The Night Comes for Us

Timo Tjahjanto

Timo Tjahjanto

Gunnar Nimpuno

Wicky V. Olindo

Nebyť podaktorých, absolútne za vlasy pritiahnutých akčných scén, ktoré doslova postrádaju veškerú logiku, mohol sa tento “bitkársky” snímok, minimálne vyrovnať tomu najlepšiemu, aký Indonézia doposiaľ natočila (Serbuan Maut). Toto je masaker od úvodu až do samého konca, kedy jedna krvavá “fight” scéna, strieda tú druhú, a takto stále dookola, až kým nespadne opona.(23.10.2018)

Tak přeci jsem se po letech čekání dočkal Raid 3. Ultra brutální - jednoznačně jeden z nejbrutálnějších akčních filmů v historii. S perfektní kamerou a Uwaisovou precizní choreografií soubojů. Příběh... Lepší předstírat že to žádný příběh nemá. Ve výsledku je to víc Gore vyvražďovačka s brutalitou na úrovni raných klenotů Petera Jacksona. : 85%(12.11.2018)

Loňský Headshot se mi sice líbil více, ale opět tu máme parádní krvavou řežbu z Indonésie. Choreografie soubojů je skvělá a film člověka nechá vydechnout opravdu jen na chvíli. Mezi highlighty snímku patří souboj Julie Estelle proti dvoum lesbičkám a samozřejmě finálový fight. Pokud od filmu čekáte nějaký originální příběh, tak rovnou ruce pryč. Příběh tu sice nějaký je, ale slouží spíš jen jako kulisa.(7.11.2018)

Netflixu za toto neskonalá vďaka a uznanlivé pobúchanie po ramene. Čistokrvná rezba v duchu starej doby ázijských mlátičiek s minimom strihu a maximom kontaktnosti, aké teraz aby si pohľadal. Toto by mi v zásade k spokojnosti stačilo, ale tu ešte treba skonštatovať, že príbeh a psychológia sú síce v tieni technických stránok, ale riadne podškrtávajú kvalitu tohto mástrštyku.(9.12.2018)

Zátah v Indonésii očividně znamenal obrovský přelom. Tenhle snímek se co do krvavosti a masakru své předloze v pohodě vyrovná, samozřejmě musíme odpustit veškerá žánrová klišé, nicméně příběhově to taková sláva nebyla. Na druhou stranu, co čekat od filmu, který je primárně uzpůsobený jako dvouhodinová řežba, že ano? 85%(8.11.2018)