Terrifier

Krátkometrážní / Horor / Thriller
USA, 2011, 20 min

Mladá žena zastaví na malej čerpacej stanici aby natankovala svoje auto. Na benzínke natrafí na klauna z cirkusu, ktorého spôsob zábavy je však značne odlišný od toho, na aký sú ľudia zvyknutí. (*CARNIFEX*)

Hyperbolic

Origin děsivého klauna Arta, na krátkometrážní snímek překvapivě dobré. Efekty, atmosféra, herecké výkony a práce s kamerou za které by se nemuseli stydět mnohem dražší celovečerní horory. Art se zde jeví trošku více nadpřirozeně a komicky, když se mu povede nějaký zlý kousek tak se oběti řádně vysměje. Pozor - konec je velmi zlý a zvrácený. ()

Odpocivadlo

Obyčajne horrory nepozerám, lebo sa bojím :), ale pri tomto som sa akosi vôbec nebál, nebol som v napätí a to je pre mňa dôkazom že je to slabé. ()

muti

slasher v skratke. to je vsetko. klaunov je akosi privela na moj vkus, klaun(i) ma(ju) vela energie, ziadne prekvapenie, snad len posledny zaber na nahe telo. imdb 6.7 ()

moviefan4

TOP! Art the Clown je úžasný a každé jeho vyčínanie si užívam na 100%. A tu za rých 20 minút bol úžasný a strašidelný. Za mňa čistokrvná spokojnosť pre moje horrorové srdce. ()

honzic

Poměrně zajímavý mikrohoror. Pěkně udělané obrazy a nápady, ale samozřejmě nějaký velký strach to nevyvolá. Je to vše očekávatelné hned od začátku a postavy jsou Vám zcela neznámé a ukradené, co se s nimi stane. Hodnocení: 60 % ()

PanPyzamo

Terrifier, který měl hodinu a půl jsem již viděl a tak jsem zkusil i tento krátkometrážní film, který vznikl o několik let dříve. Byl jsem velmi spokojen. Jelikož se jedná o nějakých pouhých 20 minut, tak zde nebyl prostor pro nějaký příběh a tím pádem si s tím Terrifier z roku 2011 nemusel lámat hlavu a pustil se rovnou do toho a následně nám ukázal pár brutálních scén, což mu stejně šlo nejlépe jak zde, tak i ve verzi z roku 2016. Byl teda tento krátký film lepší než jeho dlouhá verze? To si vyloženě nemyslím. Brutální scény plné krve nám nabídli oba, akorát zde byl za chvíli konec, zatímco v plném filmu jsme měli času dost, jenže ten čas nám mohl vyplnit trošku hlubší děj a to třeba mám na mysli proč ten klaun dělá to, co dělá. Jak se to stalo, že je, čím je a prostě hodil by se nějaký origin. Možná je to cíl scénáře a nechtějí nám postavu moc odhalovat a otázky nechat nezodpovězené a možná to taky nikoho nezájímá. Jen říkám, co mi v tom delším filmu chybělo, zatímco zde to nebyl problém a proto dám verzi z roku 2011 lepší hodnocení. Za mě dobrý hororový kraťas, který fandům hororu doporučuji. 7,5/10 ()

CheeseFigure

Je to svojím spôsobom primitívne a mňa to aj napriek tomu (alebo práve vďaka tomu) bavilo. Mladá baba uteká pred krutým klaunom. Ten ako by bol všemocný, lebo sa objavuje vždy tam, kde je treba a je dosť vytrvalý. Je tu pár gore scén. A zmieniť musím aj hudbu, ktorá lahodila môjmu uchu. Ja som s týmto hororom spokojný. ()

Jansuper

Tohleto je náhodou docela dobrý , rychlých napínavých 20 minut, s temnou nepříjemnou atmosférou, lekačky asi 3, ale hlavně ty killy a Brutal scény no teda skvělý na to že je to amatérský film, Damien Leone už to uměl hned dobře, Art je tu fakt dobrej,  ale z té závěrečné scény no teda mi bylo celkem nevolno 🤮 no fuj 🤢, snad nejhnusnější scéna kterou sen kdy ve filmu viděl,  jinak je problém trochu v tom že se tu art se zdá že skoro teleportuje a určitě je v tom filmu nějakých těch nesmyslů no, děj je docela nereálný, stupidní a nelogický, ale u takového filmu se to dá snadno nevnímat a vypnout mozek, každopádně hlavní hrdince sem dost fandil ()

MonitoRewiew

Asi namítnete že je to věc vkusu, ale podle mně má horor vyvolat strach a napětí, a ne zvracení a odpor. Asi by se měl vymyslet nový žánr, protože filmy tohoto typu nejsou horory, ale blitory :D ()

denisvavrin

Největší výhodou je stopáž při které se nenudíte. Super kostýmy a hlavně kamera, i když se pokusím prominout že postava klauna má asi schopnost teleportace, jinak kvalitní krátký horor. ()

drkaldj

No čekal jsem to lepší než předešlý devátý kruh. Masky a efekty jsou na slušné úrovni. Příběhově žádný zázrak, což jsem ani nečekal. Dialogy taky nejsou silnou stránkou. A hlavní herečka je celkem otřesná. Toto opravdu zachraňuje pouze klaun. ()

FearMan

Když chceme rychle vytvořit hororovou postavu, tak vezmeme cokoli a necháme to posednout démonem, nebo ďáblem. Není to moc laciný? Jako nápad s klaunem asi super, ale jak už tu někdo psal, občas to působí až trapně, ALE! Víceméně všechno tu stojí na Artovi, protože příběh (ani náznak) nečekejte a pokud máte jen chuť vypnout hlavu a chvilku koukat na jeho gore kousky, tak směle do toho. Postavy jsou tak zajímavý, že nejzajímavější je to, co s nima klaun provede, ale to co je zajímavý, tak jsou kulisy. Věřím, že pro některé to bude nejlepší horor všech dob, ale nějak jsem pořád čekal kdy se to rozjede a pak byl konec. Moc by mě zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby se potkal Joker a Art. Ikdyž jsem to tu spíš pohanil, tak mi Art utkvěl v paměti a pravděpodobně byl účel toto a ne stvořit celovečerní biják. ()