poster

Katy Perry: Skutečná tvář

 • USA

  Katy Perry: Part of Me

 • Slovensko

  Katy Perry: Kúsok zo mňa

Dokumentární / Hudební

USA, 2012, 90 min

Producenti:

Brian Grazer
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MkSallam
  ***

  OK film. Čekal jsem teda mnohem víc dokumentu, ale dejme tomu. Její cestu do aktuální verze to ukáže během 20 minut, zbytek už je dokumentárně jen halda zbytečných mluvících hlav skoro o ničem. Záběry z koncerty jsou velmi profi, takže fanoušci si přijdou na své, pohled do zákulisí taky ujde. Pro nefanouška ale není moc, co byste v tom filmu našli. Prostě jen její tour a hromada proma kolem. Má to ale svý zábavný části (fanoušci, "cameo" Lady Gaga), takže to neurazí, ale ani nenadchne.(24.9.2012)

 • Mikeel
  ****

  Z hlediska dokumentu to není nijak zvláštní, vlastně to má snad už typické prvky, které má každý dokument o nějaké hvězde. Růst slávy, vztah, rozpad vztahu, dopad rozpadu vztahu na vystoupení... Ale, vzhledem k tomu, že Katy Perry je mi vážně sympatická, například narozdíl od krajně nesympatické a dle mého názoru už i dost neupřímné Lady Gaga, jejíž hudbu mám sice rád, ale od Katy se liší právě tím, že Katy snad nemůže být někomu nesympatická. Je střelená, kreativní a nedovádí to do takových zbytečných a nechutných extrémů jako Gaga. A proto jsem jí po celou dobu dokumentu fandil a fandím jí pořád. Protože v mnoha lidech rozsvítila jejich ohňostroje a dodala jim inspiraci a úsměv na tváři. A ano, já věřím v tvou šílenost, protože to je důvod, proč jsi tak speciální! A ano, Katy umí zpívat naživo!(2.9.2012)

 • Michi88
  ****

  3,5* Zajímavý dokument o Katy Perry, kde popisuje svůj život, cestu ke slávě a turné v roce 2011. Nikdy jsem se urputně nezajímal o její život, takže jsem vlastně poprvé viděl, jak její cesta ke slávě nebyla vůbec lehká. Už si nemyslím, že složila hit I Kissed a Girl a přes noc se stala megahvězdou. Netušil jsem, jak těžké to pro ní někdy bylo na turné a ani jak prožívala rozvod s Russellem. Velké plus je i to, že průběžně hrají její známe i méně známe songy, právě jako záznam z turné. Mohlo to být trochu lepší, ale rozhodně mě to zaujalo.(6.9.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $25,326,071Tržby Celosvetovo $32,647,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,201,592 //počet predaných kusov 70,723Tržby za predaj DVD v USA $3,122,751 //počet predaných kusov 216,232║ Pesničky dosť dobré, škoda že samotná kamera a režisér nepredali dostatočne atmosféru s koncertov. /60%/(26.11.2012)

 • sir-dave
  ****

  Nevím jak moc byla "skutečná tvář" věrohodná a ne hraná ale byl to zajímavý pohled do zákulisí života Katy Perry. Spousta záběrů z jejího turné po světě, které by se jinak člověk nedozvěděl. Podrobné nahlédnutí a úsilí jež vynaložila, co obětovala, rozebrán její vztah s Russellem Brandem jaký v té době byl, včetně jeho rozpadu. Písničky má chytlavé, poslechové, pro fanoušky povedený dokument.(5.1.2014)

 • - Film symbolizuje pomyslnou tečku za albem Teenage Dream, které Katy Perry vydala v srpnu roku 2010. (R´Hell)

 • - Snímek dostal rating PG, a to kvůli interpretováním písní s erotickým podtextem, jako jsou „I Kissed a Girl“a „Peacock“. Problematické dále bylo použití slova "shit", které ve filmu 2x zaznělo, záběry na popíjejí piva v scény, v nichž jsou vidět někteří členové štábu kouřit. (R´Hell)

 • - Píseň „Wide Awake“, jejíž oficiální videoklip měl světovou premiéru 19. června 2012, byla napsána přímo pro tento dokumentární film. (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace