Shadow Walkers

Plus One

Thriller / Sci-Fi / Horor / Drama

USA, 2013, 96 min

Project X meets Šestý den. První polovina filmu byla neskutečná pařba,kde nechyběly krásné ženy, hlasitá hudba a pěkná prsa. Od nástupu klonů se film přesouvá na temnější kolej,kde nás čeká i trochu krve a napětí. Film mě určitě nenudil, tuto tématiku mám rád a ještě k tomu když se přidá i vtipnější část tak jsem spokojený ještě víc.(3.11.2013)

,,CO SE TO SAKRA DĚJE?“ … ,,NEMÁM TUŠENÍ. NĚCO SE VÁŽNĚ PODĚLALO. FAKT PODĚLALO. TYHLE LIDI NEZNÁME…“ /// Chlapáci v očekávání šukacího večírku. Když v tom – METEORIT! Super je, že ti mladí na tý párty (mimochodem to je PÁRTY ROKU!) nemelou žádný sračky, ani fekálie, jen pařej (a šukaj a chlastaj a šňupaj…). Navíc přicházej hrátky s … dimenzema? Klonováním? V podstatě je to fu(c)k. Teen scifárna, horor, trocha tý romantiky a párty trip v jednom. Má to svoje kouzlo (rozhodně větší než ty chlastací sračky plný hvězd nebo svatebčanů…). Jenže pointa – NO PRÁVĚ! Já nevím! (Ne vole, neříkej mi to!) Teen kravinka, která vohraný ,,párty téma“ hezky voživí kapkou sci-fi. Víc bych neřešil. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že nejlepší párty široko a daleko dělá Angad. 2.) Myslím, že potkat sám sebe, znamená potkat Boha. 3.) Myslím, že potkat Boha, znamená zemřít. 3.) Thx za titule ,,jezeqsbitch“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(18.11.2013)

• SaNcHeZ_cz

Plus jedna, mínus jedna... Klasická studentská pařba jak z MTV v nezávislém podání se sci fi prvky? Na papíře to možná zní zajímavě, realita je ovšem jiná. Nudná, hloupá a nevyrovnaná hodinka a půl, která se snaží být vážná, ale její nedomyšlený scénář jí podráží nohy na každém rohu. Mizerné obsazení a neuspokojivý závěr jen podtrhují zklamání, které plus jedna je. [35%](22.9.2013)

Môže byť! Presne takýto druh sci-fi mám rád, aj keď radšej z trochu vážnejšieho prostredia ako z nejakej teenage party. Námetovo však veľmi príjemné prekvapenie a v podstate aj celkom originálne, aj keď vo svojej podstate mi to pripomínalo film Coherence (taktiež vyprodukovaný v roku 2013). Ale najviac zo všetkého sa mi páčil ten psychologický rozmer premýšľania tých originálov po "rozdvojení". *SPOILER* Nie, teraz nemyslím tie bezhlavé jatky niektorých jedincov, ale skôr to ako David dokázal z tejto situácie svojou vypočítavosťou vyťažiť maximum. Škoda, že ostatné originály to zobrali tak ľahkovážne, mohlo to byť ešte oveľa lepšie. Obrovský potenciál zostal nenaplnený s viacerými rezervami. Ale aj tak super, isto lepšie ako tých 52% v hodnotení.(13.11.2015)

Poslední dům nalevo vod Iliadise byl skvělej revenge horůrek,a i přes menší výtky mě přikoval k židli.Ale při sledování filmu Plus 1,jsem si vzpoměl na film Triangle ,protože i tenhle filmek byla nuda hlavně v první půlce,a nakonec celkově ne taková pitomost jako Smithův film.Novátorský,origoš,ale pecka ne.50%.(22.2.2014)

• - Natáčení probíhalo v Atlantě. (Cheeker)