Kšeft na jeden den

Scénografie:

Matt Gant

Kostýmy:

Alison McLaughlin

Tak jsem celou dobu přemýšlela, jestli se mám smát a nebo to brát vážně. To druhé jsem vyloučila, to není možné. Nicméně jsem se celou dobu bavila právě tou rozporuplností a dívala jsem se na kluky s nadhledem diváka, který se přesto báječně bavil. Bylo to všechno postavené na hlavu, napsané někde za jízdy ve vlaku a troufám si napsat, že bych to možná taky zvládla a nebo to bylo tak geniální? :-) Tudíž jsem se dívala z části na drama, z části na komedii, z části na horor, z části na thriller a celé to bylo semleté bajlajfik. Já se celkem bavila a čekala na každou další nemožnou scénu docela s nadšením naivního diváka a nebo také ne, jen jsem se zkrátka bavila a jak píše hellstruck, jako ulítlá jednohubka to bylo celkem fajn. A navíc já mám Tima ráda, takže mu tu jednu hvězdičku přihodím...(5.11.2016)

• Lacike

Slusny napad ale debilne prevedenie. Proste ten typ filmu ktory by sa skoncil po par minutach keby sa jedna postava zachovala logicky hned na zaciatku, namiesto toho je film neskutocne natahovany ad absurdum. Ani nejaku atmosferu alebo poetiku, ktora by to cele ospravedlnila to nema. Nestastnik Tim Roth tu stvarnil toho najneschopnejsieho zabijaka akeho som videl. 4/10.(20.2.2013)

• civrss

Tohle jsem tak asi úplně nepochopil. Překvapuje mě totiž, co vás všechny ostatní tolik zaujalo. Kdyby hlavní roli nehrát frajer jako je Tim Roth, bylo to pro mě téměř nekoukatelné. Na to, že se jedná o britský film, který by měl chrlit buď kvalitní a suchý humor, nebo mrazící atmosféru rozhovorů, The Liability nemá ani jedno. Ani celý smysl filmu mi tak úplně nedává smysl, takže prostě nic o ničem.(26.1.2014)

Když máte dobrej casting, nějaká ta díra ve scénáři se snadno ztratí. A to je přesně případ Liability. Sice jsem občas zatápal, ale herci mi na to dali zapomenout. Zejména dvojka Roth-O´Connell mě bavil svým vzájemným doplňováním. Talulah Riley tomu dodala ten potřebnej ženskej šmrnc a závěrečnej výstup Petera Mullana stál taky za to. Suma sumárum solidní, lehce komediální thriller, kterej zachovává zvyklosti a atmosféru, kvůli kterejm mám britský gangsterky tak rak rád. 70%(18.11.2013)

• Kingjiri

Vzhledem k tomu, že se všechno údajně odehrává v průběhu 24 hodin, očekával bych mnohem větší dějovej spád. Příliš se kecalo a příběh mi přišel občas ujetej, nezajímavej, ale i lehce artově laděnej (tzn. nudnej). Fakt mě ale dle očekávání pobavil Jack O´Connell v hlavní roli, to je správnej magor :) A hlavně kvůli němu jsem si vlastně Liability pustil.(4.1.2014)

• - V 19. minutě, kdy si Roy (Tim Roth) zapaluje doutník, je při vyndání z kufříku zřetelně vidět, že je zarovnáný a čistý, ale při dalším záběru zapalování je doutník již ohořelý. (Twyer)