Když brutální gang ovládne malé hornické město, jeho členové v chladnokrevném souboji o moc zavraždí vlastního šéfa, Guerrera Hernandeze (Danny Trejo). V pekle se Guerrero ocitá tváří v tvář samotnému Satanovi (Mickey Rourke), který za ním přichází s troufalou nabídkou. Pokud mu Guerrero donese šest duší členů jeho bývalého gangu, unikne věčnému zatracení. (oficiální text distributora)

pravda1

Ja som sa pri tomto filme poriadne nudil a dokonca niektoré scény aj prespal a tak som si ich musel vrátiť a pustiť znova.Proste ako Trejo stárne tak berie - sa mi zdá - čoraz horšie role do filmov čo smrdia odpadom.Mám tohto herca rád a aj Rourka ale toto bol poriadne slabučký film.Ešte som nevidel Machete 2 ale pevne dúfam že to bude niečo lepšie ako táto sračka. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Západ... Nová hranice, jak říkají. Zní to skoro hezky Řeknou vám, že ho vybudovali bohabojní lidé s poctivýma rukama a americkým snem v srdci. Kdo to napsal, pěkně kecal, to si teda pište. Skutečný Západ je hnízdo zmijí bez srdce a bez zákona. Americká noční můra ukovaná v plamenech pekelných ďábelským kladivem. Já bych to měl vědět. Jsem Lucifer a požírám duše lidí. Na Západě nikdy netrpím hlady!" Danny Trejo je zrazen vlastní bandou a nevlastním bratrem a zastřelen. V pekle s ním samotný Lucifer uzavírá dohodu Dá mu 24 hodin a 6 rakví na to, aby zabil všech 6 šmejdů ze své bývalé bandy. Když to stihne, vykoupí svou duši. Mickey Rourke s rozteklým obličejem je jeden z nejlepších filmových ďáblů. Jinak typické béčko, kde kamera nabídne hodněkrát rozstříhané a nepřehledné akční záběry. - 40%. ()

G.Bookwrom

Na mne to působilo jako taková čertovská pohádka zasazená do westernového prostředí. Zaujalo mě, že Danny Trejo, když je podruhé vyhoštěn z pekla, má na krku přívěsek ve tvaru kříže - v pekle asi těžko sehnatelný artikl. Dále, že ač nabije své dva šestiraňáky šesti náboji, vydrží s nimi bez přestání vystřílet nejméně dvě stě ran a má přitom zatraceně špatnou mušku. Ač se ve filmu, kromě střílení, nic jiného neděje, dokáže během dvanácti hodin (polovinu doby co mu poskytne peklo) trefit pouze dva bývalé členy gangu. Za to, co trefa, to vytrysknuvší gejzír krve, výskok do výšky a let vzduchem nejméně dvanáct metrů. Malinko se nabízí srovnání s milionkrát lepším opravdu westernem "Očistec", který oproti této slátanině má zajímavý děj a to nemluvím o našem filmu "S čerty nejsou žerty", kterému nesahá zdaleka ani po kotníky. Za co ta hvězdička? Ta je pro mě, že jsem to vydržel dokoukat až do konce! Jó, abych nezapomněl, tak Lucifer byl pěknej špindíra! ()