Už celé generácie detí v mestečku Summerset počúvajú pred spaním príbeh o zlej čarodejnici zvanej Wicked, ktorá žila v neďalekom lese a živila sa deťmi, čo jej zabezpečovala večnú mladosť. Pre dnešnú generáciu mladých ľudí je to už len folklór. Blíži sa Halloween a osemnásťročný Zach sa spolu so svojimi priateľmi rozhodol vydať do lesa a vypátrať dom, v ktorom vraj tá čarodejnica bývala. Čoskoro sa všetci presvedčia o tom, že na každej legende je minimálne zrnko pravdy. Bosorka sa totiž vrátila a detičky má stále zo všetkého najradšej... (beso74)

Mr.nachos

No, není to úplně zavrženíhodný film, jsou samozřejmě horší a blbější filmy, ale kdybych to neviděla, vůbec nic by se nestalo, protože na tenhle horor zapomenu hodně rychle aniž bych se o to musela snažit. Bylo tam pár pasáží, u kterých jsem se spíš bavila než bála. SPOILER!! Např. když omladina zachrání dítě, které čarodějnice unesla, udělá si tedy ona čarodějnice polévku z někoho jiného, bohužel si vybrala špatného puberťáka a poté, co ho prožene mlýnkem na maso (patrně aby se nemusel vařit tak dlouho) zjišťuje, že ona léčivá polévka nemá až takový blahodárný účinek. Nu což, máme přece ve sklepě zásobu omladiny, nuž zkusíme děvče a hle, vývar z krásné mladé pubertální hrdinky už je o něco lepší. A ke konci filmu, kdy na ní naši neohrožení hrdinové poté, co jejich ochranný systém ve formě kapky krve ve flašce zklame (no nečekaně) a vytáhnou zapalovač je z ní hotová kočka, dokonce s obarvenými vlasy. No je to slabota, nenažene to strach, ale místy to celkem dobře pobaví. Ale pořád mi vrtá hlavou jedna věc. Když utíkají ze sklepa a snaží se vyrazit bílé jednokřídlé dveře, což se jim podaří a na druhé straně vypadnou z hnědých dvoukřídlých. Co to jako je? To si vážně nikdo nevšiml, že tam něco nesedí? ()

intro

Dlouho jsem se tomuhle filmu vyhejbal, místní hodnocení mě odrazovalo. No nakonec jsem to risknul a vůbec nelituji. The Wicked je celkem vydařený horor a i trošku delší stopáž mi vůbec nevadila a 100 minut uteklo parádně. Na nudný večer doporučuji. Dávám 60% ()

george16

No, scénarista si u tohodle kousku moc hlavu nelámal, nedávam to smysl, toť velká velká chyba, která není kompenzována tím, co by hororrový fanoušek chtěl.... Otázka je jestli tohle vlastně horror vůbec je... Ale na druhou stranou, tohle na jednou zkouknutí jde, tak zlý to není ()

elanista1

Prva polovica este ma istu atmosferu a sarm, tajomny dom v strede lesa a legenda o carodejnici, potom uz nastupuju len klasicke zanrove obohrate klise a ziadne prekvapenie, len zanrova rutina. Ale dockate sa aj nejakeho toho mlynceka na maso. Triky su ako z lacneho televizneho projektu, ale to zdaleka nie je to co hadze film do priemernej kopy. A Julia /Jess Adams/ je kočka. ()

Uragan

Průměrný až podprůměrný... děj nijak zvlášť na mě nezapůsobil (čarodějnice, když ji rozbijete okénko v jejím domčeku, tak z vás udělá rituál... ok, ale proč pak dělala rituál z každého na koho narazila?? no nevím no asi fakt chtěla spravit vizáž) a herecké výkony celkem bizarní... jediné co se mě líbilo v průběhu celého filmu, tak jen to, že jsem dostal chuť na jablíčko :-D 30% ()

jkpj22

Je tam pár chyb a blbostí....a čekal jsem, že se u toho budu bát, což se ovšem nestalo...atmosféra a napětí je minimální... ke konci to už bylo otravné a nebavilo mě to. Aspoň ta čarodějnice vypadá dobře. Lepší jedna hvězda. ()

martan271

Námět dobrý,zpracování děsný asi jako čarodejnice která asi jediná byla k něčemu.Jo a nevěděla jsem že do mletýho se dává jablko,asi recept na dlohověkost. jo a ta holka měla pěkný boty,až nahoru zavázaný. ()

prostoreka

Ako hovoril Pišta Lakatoš: ten utekal, tá nevedela, ten bol odvážny, tá ho boškávala, tá sa zjavila, ten bol niečím polepený, hentá urobila ,,puf" a zmizla, potom sa znovu objavila, čarodejnica čarovala o 100 6, ale keď hľadala slečnu s malou dievčinou, nenašla ju, pretože sa skryli, tá ho očarovala, ten opadol, tá plakala, ten ručal jak tur, tá vypliešťala oči, čarodejnica nevyzerala dobre, miš maš a ja som len kukala jak teľa na nové vráta a nestíhala. ()

