Dva kamarádi David (Rhys Wakefield) a Teddy (Logan Miller) se dostanou na nejlepší párty roku. Přinesou si na ni s sebou jak své frustrace, tak velká očekávání, a ze začátku jde vše podle plánu. Po tři čtvrtě hodině se ale díky zásahu shůry vše změní a účastníci párty najednou mají kolem sebe „plus jednoho" - sebe sama. David s Teddym se tak ocitnou ve víru chaosu, který má otestovat nejenom jejich přátelství, ale i schopnost přežít. (Ownerko)

Trailer

zbyshek

Velmi podivný příběh s ještě podivnějšími herci. Rhys Wakefield je opravdu nesympatický to člověk, na psychopata v Očistě dobrá věc, ale tady? Špatný tah tvůrců. Jaksi mi unikla pointa celého filmu, bohužel nebyla, ani na konci, vysvětlena. Nedává to moc smysl, a tak už si radši nebudu lámat hlavu a jen odevzdán svých 20%. ()

Dellamorte

Faynové, napriek tomu úvodu pre " MTV generation ". Skvelý námet by sa obišiel aj bez " hustej teen " párty a v tmavšom prevedení by fungoval možno aj za plný počet. Zbytočný electro ha-ha (!) vesmírny "úder " vyčaroval rozpaky, no párty vytvorila masívnu pôdu pre pôvodný zámer a obohatil ho aj romancou. Produkčne fungujúca mašinéria, z ktorej si dnešný divák odnesie to , čo mu vyhovuje. ()

EdaS

Originální "povídkový" nápad se hodí spíš do seriálu typu Krajních mezí, uspokojivý celovečerák na něm prostě nevystavíte. Iliadis je naštěstí víc než schopný režisér, takže se člověk rozhodně nenudí. Jenže když to celé tak nějak vyšumí, říkáte si, jestli to náhodou nebylo devadesátiminutové stylistické cvičení o h... ničem. ()

Morholt

Asi tak v půlce filmu jsem v tom měl pěknej hokej, protože těch dvojníků bylo moc a já se pomalu přesta orientovat v tom, kdo je kdo, ale kupodivu mi to vůbec nevadilo, protože i přes zdánlivě neorganizovaný chaos měl film tempo a pořád se v něm něco dělo. Navíc když se začalo vše vyjasňovat, začal dávat smysl i předešlý zmatek a vše spělo k vyvrcholení, na které jsem se těšil, protože jsem absolutně netušil, jak to dopadne. Ale v posledních vteřinách to tvůrci zazdili. Úplně. Tím nechci říct, že by závěr absolutně devalvoval to, co se před ním dělo, ale "asi spoiler" připravovat diváka na tyranosaura a pak na něj poslat růžového jednorožce, to je skoro na kriminál. 65%, ale mohlo a mělo být lépe. ()

honajz2

Nápad dobrý, některé části taky, ale jako celek... Nic moc. Sice to má občas něco, do sebe, ale spíš to nudí než aby to bavilo. A v tom je právě ten největší problém. Pak mám ještě rozporuplné pocity z konce, nemůžu říct, jestli je povedený nebo zmršený. Ale co už, aspoň to má sympatické postavy. 2* ()

• Natáčení probíhalo v Atlantě. (Cheeker)