Mladý učitel Kang In-ho nastupuje na nové místo do školy pro sluchově postižené děti. Brzy zjišťuje, že tu není něco v pořádku a postupně odhaluje, že děti jsou sexuálně zneužívány učiteli a dokonce i ředitelem školy. Ve spolupráci s aktivistkou za lidská práva Seo Yoo-jin se snaží v následném soudním procesu dosáhnout spravedlivého potrestání viníků. Není to ale vůbec snadné, jelikož korupce je všudypřítomná a policie ani státní zastupitelství nemají zájem, aby pravda vyšla najevo. Film byl natočen podle skutečné události. (lola3121)

Acehow

Nejsilnější filmový zážitek který jsem kdy měl.Jjiný uživatel(J*A*S*M) to už napsal přesněji než bych kdy mohl já ()

patho666

Zas raz jeden hnus, ktorý sa skutočne stal. Presne ten druh filmu čo zanechá hlboký dojem a rozhodne sa k nemu druhý krát vracať netreba. ()

Zaks

Typicky kórejsky rozťahaný príbeh o zneužívaní detí, silne mrazivé. Európanovi sa až nechce veriť, že v civilizovanej krajine, akou Južná Kórea bezpochyby je, môže existovať v roku 2005 takto zvláštny právny systém... Tak ale je to sfilmované podľa skutočnej udalosti. ()

MatoPalkes

To som sa zase kvalitne nasral. Ani neviem či odporučiť, polovicu filmu som od nervov dával rany do poštára. Inak deti hrali neuveriteľne a tiež musím oceniť skutočne mrazivú hudbu. ()

Ivett.Motion

Neskutečně silný příběh podle skutečný události. Tenhle film by měl být v kategorii horor, protože sledovat jej a neodvrátit zrak zděšením, je nadlidský výkon. Je to film k nasrání, který vám utkví v paměti ještě hodně dlouho. ()

Pauele

Nevedel som prilis do coho idem. A po pravde filmy s podobnou tematikou mi niesu prave 2x po chuti. Obzvlast ked sa clovek zamysli nad tym kolko pripadov sa objasni a kolko ostane navzdy ukryte za branami. Filmovo ide o trochu prilis zredukovany pohlad na vec. Internat plny deti a ucitelov a cele sa to toci okolo par osob. Inak nikto nic nevie, nevidel, nepocul? Zvlastne. Snad by prilis postav a kosatosti uskodilo udernosti. V kazdom pripade velmi silny emotivny film. ()