DeLonge

To zas byla jednou pořádná sračka. Asi jako když zbaštíte kýbl mexických fazolí a zalejete to barelem mlíka, které prošlo už za napoleonských válek. Fujky, fujky. Parta splašených hormonů s hereckým talentem slepého střeva, úchylná ježimrdka, která je otravná jako beďar uprostřed čela a v neposlední řadě nesmí chybět její sado-maso příbytek. No věru nevím, co tím chtěl Winther říct, ale pevně doufám, že nic. Páč to se mu povedlo na 100%. Film byl tak napínavý, že jsem si okousal nehty až k zápěstí. Hrůzou jsem si rozpálenými kombinačkami vytrhal veškeré obočí (ne, opravdu nevím, proč jsem je rozpaloval). A v závěru jsem se už jen bezmocně klepal s takovou intenzitou, že jsem způsobil menší zemětřesení v okruhu 10 km. Navíc mám podezření, že jsem začal být alergický na zrzky. Vždy když kolem mne nějaká projde, tak nateču, zčervenám a rozprchnu se. Takže film doporučuji všem těm, kteří v sobotu večer nemají nic lepšího na práci než vybírat žumpu. Ti budou jistě spokojeni. Ostatní se však pravděpodobně rozprchnou. ()

Googooplexer

Toto nie je déčkový, céčkový a už vôbec nie béčkový film (a horor už vôbec vôbec nie). Mimozemská abeceda nemá toľko písmen na vyjadrenie kategórie tohoto strašidelne blbého niečoho. Ku koncu som mal dokonca dojem, či to náhodou nie je nejaká nevydarená vec z trezoru Marlona Wayansa, ktorá sa dostala do obehu čírym omylom. Začalo to ešte celkom dobre (v porovnaní s tým, akým smerom sa to nakoniec vydalo), za to tá jedna hviezda. No ale čo sa dialo v pomyselnej kinosále potom, keď sa začala objavovať tá zeschnutá čarodejnica... Neverím, že niekto verí, že to je horor, a že existuje niekto, kto sa nesmial. Ći už na tom ako stále utekali z domu do domu z domu z domu do domu z domu (až mi to pripomenulo Mojsejov hit - Aj ja chcem byť v dome) alebo na začarovaných čarovných čarodejnosieťových .. niečom, v čom boli obete začarokuklené :)))))))))))) Trohu to pripomínalo to niečo do čoho balili obete alieni, ale toto tu malo asi viac % nylonu a menej elastanu. Mlynček radšej už ani nekomentujem. Keby som si to pozrel ešte raz či dvakrát, nikdy v živote by som sa už ničoho nebál a môj život by bol jedna nikdynekončiaca sranda. ()

Iveta47

Začiatok dobrý a potom prázdno.Už som si myslela,že ďalší horor,ktorý si odtrpím,ale príchodom mladých ľudí k domu v lese začal konečne zaujímavý dej.Jasne,že tam bolo pár smiešných scén ako jablčko v ústach zadržiavaných ľudí a omotané akousi pavučinkou :-),alebo nejaká čudná sieť, kvôli ktorej sa nevedeli pohnúť a boli ňou prikovaní k stene.Ale tá maska čarodejnice bola celkom dobrá aj tie triky okolo jej postavy a s tým spojené miznutie boli v poriadku.A keď si začala mlieť ľudí do nápoja mladosti od nožičiek,tak si vravím,že konečne niekto vymyslel niečo nové a nieje to tak otrepané,ako zvyčajne v poslednej dobe býva zvykom.Mne sa to páčilo až na ten hluchý začiatok.3* ()

ciapok odpad!

komentar od Verbal ma sem priviedol, pobavil ma velmi; to vsak uz sa neda povedat o filme samotnom ... je to excelentny, prvotriedny odpad a hnoj; momentalne suverenne najhorsi film, ktory som na moju hanbu pozeral cca hodinu (kvoli scenam, spomenutym v zabavnom komentari); a asi aj kvoli celkom vydarenej ciernovlaske ()

ljackierozpa

The Wicked - Výborný od začátku až do konce,místama jsem ani nedýchala jak jsem byla napnutá.Vhodnocení jsem dala 5 hvězdiček,protože jsem si celý film opravdu užila.Jsem znalkyně hororů a dokážu ohodnotit výborně natočený horor.Všem doporučuju. ()