Vítejte na palubě

Vitajte na palube

Komedie

Francie, 2011, 90 min

• Rex Mundi

Uf, sklamanie. Nečakala som zázrak, ale mám rada francúzske komédie a mám rada Valérie Lemercier. Preto som Vitajte na palube chcela vidieť. Záver to trochu vylepšil, ale tá hodina predtým bola nezáživná a riedka komédia s titulným hrdinom (Dubosc), ktorý sa správa ako úplný dement. V porovnaní s týmto filmom sa mi zdal o dosť lepší Palais Royale, pritom ten má nezaslúžených 27% :-/(30.3.2015)

• Aljak

Spočiatku sa to javilo ako schopná francúzska komédia v hlavnej úlohe s excentrickým zabávačom Rémym. Avšak nadšenie netrvalo dlho a už niekde pred polovicou sa film zmenil na obyčajnú klišé romantiku s predvídateľným vývojom v štýl seriálu Loď lásky. Čo bola celkom škoda, lebo na prvý pohľad to naozaj vyzeralo celkom sľubne. Samozrejme, že aj neskôr sa tam vyskytlo zopár zábavných scénok, no v konečnom dôsledku to nebolo nič oslnivé. Film ako celok pôsobil viacmenej podpriemerne. To najlepšie čo na ňom bolo, bohužiaľ po chvíli upadlo.(5.5.2014)

• Enšpígl

Zábavnější jsou už jen knihy od Václava Klause.(13.3.2013)

Taková milá oddychovka s několika vtipnými hláškami a scénkami, kterých nebylo zase až tak moc, aby mi film zůstal ležet v hlavě víc jak den. Trochu mi to připomínalo nedávno shlédnutý Low Cost (myslel jsem si, že je to stejný režisér kvůli podobnému typu humoru), ale ten byl vtipnější a přímočařejší.(11.1.2013)