Vincent (Richard Bohringer) má obdivuhodné povolanie. Je akrobatickým pilotom. Ak máte pevné nervy vo vzduchu, ešte neznamená, že na zemi sa nimi môžete pochváliť tiež. Je výročie svadby, ale pre Vincenta má trpkú príchuť. Objaví totiž neveru svojej ženy a svoje pevné nervy celkom stratí. Vyprevadí svoju ženu aj s milencom na onen svet a končí vo väzení. Po prepustení sa mu ozýva sudca (Philippe Noiret) so žiadosťou, aby pomohol jeho synovcovi. Vincent už je jednoducho na vraždy neverných žien expert... (oficiální text distributora)

Sejkorka

No, není to čistá komedie, trochu absurdno, trochu tragi. Chvílemi mi to připadá jakoby "Prohnilí ve třech". Kromě hlavních hrdinů, které hrají Philippe NoiretRichard BohringerThierry Lhermitte, se tu objeví i  Carole BouquetJean RochefortMiou-Miou , Hodně se tady vede polemika, jestli je to antifeministický film. Hláška "Nechceme přece zabít všechny ženy na světě. Jen ty, co nás nasírají" tomu velmi přispívá. Ruku na srdce pánové, kdo z vás tu vaši nezatoužil alespoň jednou v životě vyprovodit ze světa ? ()