Lost Canary (S07E18) (epizoda)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Drama

USA, 2019, 42 min

Stephen Amell

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Epizodní návrat Sary Lance je fajn pomrknutí po dobách, kdy seriál ještě nebyl nesourodou směsí nastavované kaše a příběhově logických lapsů. Sice je tahle epizoda čistě "výplňová", nicméně vyloženě neškodí a dá se přežít, což je samozřejmě i tak zoufale málo, co se kvality týče. Trochu jsem čekal, že Laurel v2.0 autoři využijí k nějaké hrdinské smrti v závěru této řady (když už se jim to nepovedlo při první smrti této postavy - vlastně jsem nikdy pořádně nepochopil, proč Katie Cassidy odcházela, jen aby se v zápětí zase vrátila), ale to po této epizodě očividně padá.(17.4.2019)

White Canary potěšila..žádné terno to nebylo, ale úplná nuda taky ne..(30.4.2019)

Pro postavu Sarah Lance už prostě není místo, nemůžu si pomoct. A druhá Laurel mě také nikdy nebavila, měli prostě jednu z Oliverových múz po epizodě Eleven Fifty Nine opravdu nechat na věčném odpočinku. Ti dvojníci z různých zemí fungují skvěle ve Flashovi, v ostatních spinoffech bohužel ne. Kdyby ale v tomhle díle nebyla cítit všudypřítomná reklama na feminismus, tak bych si jej jako většinu 7. řady poměrně užil.(15.5.2019)