poster

Katy Perry: Skutečná tvář

 • USA

  Katy Perry: Part of Me

 • Slovensko

  Katy Perry: Kúsok zo mňa

Dokumentární / Hudební

USA, 2012, 90 min

Producenti:

Brian Grazer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gudaulin
  *

  Mnohem spíš než dokument je to dlouhometrážní reklama na podporu nadcházejícího turné 2013 a celkového image. Konec konců, snímek vznikl v její produkci a všechno se podřídilo jejímu PR a natočilo tak, aby výsledný produkt přesně zasáhl cílové publikum. Název je vlastně pravdivý. V několika momentech máte možnost zahlédnout tvář Katy Perry bez silného nánosu make-upu, ale že by vám dovolila nahlédnout pod naaranžovanou nablýskanou slupku, že byste mohli poznat její skutečný charakter, to ani náhodou. Kate se opakovaně přiznala k obdivu k Madonně a je vidět, že se snaží napodobovat její způsob prezentace v popkultuře. Kate dnes fušuje stále víc do herecké branže a tomhle snímku je víc než dobře vidět. Nejde o špatnou zpěvačku, ale to cílení na puberťačky a nedospělé ženy všech věkových kategorií posouvá její projev a aranžmá písniček někam na hranice grotesky a naplňuje všechny negativní stereotypy o produkci pro adolescentní publikum. Barbínovský styl, růžové paruky a sladké úsměvy vysílané na všechny strany. Všudypřítomný povinný optimismus, nadšení a banality typu Katy je úžasná, turné je fantastické. Novácký dabing navíc podtrhuje ten umělohmotný rozměr snímku. Vlastně nevím, jak to hodnotit. Svým způsobem jsem se i bavil, i když kouzlem nechtěného a s vědomím, že informační hodnota tohoto kvazidokumentu je mizivá. Takovou skladbu Hot N Cold mám v oficiálním videoklipu docela rád, ale při pohledu na Kate, jak střídá princeznovské oblečky a snaživě se natřásá, mi bylo, jako by mi někdo vrážel ostře nabroušený kůl do rozkroku.(9.9.2015)

 • hansel97
  ***

  Tak tohle mě opravdu překvapilo. Zatím jsem neriskoval pouštěním si filmového životopisu Justina Biebera nebo One Direction, ale Katy mám rád a tenhle film mě v mém názoru na ni jen utvrdil. Je neuvěřitelně sympatická a hlavně je člověk. Myslím, že natočit takový dokument s Lady Gaga, by prostě nešlo, protože i když ji mám rád, tak ona vlastně hraje roli, není jako obyčejný člověk, ale Katy je normální holka, který se splnily její sny a která řeší problémy jako každý z nás, což je tu skvěle ukázané. Naprosto mě dostal moment, kdy byla rozdrcená z rozvodu s Russelem a brečela před koncertem v Sao Paolu, brečela ještě i těsně před tím, než vyjela na pódium a během posledních sekund nahodila úsměv a hrála, že je vše v pohodě. Chápu, že nemůže brečet na pódiu, ale tenhle moment se mi líbil. Byl o tom jak moc reálný obraz se nám dostává. A NEPŘEKVAPIVĚ ČESKÁ DISTRIBUCE ZASE DOJEBALA NÁZEV, PROČ SE NEDRŽÍ JAKO SLOVÁCI PŮVODNÍHO NÁZVU? KOUSEK MNE ZNÍ MNOHEM LÉPE!(3.6.2015)

 • Rex Mundi
  ****

  Ja teda nie som do KP nijako zbláznená a dokonca nezvyknem pozerať ani hudobné dokumenty. Možno preto ma tento tak chytil (trochu zmeny). Zapla som ho zo zvedavosti na HBO... a zostala pri ňom sedieť a pozerať. Zaujalo ma nielen zákulisie, biografické údaje (je mi jasné, že nie všetko je úplná realita a pravda;-), ale aj tá úžasná farebnosť jej vystúpení, kreatívne kostýmy, vybuchujúca energia z tej baby, imidž. Hudbu v TV nesledujem, klipy nepoznám a vlastne som pomerne "out", preto ma aj trochu prekvapilo, že ma to baví. Myslím, že je to dobre spravený dokument aj po stránke remeselnej.(8.7.2013)

 • predators
  ****

  Už jenom ocenění, která získala, hovoří za své. Ta holka se prostě uměla a umí přijít s něčím zajímavým a neoposlouchatelným (pokud to teda neslýcháte den co den 2x do hodiny na některém z našich "vtipných" rádií). Mně se její písničky líbí a nahlédnout do trochu mála z Katyného soukromí nebylo naškodu. 75%(13.10.2012)

 • bloodline
  ****

  Plnohodnotný výživový doplnok pre široké spektrum fanúšikov tejto roztomilej a sympatickej osôbky rýchlokvaseného pop biznisu. Dokumentárny trhák (či videokolekciu) rozhodne nečakajte, ale skôr povinnú jazdu o minulej a prítomnej Katy Perry. Celých 90 minút pôsobí nenútene, ľahko, priateľsky a bez zbytočného, prehnane emotívneho mučenia. Nech už s kariérou Katy pôjde kopec hore alebo dole, naoko fanúšik prekonvertoval na regular fan a teším sa s pribúdajúcim pretáčaním Chronových hodín na ďalšie audio-vizuálne zárezy Katheryn Elizabeth Hudson.(15.1.2013)

 • - Píseň „Wide Awake“, jejíž oficiální videoklip měl světovou premiéru 19. června 2012, byla napsána přímo pro tento dokumentární film. (R´Hell)

 • - Film symbolizuje pomyslnou tečku za albem Teenage Dream, které Katy Perry vydala v srpnu roku 2010. (R´Hell)

 • - Snímek dostal rating PG, a to kvůli interpretováním písní s erotickým podtextem, jako jsou „I Kissed a Girl“a „Peacock“. Problematické dále bylo použití slova "shit", které ve filmu 2x zaznělo, záběry na popíjejí piva v scény, v nichž jsou vidět někteří členové štábu kouřit. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace