Gympl s (r)učením omezeným - Série 1 (2012) (série)
Obsahy(1)
Adam netuší, že se mu Patrik s pomocí Cyrila rozhodl pomstít a vypadá to, že spadne do pasti, která ho znemožní nejen v očích žáků, ale i kolegů. Zahradní slavnost na počest Patrikových patnáctých narozenin ale dopadne zcela jinak než všichni předpokládali. (TV Nova)
Hrají
Libuše Šafránková
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Zlá krev (1986) (seriál)
Cirkus Humberto (1988) (seriál)
Karel Heřmánek
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Ondřej Gregor Brzobohatý
Československo
Nejlepší seriály:
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Iveta (2022) (seriál)
Linka (2019) (seriál)
Kristýna Leichtová
Československo
Nejlepší seriály:
Tři tygři (2019) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Soukromé pasti (2008) (seriál)
Zuzana Bydžovská
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Lucie Benešová
Československo
Nejlepší seriály:
Nadměrné maličkosti (2004) (seriál)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)
Horákovi (2006) (seriál)
Milan Šteindler
Československo
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Česká soda (1993) (seriál)
Václav Kopta
Československo
Nejlepší seriály:
Okresní přebor (2010) (seriál)
Bez vědomí (2019) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Daniela Šinkorová
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
O ztracené lásce (2002) (seriál)
Ohnivý kuře (2016) (seriál)
Petr Batěk
Československo
Nejlepší seriály:
Rapl (2016) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Miroslav Hrabě
Československo
Nejlepší seriály:
Expozitura (2009) (seriál)
Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál)
Hraběnky (2007) (seriál)
Marta Jandová
Československo
Nejlepší seriály:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)
Doktoři z Počátků (2013) (seriál)
Stanislav Zindulka
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Libuše Švormová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Kukačky (2021) (seriál)
Jana Altmannová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Ludmila Zábršová-Molínová
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Pan Tau (1971) (seriál)
Lilian Malkina
Estonsko
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Neviditelní (2014) (seriál)
Dobrá čtvrť (2005) (seriál)
Tereza Nvotová
Československo
Nejlepší seriály:
Kriminálka Anděl (2008) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou (2013) (seriál)
Jakub Grafnetr
Československo
Nejlepší seriály:
Tátové na tahu (2018) (seriál)
Ach, ty vraždy! (2010) (seriál)
4teens (2011) (seriál)
Jáchym Kraus
Česko
Nejlepší seriály:
Soukromé pasti (2008) (seriál)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)
To nevymyslíš! (2005) (seriál)