We'll Take Manhattan (TV film)

Drama / Romantický

Velká Británie, 2012, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Film o Davidu Baileym, který v 60. letech změnil módní fotografii. O Baileym jsem před tímhle nikdy neslyšela a tenhle snímek BBC jej i jeho múzu Jean Shripton velmi dobře představí. Film sám o sobě rychle uteče, ale na to, že pojednává o menší foto revoluci, je docela konvečně natočený. Takové to klasické retro z 60. let. Nejzajíměvějším prvkem jsou asi herci. Karen Gillan je skvělá a Jean hraje s nevinností, která se k té postavě hodí. S Aneurinem Barnardem je to trochu těžší. Ten herec mě zaujal už v Ironclad a od té doby sleduju, jak se jeho filmografie na imdb zvětšuje geometrickou řadou. Celkový výkon je fajn, ale jeho dikce se blížila k otravné ufňukanosti... ale taková ta postava zase asi měla být. Love it or hate it. 7/10(17.4.2012)

Komorný televízny film z produkcie BBC, v ktorom už po prvých desiatich minútach uhádnete, kam sa bude dej uberať. Napriek tomu je to "příjemná podívaná", hlavne musím vyzdvihnúť Karen Gillan, ktorá je skvelá (ale v tomto môžem byť trochu neobjektívna, keďže je moja obľúbená herečka). Na druhej strane mi vadil nesympatický hlavný predstaviteľ, z ktorého priam sršala afektovanosť, a okrem neho aj občasné zvláštne pohyby kamery. Inak fajn.(25.3.2013)