Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvanáct soutěžících, kteří se chtějí stát profesionálními filmovými maskéry, čeká každý týden náročný úkol. Porota prověří nejen jejich řemeslnou zručnost, ale především fantazii.  Dvanáct lidí, kteří buď jsou, nebo by rádi byli, uměleckými maskéry, se sešlo v Los Angeles, aby se zúčastnilo netradiční soutěže. Vítěz, který úspěšně absolvuje spoustu neobvyklých úkolů, někdy v extrémně krátkém čase, dostane sto tisíc dolarů, maskérské vybavení na celý rok a v neposlední řadě také možnost pracovat na hollywoodském filmu. V porotě jsou známí filmoví maskéři Ve Neillová, Glenn Hetrick a Patrick Tatopoulos, kteří mají za sebou mnoho filmových a televizních zkušeností. Soutěžící jsou Anthony, Gage, Jessica, Frank, Sergio, Sam, Tate, Tom, Megan, Jo, Marcel a Conor. Tom a Gage se spolu už znají z dřívější spolupráce na některých projektech. Celou soutěž uvádí McKenzie Westmoreová. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

TV spot

Recenze (34)

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Je úžasné do něčeho takového aspoň trochu nahlédnout. Jen já bych si přála vidět práci těch skutečných mozků, kteří dali tvář filmovým hrdinům. Tihle ač talentovaní ale stále amatéři nejsou tolik poutaví. Nakonec musím trochu pozměnit svůj prvotní dojem, poněvadž je to fakt kouzelné sledovat tu jejich fantazii, znalosti a zručnost, kterou dokáží snad cokoliv :) ()

BlackVelvet 

všechny recenze uživatele

Tohle je totalni bomba pro kazdeho kdo zbonuzje filmy. Hodne dobre je tady videt, jak se delaji kostymy, masky, jak probiha tvurci prace. A nektere masky jsou fakt super, klidne si je dovedu predstavit ve filmu z fleku. Krasna kombinace formatu relaity show a neceho uzitecneho, tj. nahledu do jednoho z tvurcnich procesu filmoveho prumyslu. ()

Reklama

Segrestor 

všechny recenze uživatele

Masterchef bez žrádla a Gordona Ramsaye, za to se spoustou překrásných zrůdiček v čele s nadporučíkem Geordim. Pro fanoušky filmu a filmových kouzel vlastně skvělá šou. Bohužel hodnocení poroty není příliš odborné, je to jen spousta keců, aby to mělo dramatický spád. To je otřes. Na své si přijdou milovníci bodypaintingu. ()

schizmo 

všechny recenze uživatele

Tématicky poměrně unikátní reality show z prostředí amatérských filmových maskérů většinou se pohybujících v extrému a hororových žánrech, což je prostředí do jisté míry undergroundové, upozaděné a pro běžného diváka nepřijatelné. Vybraní talentovaní soutěžící pak dokazují své kvality v různých disciplínách, kterými člověku otevřou úžasný svět výroby masek, líčení, kostýmů, ale také týmové práce, pracování s nápady, konceptem, funkčností atd. To vše pak hodnotí profesionálové z branže a zasazují výtvory do souvislostí filmové reality. Samozřejmě nechybí klasická reality show špína, bez které by to asi nešlo nebo by seriál nebyl pro lidi tak zajímavý, nicméně přehrávání a afektovanost některých soutěžících je na můj vkus trochu přes čáru. Holt emerika, no :D. ()

BuryGol 

všechny recenze uživatele

Už jsem ani nečekal, že se dožiju reaShity show, co by mě bavila. Ale tohle je úplně jiný kafe. Parta filmovejch maskérů (možná snad amatérů) se snaží bejt ve svym řemesle co nejlepší a vyhrát 100 tisíc chechtáků. Co někteří dokážou udělat, to jsem vážně koukal jak chleba z tašky. Tomuhle se dá říkat umění. Na rozdíl od mnoha jinejch věcí a lidí, co se denně objevěj a pak zase zmizej do smetiště dějin. ()

Galerie (952)

Reklama

Reklama