěte a odstěhují se na venkovskou farmu. Jenže tam nenachází klid, který očekávali. Dítě celé noci pláče a ani ve dne se nemohou vyspat protože nedaleko domu probíhají výkopové práce. Oba začínají být na hranici úplného vyčerpání a k tomu neustále vidí neznámou ženu, která se pohybuje kolem jejich domu. Halucinace si vysvětlují nedostatkem spánku. Jenže jak začne vizí přibývat, je si vyděšený pár nucen přiznat, že v jejich domě působí neznámé temné síly. V době, kdy zjistí děsivou pravdu o svém domě jsou již tak vyčerpaní, že ztrácí pojem o čase, nedokáží rozpoznat realitu a na záchranu už jim tak možná nezbývá čas a ani síly. (topr harley)

jafuska

Bohužel tento film není to co bych očekávala, celý film se táhne pomalu, dokonce až nezáživně, snad jedině posledních 10 minut závěr filmu zachranuje a má zde svoje napětí, ale to je tak všechno, škoda, herci byli vybráni dobře, jen mě přijde, že scénář byl odfláknutý, a točilo se rychle, aby už tento film měli herci rychle za sebou a pak je výsledek tohoto filmu jaký je, velká škoda, mohlo to mít dobrý poteciál ()

DonBraso

Pro mě aspirant na krásné usnutí při filmu.Mít film po dávkách je docela těžké hodnotit,ale o to vystihnete pasáže,který jdou s váma až do hluboké spánku a žádný duch není okolo.Jelikož rodinka a jejich dítě se rozhodnout zahnízdit v domě,jak nečekané a trochu si pokecat a hlavně se pokud možno zbláznit s nevysvětelného.Bohužel zase špeky typu vem si prášek bude to dobrý, jsou silný kafe,který radši si dá leda divák,aby to dodíval.Přitom špetka zajímava tam určitě je a proto jsem se ke snímku tak vracel,abych zjistil jak to celé dopadne,ikdyž vlastně příběh nebyl skoro žádný,tak jsem si říkal jak s tím naloží tvůrčí tým.No bohužel bylo znát,že tlačí čas nejspíš všechny,tak posledních pár minut se vytahujou trumfy jak na prostatu a konec je hotový poděs.Vlastně film stojí na hodně jiných známých filmech,bohužel tenhle v ničím nevyniká,jen se snaží pohrát s divákem, kdo tuhle hru vydrží déle. ()

suboss

Trocha lepšie odvedená robota od všetkých zúčastnených a mohol to byť perfektný film. Aj napriek tomuto tvrdeniu, to bol jeden z lepších hororových filmov, ktoré som tento rok videl. Pekné 3 hviezdy. ()

wick

Celkem ucházející horror s dobrou atmosférou a ani zápletka včetně rozuzlení není vůbec špatné, podobnou atmosféru mělo i Paranoia. ()

Allein4 odpad!

Dva dny poté, co jsem to viděl, už ani pořádně nevím, o co tam šlo. A to je dost silná známka slaboty daného filmu. Rozhodně jsem se u toho nebál, ani nelekal (ač snaha tvůrců o "vybafování" byla možná až nepřiměřeně velká), ani jsem nezažíval jakékoliv jiné emoce. Ztráta času, zbytečný film... ()

NeverEver

Bohuzel nic moc:-( Snad jedine prekvapeni pro me byla zaverecna "neducharina", to jsem opravdu necekala. Scena v kuchyni s divkou na hlidani a vylezanim z dvirek 5* :-) Celkove bez napadu, bez napeti, bez vtipu. 2* a to jsem jeste hodna:-) ()

pyzma84

Toto nebola únava, to bolo prudké dofetovanie sa.. Aby mal niekto vidiny z únavy a dokonca presvedčil sám seba, že sú to vidiny? No tak to chce ocenenie. Klasicky-hurá sťahujeme sa do baráku na dedine a niet väčšej radosti popri malom dieťati, ako vybaľovať a zútulniť si nové hniezdečko. Ten "duch" je len spríjemnenie týchto krásnych chvíľ v kruhu rodiny. ()