Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dva kamarádi David (Rhys Wakefield) a Teddy (Logan Miller) se dostanou na nejlepší párty roku. Přinesou si na ni s sebou jak své frustrace, tak velká očekávání, a ze začátku jde vše podle plánu. Po tři čtvrtě hodině se ale díky zásahu shůry vše změní a účastníci párty najednou mají kolem sebe „plus jednoho" - sebe sama. David s Teddym se tak ocitnou ve víru chaosu, který má otestovat nejenom jejich přátelství, ale i schopnost přežít. (Ownerko)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (59)

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

Faynové, napriek tomu úvodu pre " MTV generation ". Skvelý námet by sa obišiel aj bez " hustej teen " párty a v tmavšom prevedení by fungoval možno aj za plný počet. Zbytočný electro ha-ha (!) vesmírny "úder " vyčaroval rozpaky, no párty vytvorila masívnu pôdu pre pôvodný zámer a obohatil ho aj romancou. Produkčne fungujúca mašinéria, z ktorej si dnešný divák odnesie to , čo mu vyhovuje. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,CO SE TO SAKRA DĚJE?“ … ,,NEMÁM TUŠENÍ. NĚCO SE VÁŽNĚ PODĚLALO. FAKT PODĚLALO. TYHLE LIDI NEZNÁME…“ /// Chlapáci v očekávání šukacího večírku. Když v tom – METEORIT! Super je, že ti mladí na tý párty (mimochodem to je PÁRTY ROKU!) nemelou žádný sračky, ani fekálie, jen pařej (a šukaj a chlastaj a šňupaj…). Navíc přicházej hrátky s … dimenzema? Klonováním? V podstatě je to fu(c)k. Teen scifárna, horor, trocha tý romantiky a párty trip v jednom. Má to svoje kouzlo (rozhodně větší než ty chlastací sračky plný hvězd nebo svatebčanů…). Jenže pointa – NO PRÁVĚ! Já nevím! (Ne vole, neříkej mi to!) Teen kravinka, která vohraný ,,párty téma“ hezky voživí kapkou sci-fi. Víc bych neřešil. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že nejlepší párty široko a daleko dělá Angad. 2.) Myslím, že potkat sám sebe, znamená potkat Boha. 3.) Myslím, že potkat Boha, znamená zemřít. 3.) Thx za titule ,,jezeqsbitch“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Je to výborný!! Vůbec sem nevěděl, dočeho jdu ... Jedinný, co jsem si přečetl bylo "...přátelé jdou společně na velkou párty..." , nebo něco takovýho ... Začátek klasika, prostředek fakt napínavá jízda ... pak to tak nějak stagnovalo, ale úplnej závěr ... Bože!! Chjo, no nic, zakryl jsem sioči jako malej chlapeček, kterýmu rodičové zakázali se podívat na scénu ve filmu s hvězdičkou za komančů a dělám, že "to" tam není ... Zajímavej film, navíc kozičky, hezký holky,skvělá hudba, občas sranda, občas napětí ... Milé překvapení ... ()

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Komentář obsahuje spoilery (byť ne úplně na plnou hubu řečené), protože bez nich nelze vyjádřit, co mi na filmu vadilo, případně čím je film zajímavý. Takže číst raději až po zhlédnutí! Nejlepší navíc bude, když o filmu budete před projekcí vědět co nejméně. Zhruba 97 procent stopáže se jedná o originální snímek, který i přes poměrně komplikovanou dějovou linii drží pohromadě, dává smysl (což je co říct, protože netradiční nadpřirozený fenomén, s kterým se hrdinové utkávají, by lecjaký scenárista lehce domotal) a jasně vede k působivé koncovce, po které žádná z postav nebude jako dřív (a některé vůbec nebudou, hehe). Ale prd, protože po oné působivé koncovce přijde nastavený závěr, který jde úplně mimo dosavadní ladění filmu a navíc je i morálně značně sporný (to, jak se vyřeší linie Davida a Jill). Opravdu mě to mrzí, protože pár minut před koncem jsem byl vyloženě nadšený, ale tenhle "nebudu-přesně-říkat-co" prostě do jisté míry zničil to, co film celou předchozí dobu budoval. A taková pěkná tragédie z toho mohla bejt ... :-( Hodnocení dávám přesto poměrně vysoké, neboť se rozhodně jedná o zajímavý, výtečně natočený, originální film. Edit: S odstupem pár hodin jsem schopný těch posledních pár minut ocenit jako poměrně troufalou, cynickou pointu, která v hollywoodských filmech vůbec není běžná (ze situace nejvíce vytěží postava, která se zachovala nejhůře). Takový nápad se mi s odstupem vlastně i docela líbí, přesto si ale myslím, že k němu snímek dospěl jen díky popření jasných pravidel onoho nadpřirozeného fenoménu ... ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Originální "povídkový" nápad se hodí spíš do seriálu typu Krajních mezí, uspokojivý celovečerák na něm prostě nevystavíte. Iliadis je naštěstí víc než schopný režisér, takže se člověk rozhodně nenudí. Jenže když to celé tak nějak vyšumí, říkáte si, jestli to náhodou nebylo devadesátiminutové stylistické cvičení o h... ničem. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Atlantě. (Cheeker)

Reklama

Reklama