The Giant Mechanical Man

• Austrálie Love Is in the Air

Chce to len jednu osobu, pri ktorej sa budete cítiť milovaní, výnimoční a sami sebou bez ohľadu na to, akí čudní si pripadáte. Avšak, rovnako ako aj hlavnej hrdinke Janice (Jenna Fischer), niekedy to trvá možno dlhšie, ako by ste si sami priali... (miriamkah)

Maica

Proč? Asi moc artový film, asi nemám náladu poslouchat řeči o ničem, sledovat lidi hledící z okna do dáli, koukat na slečnu, která se nikdy neusměje. Trávit 94 minut s nesympatickými charaktery, jen aby konec dopadl takto? Pravda, Topher Grace si svou roli vyloženě užíval, aspoň jeden klad. ()

XXXXXXXX

Nevím jak vy, ale důvod, proč se dívám na komedie, je že by měly primárně pobavit. No a to se Obřímu mechanickému muži jaksi nedaří. Vlastně vůbec. Jde o další tuctovou romantickou komedii, s klasickými opěrnými berličkami (muž ztratí přítelkyni, žena najde přítele, oba se spolu vyspí, muž uvidí ženu s jiným, se kterým však žena ve skutečnosti být nechce, protože chce být s mužem) a do tohohle všeho vystupuje postava obřího mechanického muže (radí ženě s životem, a představuje takový ženin ideál). Nejstručněji bych asi tuhle nezávyslovku popsal 2 slovy. Romantická nuda. ()

Mistr_Moon

Sympatická neokoukaná dvojce rozjíždí tento komorní příběh velice pomalu hodina a půl však uběhne, ani si nevšimnete, že je konec. Komická situace zde není ani jedna (nechápu přiřazení ke komediím) přesto však zabaví více než provařenější filmy s podobnou tematikou. Topher Grace v roli ukecaného blbečka totálně ruluje. ()

kikin01

Ze života a prostě chytne za srdce. S úsměvem a slzou v oku jsem se dodíval na krásný film, který mnohé možná neosloví, ale mě rozhodně ano. ()

JAzzeURo

Takový jednoduchý snímek o celkem bezvýznamné události, věnující se ohranému tématu hledání sebe sama. Ale musím ocenit pár originálních příběhových prvků a skutečně roztomilou Jennu. ()

Montmorency

Každý loser si najde toho svého.....(Já osobně bych Timovi podkopla chůdy, sundala tu maškaru a hnala do práce, ale to jenom tak naokraj :-) ()