Lost Canary (S07E18) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2019, 42 min

Hrají:

Stephen Amell

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Caszidy
  ***

  Epizodní návrat Sary Lance je fajn pomrknutí po dobách, kdy seriál ještě nebyl nesourodou směsí nastavované kaše a příběhově logických lapsů. Sice je tahle epizoda čistě "výplňová", nicméně vyloženě neškodí a dá se přežít, což je samozřejmě i tak zoufale málo, co se kvality týče. Trochu jsem čekal, že Laurel v2.0 autoři využijí k nějaké hrdinské smrti v závěru této řady (když už se jim to nepovedlo při první smrti této postavy - vlastně jsem nikdy pořádně nepochopil, proč Katie Cassidy odcházela, jen aby se v zápětí zase vrátila), ale to po této epizodě očividně padá.(17.4.2019)

 • micle21
  ****

  White Canary potěšila..žádné terno to nebylo, ale úplná nuda taky ne..(30.4.2019)

 • LachtanShows
  ****

  Pro postavu Sarah Lance už prostě není místo, nemůžu si pomoct. A druhá Laurel mě také nikdy nebavila, měli prostě jednu z Oliverových múz po epizodě Eleven Fifty Nine opravdu nechat na věčném odpočinku. Ti dvojníci z různých zemí fungují skvěle ve Flashovi, v ostatních spinoffech bohužel ne. Kdyby ale v tomhle díle nebyla cítit všudypřítomná reklama na feminismus, tak bych si jej jako většinu 7. řady poměrně užil.(15.5.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace