Elektrické děti

• USA Electrick Children (více)
všechny plakáty

Rachel je nespoutaná teenagerka z mormonské rodiny z Utahu. V den svých 15. narozenin objeví zakázanou kazetu s rockovou hudbou. Rachel nikdy předtím nic takového neslyšela a prožívá přímo zázračné chvíle. O tři měsíce později Rachel zjistí, že je těhotná a tvrdí, že díky poslechu hudby došlo k neposkvrněnému početí. Její rodiče jí domluví sňatek, ale Rachel uteče a snaží se najít muže, který na oné kazetě zpívá... (Fresh Film Fest)

Palisander

Dráma? Ani omylom. Veď to bolo úplne cukríkovo naivné. Ešte aj posledný spitý feťák sa snažil zachrániť svet. Plus niekoľko záchodových scén. Ktovie prečo. O mormónoch som sa nedozvedel prakticky nič. Ale ako námet ma to prilákalo, takže asi účel splnili. Inak to mohlo byť o akejkoľvek slepo veriacej dievčinke, ktorá si ráno nepamätá, čo sa dialo v noci. Ak si vôbec je čo pamätať, všakže ;-). . . . . . . . . No dobre, tak som bol asi príliš prísny.. Ako ľahko absurdná chvíľami komédia to celkom ujde :-). ()

rigby

Někomu může přijít tento film jako totální úlet. Pravda je však někde jinde. Jde o silně křesťanský snímek určený pro pravé křesťany. Jde o hledání smyslu života na této zemi, o hledání sama sebe. A to je zachyceno opravdu působivě. Zajímavý, nevšední film. ()

kolodej1

kterak dívka k neposkvrněnému početí přišla a skrz něj se dostala od pošahanců do světa normálních lidí. Nebylo to v ničem výjimečné, aby to člověka dvakrát chytlo, ale koukat se na to dalo. Střet mimoňů se světem byl docela zábavný. ()

lacerta

Mohl to být zajímavý film, kdyby nebyl tak neskutečně naivní a nevysvětlený. Mormonská dívka přijde do velkoměsta, tam se jí čistě náhodou ujme parta skejťáků. Čistě náhodou se o ni všichni starají, čistě náhodou její tatík jezdí stále ve stejném autě a čistě náhodou se do ní jeden skejťák zakouká tak moc, že si ji nakonec jen tak bez ničeho a těhotnou vezme? Aha. A nikdo, ale opravdu nikdo se vůbec nepídí po tom, jak teda otěhotněla? Chápu, že se po tom nepídila matka, když sama měla máslo na hlavě. Chápu, že se po tom nepídila dotyčná, když byla přesvědčená, že ji oplodnila kazeta. Ale třeba bratr už se mohl ptát, kdo to asi byl... Její nový manžel se taky asi mohl ptát... A co teprve otec (leda, že by on jedinej věděl, jak se to stalo). ()

Jana548

Zajímavý snímek, líbí se mi tam to spojení retro doby a křesťanského života. Do toho písnička Hanging On The Telephone která mi i po skončení filmu hrála v hlavě. Povedený filmík. ()

Patroxi

Viděl sem už jeden film tomuto dost podobný ... Zakázané ovoce ... tento film na mě působil jinak ... nepříčil se mi tolik možná kvůli sympatické herečce ... každopádně náboženské filmy tohoto typu jsou a budou pro mě jeden velkej ? Nechápu to a nepochopím jak náboženství tak víru v boha ... nebo něco podobné ... a k ději film jedna věc mi stále vrtá hlavou kdo tedy oplodnil Rachel ?? Nevlastní otec nebo bratr ? ()

hajner odpad!

Čo ti j.be to bolo čo? Retardovaný americký Amishský ľud, degenerovaný časom ktorých oplodňujú prehrávače. A k tomu hippies feťáci strach a hrôza. Nekukajte to radšej si pustite Discovery na 5 minút Amishskú mafiu a budete mať predstavu o čom to je. Kktinaaaaaaaaaaaa ()

Fresh Film Fest začíná již ve středu

Fresh Film Fest začíná již ve středu