Dva kamarádi David (Rhys Wakefield) a Teddy (Logan Miller) se dostanou na nejlepší párty roku. Přinesou si na ni s sebou jak své frustrace, tak velká očekávání, a ze začátku jde vše podle plánu. Po tři čtvrtě hodině se ale díky zásahu shůry vše změní a účastníci párty najednou mají kolem sebe „plus jednoho" - sebe sama. David s Teddym se tak ocitnou ve víru chaosu, který má otestovat nejenom jejich přátelství, ale i schopnost přežít. (Ownerko)

DJMaroko

Opět jeden z tzv. zvláštních filmů ...téma není špatné jen to zfilmování mohlo být lepší a horor to určitě není ! Já jsem se místy trochu nudil. ()

Marlo

Být tenhle film dílem nějakého debutanta směle bych před ním smeknul za solidně odvedenou prácei za toto prvoplánově nízkorozpočtové scifi (na minimum digitálních triků skvělá práce ve střižně to se musí nechat). Tento snímek mi utekl velice rychle díky nápadu kterýho pohání a na neznámé herce nadprůměrných hereckých výkonů. Jen by to chtělo krapet poladit scénář...no dobře možná trochu více a co mě nejvíce štvalo a proto takové hodnocení že se nic vlastně nevysvětlí a je na divákovi aby si sám domyslel co se vlastně dělo... u nějakého dramatu bych to bral ale u sci-fi... to my moc hlava nebere, ale budiž pořád sem se bavil a to se počítá... ()

Richie4422

Zábavný horror/ sci-fi flick o tom, aké je to zažiť samého seba vo viacerých "časových dimenziách." Všetko sa to odohráva na obrovskej mega párty, kde pomaly začne dochádzať miesto. Vy by ste si dôverovali, keby je vás +1? Skvelý gem. ()

hujerita

Doslova ma nasrali tým koncom. Prečo??? No ale celkovo som to hltal od začiatku a čakal som ako sa to vyvinie. Fakt ma nasral ten koniec, ale z tým nič neurobím. Ani my nevadil začiatok v štýle MTV detí, režisér vedel ako má pokračovať a všetko bolo fajn a super až na ten koniec a ten ma teda serie neskutočne. ()

awerto

Tema zaujimave, ale... koniec dobry vsetko dobre? No, tak zbytocny kyc. Predstava, ze stretnem este dalsieho awerta, tak neviem, ci by som nereagoval ako ti v tej chatke... Oplati sa pozriet, namet zasiahne, ale potencial vysumi. ()

lineker

Docela těžko stravitelný film. Nevím totiž, zda ho chápat jako totální úchylárnu (pak bych musel s hodnocením nahoru), nebo pokus o seriózní sci-fi, které má pár komediálních okamžiků. Bohužel jsem se po celý film nedokázal zorientovat a proto u mně za 30% a to ještě jen díky několika povedeným akcí na megapárty . ()

Pollini

Zajímavé, zábavné. Co se lidem zrodí v hlavě, když se bojí toho, čemu nerozumí? Samé kraviny a řešení je tak jednoduché! Pozorujte osobnosti u nadpřirozeného jevu. Stojí za shlédnutí. ()

Jimclark

Zajímavá myšlenka, leč trochu nedomyšlený závěr. Byla to sice docela zábavná podívaná, ale že bych to musel vidět znovu? Zatím asi ani ne. A mám jednu otázku: Proč sakra "ta druhá" Jill na konci párty nezmizela, jako všichni ostatní? To mám jako věřit, že láska nejen hory přenáší, ale taky propojuje dimenze? ()

Lazy_Bear

Medzi vyssie uvedenymi zanrami chyba Komedia a naopak je tam navyse Drama, Thriller a Horor (film by som skor oznacil ako Sci-Fi komediu). Mozno kvoli tomu to nizke hodnotenie (53%), kedze ostatni divaci zrejme cakali nieco uplne ine. Film je totiz jednoznacne humorne orientovany a ani spravanie postav nie je myslene uplne vazne. Herecke vykony su zle, co taktiez vyzera ako umysel pre znizenie vaznosti pribehu. Zaverecna bitka a sposob, akym je natocena (posobi ako amaterske divadlo), je komickym vyvrcholenim filmu (ale viackrat som sa pobavil aj predtym). Jedina skoda je uplny zaver, od ktoreho som cakal nejake zaujimavejsie rozuzlenie. ()