Vo štvorici po Slovensku

(pořad)
  • Slovensko Vo štvorici po Slovensku vlakom

Zábavný cestopis známych hercov z relácie Partička, ktorí objavujú krásy a tajomstvá Slovenska. (TV Markíza)

Martin741

Vazeni normalizacni sudruhovia, klobaskovi inzinieri, moralne autority, uspesni - i menej uspesni - absolventi VUML, lokalne nazorove autority, spolupracu s STb aktivne popierajuci agenti, nasrane feministky, militantni katolici, mentalni invalidi, odpadisti, jednohviezdickovi uzivatelia, samozvani psychologovia a zakomplexovane a zamindrakovane nuly. Po dlhom case sa konecne objavila relacia, ktora kupodivu ma co ponuknut. Tak napriklad krasu hor, kotlin, nizin a sidel SR, dobre dialogy a v neposlednom rade aj kus zabavy. Samozrejme, tento humor casto nie je z hlav ucinkujucich, ale z kadejakych filmov, a dokonca je miestami sileny a obcas nudi. Nic to vsak nevadi, dialogy sa nemusia brat smrtelne vazne, mozu byt dokonca aj odlahcene. Ucinkujuci mi extra nevadia, ale zase nie som ziadny ich megafanda. Takze slusnych 77 % ()

fabecc1222

5*je hlavně za první sérii, která je na 10*, je geniální, a považuji jí v rámci TV zábavy za jednu z nejlepších věcí, které jsem viděl, jelikož jsem se smíchy válel skoro po celou její dobu. Čtveřice chalanů Jakab + Kemka + Latinák + Miezga tady ve své sehranosti dokázala předvést to nejlepší v rámci svého humoru, který praktikují na slovenských obrazovkách již mnoho let. __________________________________________________________________________________________________ Škoda jen, že v dalších sériích se už Dangl klasicky utrhl ze řetězu, a začal do formátu cpát různé další věci jako trpaslíky, po zrušení Partičky také hry z ní, které sem vůbec nepasovali, a taky humorné situace už působili oproti první sérii dost uměle. ()

Polcas

Na tento cestopis som sa veľmi tešil,kedže túto štvoricu hercov mám celkom rád a takisto mám rád aj prírodu.Tešil som sa že sa dozviem niečo viac o slovenských pamiatkach.Ono to vyzeralo celkom nádejne,no ku koncu mi hrozne vadili tie na silu hrané a niekedy až trápne scénky.Rozhodne sa to dalo urobiť omnoho krajšie(viac prírody,viac pamiatok a menej sileného humoru). Edit: Za druhú sériu by si chalaňi (na čele s Danglom) zaslúžili po papuli. Trápne,nevtipné divadlo... ()

redwik

Hlavne prvé 3 alebo 4 diely boli naozaj skvelé. Kto má rád Partičku tak si isto príde na svoje. Ba čo viac, môže sa dozvedieť o rôznych krásach Slovenska, o ktorých by inak nemal ani páru. Ja osobne som si vyhliadol pár miest, na ktoré by som sa určite chcel vo voľnom čase vydať. Skvelá zábava, viacero zaujímavostí, miestami však málo alebo naopak až príliš veľa humoru. ()

stolista

Česká Partička mě prozatím míjí (nevím,jestli je to dobře, nebo to stojí za zkouknutí..), ale tohle je docela fajn cestopis po Slovensku. Jasný, je to dělaný televizí, takže to má ten nádech "reality show".. ale dá se to. Taková příjemná 40minutová oddychovka a člověk se něco přiučí o bratrech sousedech. ()

• K najčastejšie objednávaným jedlám hercov a filmového štábu patril vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou. Producent Dano Dangl zvládol na jedno posedenie dokonca trojitú porciu. (rogger)
  • Filmové štáby, ktoré sprevádzali hercov v televíznej zábavno-cestovateľskej šou Vo štvorici po Slovensku, precestovali spolu 11 tisíc kilometrov. (rogger)
  • Seriál vyšiel na 420,000 eur bez DPH. (Danny88)