Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Isabelle (Valérie Lemercier), vedoucí personálního oddělení společnosti Costa Cruises, udělala zásadní chybu – zapletla se se svým šéfem (Lionnel Astier). Jenže ještě než je zahájena inaugurační plavba vlajkové lodi, její drahý nařízený se s ní rozloučí a ona tak ztratí nejen milence, ale I práci. Některé ženy používají k pomstě jed, jiné střelné zbraně anebo starý dobrý skandál. Isabelle se rozhodne pro Rémyho (Frank Dubosc), okázalého smolaře, který už pokazil na pevnině všechno, co se dalo, a tak se rád chytí příležitosti vyzkoušet život na moři. Rémy coby nový palubní bavič, je pro předsedu a ředitele plavby (Gérard Darmon) zpočátku noční můrou. Postupně si ale Rémy najde v plovoucím paláci své místo a s ním i lásku a úspěch. Změní osud nejen sobě, ale i všem těm, kteří jsou s ním na palubě... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

markotter 

všechny recenze uživatele

Taková milá oddychovka s několika vtipnými hláškami a scénkami, kterých nebylo zase až tak moc, aby mi film zůstal ležet v hlavě víc jak den. Trochu mi to připomínalo nedávno shlédnutý Low Cost (myslel jsem si, že je to stejný režisér kvůli podobnému typu humoru), ale ten byl vtipnější a přímočařejší. ()

Rex Mundi 

všechny recenze uživatele

Uf, sklamanie. Nečakala som zázrak, ale mám rada francúzske komédie a mám rada Valérie Lemercier. Preto som Vitajte na palube chcela vidieť. Záver to trochu vylepšil, ale tá hodina predtým bola nezáživná a riedka komédia s titulným hrdinom (Dubosc), ktorý sa správa ako úplný dement. V porovnaní s týmto filmom sa mi zdal o dosť lepší Palais Royale, pritom ten má nezaslúžených 27% :-/ ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Spočiatku sa to javilo ako schopná francúzska komédia v hlavnej úlohe s excentrickým zabávačom Rémym. Avšak nadšenie netrvalo dlho a už niekde pred polovicou sa film zmenil na obyčajnú klišé romantiku s predvídateľným vývojom v štýl seriálu Loď lásky. Čo bola celkom škoda, lebo na prvý pohľad to naozaj vyzeralo celkom sľubne. Samozrejme, že aj neskôr sa tam vyskytlo zopár zábavných scénok, no v konečnom dôsledku to nebolo nič oslnivé. Film ako celok pôsobil viacmenej podpriemerne. To najlepšie čo na ňom bolo, bohužiaľ po chvíli upadlo. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama