Elektrické děti

Eric Colvin

Jennifer Lilly

Kostýmy:

Stacey Berman

Milé dospívající dívky, dávejte si pozor co posloucháte, abyste náhodou z toho neotěhotněly! :D Zvláštní snímek, který je tak zvláštní, až se mě nakonec líbil, i když jsem to stejně zas tak nepobral. Natočeno to je dobře, to se popřít nedá, hlavní song je velice poslouchatelný, ukázka dvou odlišných světů, které k sobě najdou prazvláštním způsobem cestu a atmosféra je také líbivá. Julie je zajimavá herečka, která by to mohla dotáhnout hodně daleko a Rory byl opět skvělý. Za to všechno musím dát 4* i když to bylo při mém rozhodování jen tak tak. Asi to byl Ježíšek vol. 2 ... počkat ... mají Mormoni vůbec Ježíška? :D(4.6.2013)

Velmi zajimave tema sonickeho oplodneni. Jako hudebnik totiz take skladam songy, ktere maji schopnost oplodnit mlade zeny, ktere v sobe nasledne nosi embrya samotneho Jezise Krista. Jedna se o tzv. svate oplodnovaky a jsou podstatne vyzivnejsi, nez ten v tomto filmu. Zda se mi totiz minimalne podezrele, ze by mladou Rachel mohla oplodnit coververze "Hanging On The Telephone", kdyz The Nerves original i nasledna 70's verze od Blondie jsou podstatne vetsi hitovky. Dale mam vytku k soundtracku filmu, ktery ac neni spatny, pomerne dost brutalne ripuje Reznorovu "The Girl With The Dragon Tattoo", ve spojeni s biblickymi nahravkami na kazete, ktere se rovnez vyskytuji v obou filmech je pak ta asociace jeste silnejsi. Jinak ale prekvapive povedeny debut mlade reziserky. 7/10(3.2.2013)

• zdenny

Vcelku zajímavě udělaný film z prostředí jakési odloučené komunity, kde pevnou rukou vládne otec - diktátor. Jsou zde naplněny všechny znaky sektářství, kdy z úst otce slyšíme jen jak to se všemi myslí dobře a neustále se pěkně tváří. Jedna dívka se ale svému osudu vzepře, uteče a tím začíná její dobrodružství v záři velkoměsta, přičemž o takovém světě neměla ani ponětí. A to vše díky jedné písni...(20.4.2014)

• Zombiepod

Nenápadných indie filmov podobného druhu veľa nie je. Skvelo vykreslené kontrastovanie dvoch úplne odlišných typov spoločností - extrém náboženskej vidieckej sekty a skazenej mestskej rock'n'rollovej mládeže, niekde uprostred nevinná tehotná teenagerka. Mohlo to byť aj lepšie, pretože film je ohromne prázdny, rutinne podaný, miestami až trochu absurdný. Priemerná depresívna zívačka, ktorá by určite dokázala zo seba vyťažiť viac.(3.11.2013)

Pozoruhodně zvláštní snímek, který ukazuje prolnutí dvou naprosto odlišných světů.. Trošinku mi to připomínalo film "Vesnice", ale ten je daleko lépe natočen. Julia Garner je přímo andělská a Roryho Culkina jsem po dlouhé době ráda viděla jako "dospěláka".. Příběh se mi líbil, ale čekala jsem nějaké "brutální" odhlení na závěr.. Nevím proč, ale nějak mi tam něco nesedělo, proto jsem se rozhodla nakonec pro 3*. Průvodní song je dosti chytlavý :-)(9.10.2013)